Sevgilime yapmakta bulunduğum süpriz, hediye

Sevgilime hazır almak yerine kendim bir hediye yapmak istedim. Pazartesi 2. ayımız çünkü özel olmasını istiyorum bu yüzden. Balıklar için olan cam fanusa hislerimi, duygularımı 32 renkli not kağıdına yazdım ve onları uzunlamasına yuvarlayıp, iple bir kere sarıp fiyonk şeklinde bağladım. Fanusun dibine sarı taşlar koydum ama 32. kağıdı taşların içine saklıycam. Sonra her gün bir tanesini açmasını istiycem. 32. gün ona taşların içindeki kağıdı okumasını söylüycem ve tam 3. ayımıza denk gelicek kağıtta 3. ayımızla ilgili bir şeyler yazıyor. Çok özel olsun istedim ve böyle bir şey yaptım daha sonra da notların hepsini açtıktan sonra 2 balık alıcam fanus için. Sizce beğenir mi? Özellikle erkeklerin fikrini alabilir miyim? :)

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Her hafta 35 şehit verdiğimiz bir ülkede masum insanların evine ateş düşmüşken sizin dertlerinize bakın her ay kutlma yapın böyle ben sırf şehitler için kız arkadaşımla yapacağımız kutlamayı iptal ettim kız arkadaşım bana sinirlendi bende ülkede 35 şehit varken neyin kutlamasını yapacağız dedim ve bana hala kızgın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• birbirinize hediye verirken dikkatli olun. almadıınız bir değeri verirseniz değersizleşirsiniz. çok güzel bi hediye düşünmüşsün o ayrı konu. ben beğenirmiydim. bunu beğenmeyecek erkek yoktur belki de. sorun zaten beğeni meselesi değil. hamk dilind söylemek gerekirse bu kadar gtünü kaldırmaya gerek var mı acaba. o da sana böyle sürprizler yapıyosa devam et. eğer yapmıyorsa, sen de yapma, çünkü önemsizleşir yaptıkların

0|1
    0|0
  • ayy asşkımm cokkk guzel yaa kıyamam emek harcamısın cok sagol bla bla bla.. yada begnemesede yaa varyaa ck sagol ck begndm ck gzl olmss nıe ugrastın kııı bla bla blaa.. yadaaaa bune yaaa ınsan bı saat bıse alırdıı bla bla blaaa

0|0
    0|0
  • ayrılmayında 32 gune kadar gülerim cok

0|1
    0|0
    • Allah korusun o kadar uğraş, çabala düşünmek istemiyorum orasını. :)

• yuhh bunların hepsini sen mi yaptın :D

1|0
    0|0
  • vayyyyyyyyyyyyy 2inci ayınızz öylemiiii off yaaa ne kadar uzun süreli bir ilişkiii her ay her hafta hergünn hediye alıyormusunuz birbirinize 60 ıncı gün felan süperr :D

0|0
    0|0
  • aynen hepsini açar :) bencede

0|0
    0|0
    • Bana öyle bir hediye gelse bende açarım hepsini, ama ben açacağını düşünmek istemiyorum. :)

• boş beleş işler :/

0|0
    0|0
  • boşuna uğraşırsın meraktan hepsini açar

0|0
    0|0
    • Öyle bir endişem var tabii ki ama sözümü dinliyeceğini düşünmek istiyorum sadece. :/

• 5 e 10 kalasla dövmek :D :D

0|0
    0|0
  • Güzel de bu jk muhabbetini anlamadım. Jokey Kulübü mü?

1|0
    0|0
  • Hangi filmden esinlendin bilmiyorum ama iki aylık birisi için değmeyeceği kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 2.aydan çıtayı bu kadar yükseltirsen sen bu adamı mutlu edemezsin sonrasında bacım.illa kutlayacam diyosan bi mesaj çok bile:)

0|0
    0|0
    • Yaptım ama yarın vericem, ama vermesem mi. Of kararsız kaldım. :/

• Teşekkür ediyorum yorumun için.

• rica bacım

• erkekler bu kadaar ssabırlımı sence? sıkılacagı bi hediye yapıyorsun

0|0
    0|0
  • böyle yaparak erkeği bu dünyada en çok mutlu edecek şeyi yapmışsın ama devamlı bunu yapma onun için bi kez uğraşıcaksın sonra nazlanacaksın nazlanmazsan onu kaybedersin.

0|0
    0|0
    • Sadece bir kerelik böyle bir şey yapmak istedim sürekli yaparsam, olmaz işler değişir. :)

• ay ben seni başka biriyle karıştırmışım başka kızlar soruyor sitesinden başka bir sayfa açmıştımda altta ona bakıyodum sonra burayı açtığımda kafam allak bullak oldu

• Çok güzel ne güzel bende hep kendi emeklerim ile yaaprdım . :))) Daha çok mutlu oluyorlar hazır almak yerine..

0|0
    0|0
  • benimde 16. ayım 17.ayıma bişeyler düşünmem lazım:))))

0|0
    0|0
  • bencede her ay böyle sürprizlermi yapmayı düşünüyosun :)

0|0
    0|0
    • Sadece bu ay böyle bir şey olsun istedim, her ay tabii ki yapamam. :)

• Beğenir beğenmesine de merak edip hepsini okuyabilir.

0|0
    0|0
    • Öyle bir düşünce var benim aklımda da ama ben beğenip, beğenmiyeceğini merak ediyorum. Sorun orada. Ya beğenmezse?

• ne yani o kadar uğraştın ona sevgini gerçekten belli edecek birşey yaptın ve ona bunu vermicekmisin bence kesin ver ama her zaman böyle yapma

• Sadece bir kerelik böyle bir şey yapmak istedim doğrusu, sürekli sürekli olmaz zaten.

• Ya ayrılırsanız, fanus manus çöpe gidiyoğuz.

Çok pis moral bozarım.

0|1
    0|0
  • ben olsam hepsini bi anda acarım bence oda öyle yapar ama güzel fikir :)

0|0
    0|0
  • amma kasmışşsın:D

0|0
    0|0
  • BEN NE YAPSAM 8. YIL İÇİN ACEP :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...