Erkekler karınızın vücudunun nasıl olmasını isterdiniz?

erkekler karınızın vücudunun nasıl olmasını isterdiniz?

Güncellemeler:
ayrıntılı fikirleriniz varmı .yardımcı olacak bana.
sımsıkı mı..normal sıkılık mı..kaslı yada şey.
anladığım kadarıyla öyle çok bi beklentiniz yok. normal temizlik, normal kilo, normal sertlıkte, yumuşak tüysüz ..bide sizi mutlu etsin dimi? çakallarrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

0|0
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda başkalarının düşüncesini bilmek

sana bir şey kazandırmaz

Herkesin beğenisi zevki farklıdır

Kendini bilen bir kadın

erkeğini mutlu etmeyi bilir

sen önce kendini bil

kendini tanı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Vücudu taş gibi olsun, genç, güzel olsun... Bir de temiz olsun yani. Daha ne istiyim?

0|0
    0|0
  • beyaz tenli olsun siyah gözlü. çok kilolu değil ama çubuk gibide olmasın boyuna göre kilosu olsun çok zayf sevmem. öyle işte.. he tabi böyle biri bana bakarmı oda var hacı bakmaz bence en iyisi gidim ben

0|0
    0|0
  • 3|0
    1|1
  • Beyaz,boyu benden biraz kısa veya aynı boyda olabiliriz.Elleri narin ve küçük,zayıf birisi ama çokta zayıf değil sesi narin ve ince olan birisi olabilir.

0|0
    0|0
  • karım olsunda nasıl olduğu önemli değil :) illa seç diyorsan balıketli tercihimdir

0|0
    0|0
  • :) evlilik vcut tipi cok aranmaz farklı bişeydir.

0|0
    0|0
  • nasıl yani, şöyle 170 lerde beyaz tenli ,renkli gözlü tercihimindir:)), çok şişman olmasın çok ta zayıf olmasın ortası iyidir.

0|0
    0|0
  • Benden az kısa (1,65 - 1,70 arası), ince belli, yuvarlak kalçalı, normal ölçülerde göğüslü. Kısacası kadınsı kıvrımları olsun isterdim

0|0
    0|0
  • bıraz uzun boylu...kalçaları bıraz dık..gögüslerı normal hatta bıraz kucukte olabılır daha sık durur..ve kesınlıkle beyaz tenlı olmalı..:) sanırım bu benım bır bayandakı vucut tarıfıme tam oturdu :)

0|0
    0|0
    • daha önce kaç vücut gördün.

• sayısını hatırlamıyorum ama tarıfımdekıne uygun hıc gormedım :) o yuzden hayalımdekı dedım ıyı okursan (:

• hayır zaten söylediğin mesleği manken ablalar gibi. ama türk kızları cinselliğe kendini hazırlamaz. hepsi evlenilecek kızlardır.

• birazcık uzun boylu olmalı ;) bakımlı, hafif balık etli, bakışları güzel... bu kadar detay da yeter ;)

0|0
    0|0
  • Eş demeyi tercih ederim.Evlenmeyi düşünmüyorum ama olursa benden uzun veya daha kilolu olsun istemem.Ben 1.78'im ve 79 kiloyum.Medium giyiyorum.

0|0
    0|0
    • o ne özgüven o :) inşaALLAH bulursun .. boy kilo aynıyız. :)))

• ay iyi ... zayıflıyoruz. :DDD

• Hadi bakalım kolay gelsin :)

• At gibi maaşallah derler ya öyle olsun isterim

0|1
    0|0
  • manken sevgilim olduğu için pek bişey düşünmüyorum...

0|1
    0|0
  • "karı" mi? cok kibarsin

1|0
    0|0
  • 90 60 90 dan zaten türkiyede umudu kestikte ben balık etli olmasını tercih ederim

0|0
    0|0
  • Normal bir insan vucüdu olsun .

1|0
    1|0
  • beyaz tenli ince fit olsun

0|0
    0|0
  • balık etli cillop gibi:)

0|0
    0|0
  • hep bu tarz sorular soruyorsun biri için hazırlanıyorsun amacın nedir :)

0|0
    0|0
    • eşimi her bakımdan mutlu etmek.

• helal osun kız :)

• yaaa kızlar da bişey yapsın... okadar sevmiş beni dimi ama... hazırlanıp ..öldürüyüm de ..garibim şu dünyada bi mutlu olsun.. ben onun ilkiyim de ayıptır söylemesi...sinir ettiği çok olur ama iyidir o beaa... aslan :)

• vücudu olsun yeter

0|0
    0|0
  • 90-60-90 olsun memeleri biraz daha büyük olsun:)

0|0
    0|0
  • Asık olmussak baska sorun yok ısterse pala olsun :)

0|0
    0|0
  • bakımsız pis pasaklı olmasın. sonrasında sevdikten sonra hiçbiri gözüne batmıyor.

0|0
    0|0
  • Teni beyaz olsun detaylar pek önemli değil.

0|0
    0|0
  • sıkı vucud iyidir kendini salmış yumuşa ten iyi deyildirhanı derlerya az bucuk taş gibi olucak

0|0
    0|0
    • sen olayı çözmüşsün...ne sorsam ...tam cevap veriyon...yiğidi öldür hakkını yeme.

• teşekkürederim canım saol

• pürüssüz krem gibi parlak

0|0
    0|0
  • Tüysüz ve pürüzsüz . net

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...