Bir erkeğin gerçekte hoşlanmadığı bir kızla çok samimi olması yanlış mı?

Merhaba millet

şimdi benim ciddi bir sorum var ve kızlardan çok samimi cevaplar bekliyorum. benim net üzerinden konuştuğum msn vs gibi kızlar oluyordu birçoğuyla çok samimi oluyorduk. ama bu birgün bu kızlardan birtanesi birgün beni sevdiğini açıkladı ben ona ben senin için aynı şeyi düşünmüyorum dediğimde o zaman neden benle konuştun neden benle samimi oldun dedi bende bunda bir yanlışlık mı var arkadaş olarak konuşuyorduk dedim. oda evet yaptığın yanlış gelecek düşünmediğin kızla bu kadar samimi olman çok yanlış birşey dedi.

herkes öylemi düşünüyor? gelecek düşünmediğiniz biriyle çok samimi olmazmısınız?

Güncellemeler:
Peki kızlar siz hoşlanmadığınız(flört manasında) bir erkekle böyle hergün görüşürüp muhabbet edermisin arkadaşça yoksa sadece sizin için özel birisiyle mi yaparsın bunu?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• konuştuğun kız saçmalamış eğer ona umut vermemişsen, flört etmemişsen ve yanlış anlamasına sebep olacak her hangi bir davranışta bulunmamışsan.

0|1
    0|0
    • ikinci soru : eğer rahatsız olmuyorsam, sohbetinden keyif alıyorsam, konuşabiliyorsam rahatça mesele yoktur. sohbet etmek için illa özel bişeyler hissetmeye de gerek yok zaten.

• anladım cevapların için çok teşekürler =)

Kızlar Ne Diyor 3

• hergün msnde konuştuğun için kız yanlış anlamış olabilşir ki ayrıca kızların kafası ilişki odaklıdır erkekleri bilemiyorum tabiki.

0|0
    0|0
    • yani elektrik almadığı birisiyle bu kadar samimi olmazsınız öyle mi?

• sanmıyorum kendi adıma konuşayım, hergün msnde konuşmam yani. ayda yılda 1

• Ne derece samimiydiniz ki kız umitlenmiş?

0|0
    0|0
    • Bir internet sitesi üzerinden tanıştık msn üzerinden hergün konuşuyorduk sohbet falan işte normal günlük muhabbetler

• internetten nekadar özel biriyle tanısabilirsin ki?

amaç laf muhabbetten öte olamaz zaten..

hoşlanmadığım erkekle değil de muhabbetini sevmediğim erkekle konuşmam.

Tabii ki arkadaşca,sevgili bulmak vs. gibi bir niyetim yok. Hele netten hic yok.

• ya işte ben doğru düzgün cümlü kuramıyorum o yüzden muhabbet uzuyor gidiyor =)

bak sormak istediğim tam şöyle; bir kız bir erkekle bu kadar samimi oluyorsa bu ondan hoşlandığı anlamına mı gelir?

• ne yapiosaniz yapin

0|0
    0|5

Erkekler Ne Diyor 2

• Samimilik düzeyine bağlı ve de demek ki sen de onun yanlış anlamasını sağlayacak davranışlarda bulunmuşsun.Sen konuşmadan önce pazarlık yap bence :)

0|0
    0|0
  • biri demişti erkekler beraber olmayacakları kişilerle arkadaş olmaz diye.Demek ki yanılıyormuş.Dostum yapabilirsin ne var bunda sen haklısın bende olsam böyle bi şey olsa takmazdım kafaya

0|0
    0|0
    • aslında öğrenmek isteiğim şu eğer her kız aynı şekilde düşünüyorsa yani ancak hoşladığı erkeklerle çok samimi oluyorlarsa demekki erkekten beklentisi var. eğer durum buysa ben kimsenin canını yakmak istemem konuşmam bir daha kızlarla

• sen haklısın dostum şüphen olmasın

Yükleniyor...