Zor zamanımda benim yanımda olan erkek beni gerçekten mi seviyodur?

bana çok şefkatli davranan , ben üzgün olduğumda benimle ilgilenen, ve ben üzgün olduğumda üzüldüğünü belli eden, benim saçım başım dağınıkken bile benimle ilgilenen, çok zor zamanlarımda yanımda olan bi erkek var...benden hoşlandığını biliyorum...ama acaba be kişi beni gerçekten seviyomudur? şunu hissediyorum benim kılıma zarar gelmesini istemiyor?

onun yanında çok doğal davranabiliyorum...beni yargılamıyor..hakkımda kötü düşünmüyor..

sizce böyle bi erkekle evlensem mutlu olurmyum? bu erkek evlendiğinde de aynı kalır mı?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• dediklerine göre senden hoşlanıyor.bi kere seni sahiplenmiş bu erkek.bir erkek bunu yaptıysa zaten içinde bişey vardır onun...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence hemen karar vermemelisiniz...Mesela sizin bir desteğe ihtiyacınız yokken nasıl olacak bu durum...Güçsüz olduğunuz zamanlarda yanınızda olmasının nedeni farklı da olabilir:)

0|0
    0|0
  • aynı kalırmı bilinmez ama seni çok seviyo.. sende seviyosan bi ömür geçer dersen mutlu olabilirsin tabiki

0|0
    0|0
    • ben sevmiyorum...ama zaten çıkmak için erken..okulun bitmesine çok var...ben sinemaya gitemeyi bile evliyken yapmak istiyorum...ama evlenme yaşına kadar onu sevebilirim..o da zaten hedefleri var onlara ulaşmadan kimse ile çıkmaz...belki severim çünkü sanki böyle tamamen seven yok gibi...tamam ben neşeliyken bakımlı ve güçlüyken elimi sallasam ellisi...ama zor günümd hepsi beni bırakır gibi geliyor

• ah su kızların arada kaldıgı durumlar deli olurum basıma geldimi :) arkadaşız sevmiyorum ama çok iyi biri falan zor valla ama sen sevmiyosan ihtimali düşünerek olamaz .ancak bi süre böyle devam ediceksiniz sonra bi değişiklik olucakmı ona göre belli olur.zor durum ama

• seviyordur ama kızlar pekçok zaman bu tür adamları sevmez veya seçmez diyeyim. bazen bizi sevenleri elimizin tersi ile itip kalbimizin katillerine aşık oluyoruz maalesef

0|0
    0|0
  • kalır asla değişmez o erkekle inan cok mutlu olursun genelde erkekler hazır sever kızların o halde iken yanında bulunmazlar sen bulunanı bulmuşken bence bunama derim kıymetini bil üzme adamı ve onun sevgisine karşılıkver hak etmedimi sence bir düşün

0|0
    0|0
  • iştee herkesin en mrak ettiği konudur yarı yarıya şansın var çünkü bazıları kızların bu duygusal zaaflarını kullanarak yanına yaklasır bu erkeklerin bir numaralı tavlama metodur..

0|0
    0|0
    • hımm...olabilir çünkü bayağı tecrübeli biri...nasıl davranmasını gerektiğini biliyor...peki nasıl anlarım?

• sana cok hızlıı hayatına girmeye calısıyorsa anlarsınn böyle hersey biran önce olsun diye

• Sevıyorda olabılır yada bazı seyler ıcın fırsatta kolluyor olabılır

0|0
    0|0
  • Başlığa cevap, hayır.

0|0
    0|0
    • neden?

• ama benden hoşlandığını arkadaşlarıma söylemiş...

• E o zaman kendi sorunun cevabını kendin verdin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Zamanın zorluğuna bağlı.

0|0
    0|0
  • sırf böyle olması sevgili olmak icin yetmeyebilir, sinerjinizi çekiminizi bilmiyoruz

0|0
    0|0
    • yani şuan ona karşı birşeyim yok ama ileride hoşlanabilirim?

• etkilenmiyorsan etkilenmoyorsundur

sonradan hoşlanırımla ilişkiye girilmez

• Sevdiğini söyledi mi? Sen onu seviyor musun?

0|0
    0|0
    • aslında hoşlanmadığım için söylemesine izin vermedim...ama arkadaşlarıma söylemiş..ben sevmiyorum..ama sevebilirim..

• zamana bırak hemen adını koymayın

• belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...