Sevgilim bana tokat attı

Sevgilimin annesinin doğum günüydü dün, ve annesine hediye almadığını söyledi. Bende ona 'anneye hediye alınmaz mı ya, çok picsın' dedim. Lafımı bitirmemle suratımın ortasına osmanlı tokatı yemem bir oldu. Hatta tokat attığı esnada 'haddini bil' dediğini duydum. Tokatı yedikten sonra suratına bakınca bana 'özür dilerim ama bana piç demen çok zoruma gitti tek katlanamadığım küfür o' dedi. Bende bunun üstüne bir şey diyemedim öylece kaldım. Şimdi burda Kim haklı Kim haksız? Birde yakında nişanlanıcaz.

0|0
23|29

En İyi Erkek Görüşü

• pic anlamını biliyor musun hem adama hem annesine hem babasına küfrü basmısın

yani yanlıs zamanda yanlış cümleler . haksızsın erkek haklı yinede sana vurup sonra haksızı oldugunu bile bile senden özür dilemesi saglam karakterde oldugunun göstergesi

annesine hediye almasına gerek yok bir söz söyler sevgisini belirtir yeter.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ve hala sevgilin, yakında nişanlanacaksınız, varya çok piçsiniz, şimdi sende eksilersin beni, eee ne farkın kaldı

0|0
    1|0
  • Kadına şiddet değil ki bu :)

Yol da giderken erkek olsun kız olsun küfretsin mesela görsün sonucu, insanlar adam öldürüyor doğruyor küfretti diye ya da baktı diye.

Bazı yorumları da okuyorum sanki nerede yaşadığımızı bilmiyor bir çok kişi.

Türkiye de yapılan hataların, tartışmaların, ilişkilerin ve etkileşimlerin vazgeçilmezi şiddettir. Hiç gazete falan okumuyor musunuz?

Refah seviyesi yükselmeden, insanlar eğitilmeden değişmez bu gerçek :\

0|0
    0|0
  • Muhtemelen annesinin doğum günü olmasıyla o küfrün aynı zamanda gelmesi zoruna gitmiş. Ama tokat ağır bir şey. Yani bu kadar küçük bir olayda sana tokat atabilen biriyse eğer evlenip evlenmeme konusunu bir daha düşün derim. Çünkü şiddete meyilli bir arkadaş belli ki.

0|1
    0|0
  • sen haksızsın ama aldıgın tepki senin ileride karşılacagın olaylar hakkında sana bir ip ucu vermiş zaten iyi düşün derim.

0|1
    0|0
  • kimin haklı olduğunun ne önemi var ki?

sen haksız olduğunda dayak yemeyi normal görüyorsan zaten uyumlu bir çiftmişsiniz

2|0
    0|0
  • nereli bu arkadaş ? :))))) cinsel problemleri falan varmı ? :)))).. en zararsız küfür bu...! daha neler göreceğiz. ne rezillikler kim bilir.. :)

0|2
    0|0
  • Babası belli değil mi yoksa ? ?

1|4
    0|0
  • Ben aldattığı adamı benimle tanıştıran ve mekandan uzaklaşınca onunla öpüşmeye başlayan kıza dahi elimi kaldırmadım.Sen haketmişsin diyenleri insanlığa davet ediyor ve sana da gururunla yapacağın hesaplaşmada başarılar diliyorum.

2|1
    0|0
  • Kadına şidette yeni bir kurban. Daha dur bunlar cicim ayları evlendiğinde ne dayaklar yiyeceksin.

0|1
    0|0
  • O Erkekten Hayır Gelmez.Seni Uyarabilirdi Ama Uyarmadı.Evlendiğindede Böyle Davranışlarda Bulunabilir.Ben Şahsen Kızların Dövüşmekten/Karşılık Vermekten Aciz Olduklarını Düşünüp Onlara El Kaldırmam veya Böyle Durumlara Zemin Hazırlayacak Kelimeler Bile Kullanmam :)

0|0
    0|0
  • Piç demen yanlıştı. Hani bir ilişki de, şaka bile olsa bazı sınırlar olmalı. Ama tabi bu, onun sana tokat atmasını haklı kılmaz. Bir vuran ikiyide vurur, hatrı kalmasın diye üçüde. Hemen ayrılmanı tavsiye ederim. Yoksa bir gün belki de gazetenin 3.safyasında okuruz seni.

0|0
    0|0
  • ikiniz de haksızsınız, sen piç dediğin için o da sana vurduğu için. sevgilinin öfke kontrol sorunu olabilir.

0|1
    0|0
  • yakın zamanda Allah göstermesin bilmem ne nişanlısı bilmem neyi ayaklarını yıkamadığı için bilmem kaç yerinden kurşunladı yada bıçakladı diye bir haber gazete sayfalarını,tv ekranlarını süsleyebilir..yol yakınken dön..

0|0
    0|0
  • Sen suçlusun çünkü söylediğn lafın acılımı babası belli olmayan kişi anlamında kullanılır yani hem ona hemde annesine hemde babasına hakaret ettin şaka sınırları geçilmiş hatta sınırlar gözden kaybolmuş bence

0|0
    0|1
  • adam haklı beyler

0|0
    0|0
  • ıkınızde ayıp etmıssınız öpüşün barışın

0|0
    0|0
  • Piç denir mi kız çocuğa..

