Arkadaş ortamım beni mutlu etmiyor ..

Ya arkadaşlar ben ünv. 2. sınıfa geçtim cafe sınıf vs. takıldığım 4 arkadaşım var , bunların hepsi geyik peşnde boş şeyleree gülüp duruyorlar, hepsi laf sokma çabasında sanki nebileym.. Bn hep yanlarında sessiz kalıyorum onların muhabbeti bni sarmıyor galiba bilmiyorum ,ama onları seviyorum hepsi uzun süredir arkadaşım yediğimiz içtiğimiz birdi ama ben onların yanında geri planda kaldığım için mutlu yada değerli hissetmiyorum kendimi.. Sizce ne yapmam lazım sorun ne çözemedm ben

Güncellemeler:
Hep onların gırgırını dinliyorum kendi egolarını yükseltiyolar ben ise sesizim yani onların muhabbeti beni hic sarmıyor, aslında sessiz degilimdir sadece onların bos konustgunu düsünüyorum o yüzden sessiz kalıyorum

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya içindesin çemberin ya da dışında. Durumunu çok iyi anlıyorum. Eğer çıkmıyorsa ve bu durum seni daha fazla sıkmaya başlarsa iyice boşluğa düşersin sonrası daha da zor olur. En iyi kurtuluş sadece derslere odaklanıp okulu zamanında bitirmek onun dışında zevk alabileceğin şeyleri bulup onlarla uğraşmak illa okuldaki sıkıcı arkadaşlara ve ortama katlanmak zorunda değilsin. Kitap oku roman,gündem,gelecek hangileri ilgini çekiyorsa mesleğine yönelik araştır,bir şeyler yap, üniversitenin imkanlarından yararlan, kurslara git. O mutsuz olduğun ortamlarda kendini kasarak daha fazla kalırsan daha çok bunalırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimseye uymaya çalışma bende delikanlılıgımdan bugüne kadar gereksiz boş işlere gülen kişilerle arkadaşlık yapmadım kendin gibi çok insan var onları gözetle ve arkadaş ol inan bana tarif ettigin insanlar ciddi bir konu ustünde ciddi olurlar ama arkanı döndügün an başlarlar alaylara gördünmü yüzünün şeklini muhahahah ne salaklar var budunyada bir bilsen

0|0
    0|0
    • ya bilmiyorum ben ciddiyeti seviyorum onlar hep gırgır samata :S

• haklısınız ama işte onnlarla cok sey paylastık yani okulda öglen arası kantinde hep beraber yedik içtik baska masaya nasıl geceyim :S

• Ozaman aklını kullan ve sözlerindeki yanlışlıkları bul bir soru ile dagıt ama bunu öyle bir yapki cevap veremesin.Bunun gibi insanları iyi tanırım olayları fazlasıyla ekleyerek ballandırarak anlatırlar sırf ön planda olmak için en yakışılı sevgili onlardadır hep erkekler peşlerinde koşar hiç aglamazlar herşeye verecek cevapları oldunu sanarlar aslında tek yaptıkları sanmaktır.

Hiçbir yere gitme onlar sana gelsin senin en iyi arkadaşın aklındır.Aklını kullan kelimeler en büyük silahtır seni sulta

• Sana uyan arkadaşlarla takıl sende yok mu başka arkadaşın.

0|0
    0|0
  • anlıyorum böyle gruplar çok var. üniversiteye geçmiş ama hala aklı beş karış havada akıllı geçinen liseli tayfası. bölümdeki diğer arkadaşlarla tanışmak için fırsatlar bul.sınav dönemleri onlarla çalışmayı dene not alışverişi de iyi bir fırsattır ayrıca bir güleryüz birçok kapıyı açar bu da bir fırsat demektir. kısacası diğer insanları da keşfetmeye hemen başla.. başarılar.

0|0
    0|0
    • ya tsk ederm haklısınız da ben onlardan baska kişilerle takılırsam onlara yanlıs yapmıs olurum cünkü dedigim gibi cok sey paylastk zamanında hep kantinde falan beraberiz bilmiyorum resmen küserler biter arkdslıgımız bunu istemiyorum ben onlarla birlkte gülmek eglenmek istiyorum ama onların muhabbetleri gercekten cok sacma geliyor bana

• anladım tsk ederm ama onları kaybetmek istemiyorum ztn son yılımız :(

• kimsenin egolarının oyuncağı olma

• ya sen onlara uy yada senın kafanda baska arkadaslarda bulur grubu genısletın :D

0|0
    0|0
  • bölüm ne ? mühendislikse herkeste oluyor o başta :D

0|0
    0|0
    • pc prog.

• evt

• hmm sabret o zaman ayıya dayı de sende bir sene daha

• Sende onlara laf sok ayak uydur altta kalma...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• birzamanlar benim olduğum duruma düşmüşsün :D ev arkadaşlarımdı bide ayrıldım şu an çok mutluyum onlarlayken kısıtlanıyordum resmen

0|0
    0|0
  • degistir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...