FENERBAHÇE - Trabzonspor maçı ne olur?

Fenerbahçe - trabzonspor maçı ne olur? yenerse kim yener ve sebebi skor ile alayım? bence her türlü fenerbahçem daha iyi bu soruya gerek yok ama tahmine göre eig seçicem.

Güncellemeler:
Skor alayım nedir?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Handikap 1 :) hamsi tava olur

0|1
    1|0
    • Yarın maçtan önce ilk Hamsiyi ben yicem. Sonra FENERBAHÇEMIN nasıl Hamsiyi yenerken yediğini görmek istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• Insallah trabzon kazanirda bjk 1. Siraya yerlesir ;)

2|1
    0|1
    • Çok beklersin.

• Sen yine iyisin onlar acayip kisisel algiliyor tövbe ettim birdaha birine birsey dersem -.-

• Vayyy teşekkürker. Siz de seviyorsunuz anlaşılan futbolu.

• Trabzon alır dicem, ama sonrada aklıma hakemler geliyor, fener hakemle 12 kişi oynicak.

2|1
    0|1
    • Tekrar söylüyorum. Bizim maç almamız için hiç bir zaman hakemlere ihtiyacımız olmaz. Hamsi kafa bunu unutma.

• Tabi canım tabi gördük.

• Gördüğünü anlat bana açıklama olarak maç olarak hadi göreyim.

• 2-1 ama 2-2 ihtimali de hayli yüksek.

0|0
    0|0
  • gizliolanbiri futboldan anladığı yok fenerbahçe hakemle kazanıyor algısı yaratmak istiyor her yere fenerbahçe hakemle kazanmazsa trabzon alır yazıyor
    iho hakemi aradı hakemi baskı altına aldı umarım yeneriz

0|0
    1|0
    • Boşver bizim hakeme hiç bir zaman ihtiyacımız olmadı.

• Trabzonspor alır tabii hakem önemlı faktör feneri kayıracak bı bahane bulurlar yıne

1|1
    0|1
    • FENERBAHÇEMIN yenmesi için hakemlere ihtiyacı yok.

• kendinde bal gibi biliyosun. neyse adalete gözlerini kapatan fenerliyle konuşmak zaman kaybı

• FENERBAHÇEnin bu kadar büyümesi siz ve sizin gibileri endişeye sokuyor. Ben susuyirum FENERBAHÇEM cevabı verir.

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçeliyim.
    Fenerbahçe 2012-2013 sezonundan bu yana Trabzonspor'la evinde 0-0 berabere kalıyor.
    Fenerbahçe, bu sezon evinde tüm maçlarda gol buldu.
    Fenerbahçe, bu sezon evinde geriye düştüğü maçların hiçbirini kaybetmedi.
    Trabzonspor'da, kilit isim Bosingwa sakatlığından dolayı maç kadrosunda yok.
    Trabzonspor'da iki isim aylar sonra Kadıköy'e gelecek (Ersun Yanal-Oscar Cardozo)
    Fenerbahçe, bu sezon ligde 7 maçtır kazanıyor.
    Trabzonspor, oynadığı son 6 resmi maçı da kazandı (En son Eskişehir mağlubiyeti:1-4)
    Trabzonspor'un, deplasmanda kaybettiği son maç da bir derbiydi (Beşiktaş:3-0)

Bence, ilk yarısı berabere, maç sonucu Fenerbahçe lehine olur.

0|0
    0|0
    • Güzel analiz. Maç FENERBAHÇEMIN..!

• O maç daha 40ıncı dakikayı görmeden iptal olur. Ha 90 dakika oynanırsa maç trabzonun 1-0 ya da 2-1 alacağını düşünüyorum. Ama birde fener alırsa 4 ten aşağı atmaz Trabzonspor a :D favorim Trabzon.

1|0
    0|1
    • Hakemlere baskı uygulayan Trabzon amacı galip gelmekle beraber bizim böyle bir şeye ihtiyacimiz yok. Hakem trabzondan yana olsa da o maç bizim. Önemli olan her iki taraf için de hakkaniyetli kararlar verilmesi.

• Ben hakemleri şikayet etmedimki ;) ts ve fb taraftarı olmadığım için sıfır sıkkntı paşam :)

• 40 inci dakika da bitme sebebi hakem olur çünkü ts bir net hata görürse takımı sahadan çekecekmiş. Hakemden bahsetme sebebim sizin 40 inci dakika bitmeden iptal olmasi demenizdir. İyi geceler.

• Ev sahibi olduğumuza göre bir 5 filan atıp trabzonu evine uğurlarız

0|2
    1|0
    • Bu çok iyi olur kenkss azından bal damlıyor.

• Maci fener cok rahat alicak ama trabzon lular diycek iste bunlar sike yapiyor iste hakem bilerek caldi falan diye itiraz edicekler bak gorursun

0|1
    2|0
    • Helal aynen öyle olacak.

• Ulan ne zaman son dakika penalti goluyle kazandik bilip bilmeden konusuyosun
      Sadece k. erciyes macinda ki tek gol penaltidan geldi onun disin da penalti attimigiz tum maclarda baska gollerde vardi hep

• Ben artıladm kardesm. Onlara penaltı konusunda bir tuttuğu takımla istatistikleri karşılaştrmalarını istiyorum. Bizim yenmemiz için hakemlere ihtiyacımız hiç bir zaman olmadı. Çok pozisyona girsinler onlar da penaltı kazansın.

• Hakeden kazansın tabiki Galatasaraylı olarak Trabzon galibiyetini isterim ama hakem hatasıyla vs değil hakediyolarsa kazansınlar içimden beraberlik geçiyor ama 1-2 dim :)

0|0
    0|0
  • 2-0 Fenerbahçem alır :D

0|1
    1|0
  • maç yarıda kalır trabzon başkanı takımı çekcekmiş sahadan

0|0
    0|0
    • Hakem onların lehine yanlış karar verirse ki bence çekmez hakemlere baskı uyguluyor.

• tff versin cezasını oturtsun

• Başkana vereceği cezayı verdi. Bir de para cezası iyi olur ki onu da vermiştir.

• 3-1 Fenerbahçe yener...

0|0
    1|0
Yükleniyor...