0|0
    0|0
  • ayırlısı bea gülüm

0|0
    0|0
  • pardon kuzenim söylemiş falan deseydin .s

0|1
    0|0
  • Ben olsaydım bende sana aynı şekilde davranırdım.! Ne demek piç ? Edep,haya ve terbiye denen bir şey var.Bir da konuyla bağını çözemedim o kelimenin..?

0|0
    0|0
  • kadınımın bana küfretmesi hoşuma gider ama yatakta

0|1
    0|0
  • Ne çok güldüm yaa :D:D:D

1|0
    0|0
  • ben olsammm götünede bir tekme aatardımmm piçsin felan

0|0
    0|0
  • ben "nice pic" demek istedim de durumu kurtar :D

0|0
    0|0
  • İstiyorsan cete ayarlayak dovek sevgılını KS ailesi olarak

0|0
    0|0
  • az bile yapmıs kusura bakma ama her insan küfürü kaldırımaz bide en sevdigi insandan Şahsen ben olsaydım kafayı gömerdim.

0|0
    0|0
  • nerden buluyosunuz böyle kıroları

2|1
    0|0
  • Haklı haksız yok. İki dengesiz insan var.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• ikinizde çok ileri gitmişsiniz!

0|1
    0|0
  • e ama tahrik etmişsin,annesinin özel olduğunu anlatim derken,çocuğa piç demişsin..

piçlik yapmışsın ,ikinizde hatalısınız..

0|1
    0|1
  • ilerdeki yaşantın hakkında ufak bir fikir vermiş olmalı sana... Evlendikten sonra değişecek bir kişilik... seven kişi kim olursa olsun kendini kontrol etmesini bilir... Karşısındaki kişi erkek arkadaşı olsa o tokatı atar mıydı acaba bi düşün derim... Bence bir iki ters reaksiyonda bulun tepkisini ölçmüş olursun geleceğini kontrolsüz bir koca ile geçirme...

0|1
    0|0
  • Sizin aranızda aşktan önce saygı yok.. üzgünüm.

0|2
    0|0
  • Tokat attıysa gerisi de gelir bence.

Sen de çok ileri gitmişsin hani kavgada söylenmez.

0|2
    0|0
  • Tamam demiş olabilirsinde bunu yapması çok yalnış sevgilin haklıymış ama kızsa neyse bağırsa haklıdır derim ama tokat atmış haksız duruma düştü böyle bişey varmı ya tabiki sevgilin haksız sen dalgınlığına gelmiş söylemissindir olabilir normal yani sözlü bir şekilde uyar niye tokat atıyorsun valla bilmiyorum benim düşüncem bu sevgilinin yaptığı çok yalnış sakın kendini suçlama sana direk tokat atmış kendisi suçlu. tekrar söylüyorum tokat atmasa tamamda o söylediğin sözün sonucu bu olmamalıydı.

0|0
    0|1
  • amannn tanrım asabiyet belirtisi nişanlanma yakma kendini !

0|2
    0|0
  • öhh olmadı o.çocuğu deseydin bari pardonda. O da mal ne diye tokat atıyor, uyarsaymış ya önce.

0|1
    0|0
  • iki taraftada suç var büyük çoğunlu sizde. bi ilişkide saygı çopk öenmli siz ona piç diyerek saygısızlığın büyüğünü işlemişsiniz. karşılık olarak tokat atması da onun kabalığı. garip bi ilişkiniz olduğunu da söylemeden edemicem

0|0
    0|1
  • iki taraf da dengesiz. kusura bakmayın...

0|2
    0|0
  • yol yakınken dön derim, canının kıymetini bil. çekilmez o evlilik.

0|1
    0|0
  • Sende de hata var onda da var o nasıl bir laftır öyle denir mi? :S

0|0
    0|0
  • İkinizde saçmalardan seçmesiniz.

1|1
    0|0
  • sen hakkkızsın piç denir mi ya ne demek o vurmuş sana oda aksız ama sonuçda aşırı sinirlnmiş bende olsam bende vururdum

0|0
    0|1
  • haketmişsin niye p*ç diyosun çocuğa :D

0|1
    0|1
  • gündelik hayattaki fiziksel şiddeti bu kadar hafife almayın

0|1
    0|0
  • Bende bitane ypistiririm 😈

0|0
    0|0
  • bunu yapıyor ve sen tepkisizsin bravo

0|0
    0|0
  • sen haksızsın ne demek ya nasıl küfür edersin

0|0
    0|0
  • hala nişanlanıcaz diyo, yaklaş la diğer yanağına da ben vurcam:@

0|3
    0|0
  • ıkınızde dengesız ınsanlarsınız . özellıkle sen o küfürü nasıl ağzına alıyorsun hadi sevgılın olacak ınsana demeyı bırak ben erkek olsam ağzı küfürlü olan bı kızla zaten bırlıkte olmazdım .

0|1
    0|1
  • Bence haklı bi ilişkide saygı olmalı piç miç gibi lafları söylememen lazım yani

0|1
    0|0
  • valla kusura bakmada haketmişsin ama sevgilinin sana vurmasına nasıl izin veriyorsun ya her iddiasına girerim kendi babandan bu yaşına kadar bir fiske tokat yememişsindir babanız vursa evi terkedersiniz ama sevgiliniz vursa aay seviyooooooo dersiniz asla ama asla sana el kaldırmasına müsade etme sevgiliyken vuran evlenince kim bilir neler yapar bu ülkede kadına şiddet kadın sesini çıkarmadığı için var bence

0|2
    0|0
Yükleniyor...