Sevgilinizin diş fırçasıyla dişinizi fırçalar mısınız?

Ben şahsen çok tiksiniyorum ben kimsenin bardağından bişey içmem çatalıyla bişey yemem.Ve ne sevgilimin nede başkasının diş fırçasını kullanacağımı sanmam.Peki size soralım bakalım: Sevgilinizin diş fırçasını çatalını-kaşığını kullanır onun su içtiği bardaktan içermisiniz? Onun ısırdığı şeyi yiyebilirmisiniz? (Yapı meselesi ben çok tiksiniyorum midem bulanıyor.)

0|0
117|107

En İyi Kız Görüşü

• bardağından içerim hatta o çiğnesin sonra ağzıma alırım lokmayı .. çatalını kullanırım.. aynı tabaktan yerim tşhrtlerini giyerim terli olsa bile.

diş fırçam var her yere taşırım ama çok acilse kullanırım onun kini alla alaa..

tırnağına kurban olurum . nokta :D

29|36
    41|18

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 116

• şahsi şeyleri paylaşmak aşksa zerre aşık olmadım . böyle saçma bişeyi niye düşüneyim 3 tanesi 1 milyona diş fırçaları var. olmadı hiç fırçalamam iğrençliği aşk zannetmeyin aşk soyutur somutlukla lekelemeyin

2|3
    0|0
  • ben bunun bi rahatszlık olduğunu düşünüyorm.geneldede paylaşm yaşama fırsatı olmamış tek çocuklarda oluyo.sewgilimin bardağını tabağını çatalını kullanırm kesinlikle tiksinmem,onun ısırdığı şeyide yerim ama diş fırçasını kullanmam için çok olağan üstü bii durumda kalıp buna gerçekten mecbur kalmam lazım.ha kullanırkende iiğrenmem oda ayrı ama kullanmayıda tercih etmem...anası babasıda dahil herşeyden herkesten tiksinen bardğnı kullanmam şusunu busunu kullanmam diyen tiplerede oldm olası sinir olmuşmdurr ...napiiim engell olamıorm

1|1
    0|0
  • Öpüşürken daha derin detaylara ulasıyorsun fırcasını kullanmışsın çok mu hacı.

3|4
    0|0
  • Diş fırçası abartı olmuş da diğerlerini yaparım yani ne var bunda.

Sen nasıl öpüşüyorsun,nasıl tiksinmiyorsun hayret doğrusu...

0|0
    0|0
  • olduuuu başka.. ulan annelerinizin içtiği bardaktan su içmezsiniz sevgilinizin diş fırçasını kullanmakta neymiş.. ? Annem babam ayrı ama onun kullandığı çataldan bile yemem banane la öyk

1|1
    0|1
  • bardak falan sıkıntı değil de diş fırçası kişisel bişeydr ya bildiin mikrop alışverişi o dediin iğrenç bişey:/

0|0
    0|0
  • Yaparım yerim içerim dondurmasını bile yalarım

2|1
    0|0
  • en iyi cevabın yazdıklarını okudum da öyyy midem kalkışa hazır yani .D tabagından yerim ama çatalını kaşıgını bardagını kullanmam ben beni doğuran annenin çatalından yemiyorum sevgili kimmiş be! ve ben diş fırçasını yatagımın altında saklayan biri olaraktan başkasının diş fırçasını kullanmam

0|0
    0|0
  • Hayır ya, ıyy.

0|1
    0|0
  • Ya Allah askina, el o el! Abiminkini kardesiminkini kullanirim ama sewgiliminkini kullanmam. İlerde esim olcak belki ama ilerde ne olcagi kesinlesmemisken kullancagimi sanmiyorum. Zaten dis fircasini kullanicak bi ortam olmaz, sewgiliyken ne o benim ewimde, ne de ben onun ewinde kalabilirim.

2|0
    1|2
  • öpüsüyosunuz ediyosunuz disfirçasina hayir diyosunuz, allahimya

0|2
    1|1
  • ayaklarını yıkar suyunu içerim

1|5
    6|2
  • Ben kullanmam , öpüşmek apayrı ...

0|0
    0|0
    • ben bunları söylerken şimdi bıde " ben kullandırtman " dermiş ... oyarım ozamannn

• Diğerleri tamam da , diş fırçasını kullanmam...

0|0
    0|0
  • Onun kullandığı bardağı, çatalı, kaşığı kullanırım. Isırdığı yiyeceği de yiyebilirim. Ama diş fırçasını kullanamam.

0|1
    1|0
  • kullanmam

0|1
    0|0
  • iğrenç. bunu yapanın varlığına inanmak istemiyorum ya.

0|0
    2|3
  • Çatalını, kaşığını kullanırım. Su içtiği bardaktan suda içerim. Isırdığı yiyeceği de yerim. Ama diş fırçasıyla dişlerimi fırçalamam.

0|0
    0|0
  • dIS FIRCASI KISMI HARIC GERI KKALANINI YAPARIM. sONUCTA OPUSTUGUNDE DE DUDAK DUDAGA DIL DILE DEGIYOR O ZAMAN TIKSINMIYOR MUSUN SEN? ENTERESAN

0|1
    0|1
  • temız tıtız degılse bende tıksınırm kımseyle aynı bardaktan ıcmem falan ama sevgılmn bardagneden ıcerm aynı cataldan yerım ısırdgı seyıde ısırrm vs. ama tutupta dıs fırcasını kullanmam nekadar temz olursa olsun kımsenn yanı agzındakı sakızı alıp cıgnemem kımsenn kımsenn ıyyy yapan arkdslarm var benim mıdem kalkıyo yaa :S

0|0
    0|0
  • İnsanın kendine saygısı diye bir durum vardır.

Sözün özü; saygı.. bilmem anlatabildim mi? (bu cümle gıcıktır bilirim..)

0|0
    0|1
  • sevgiyle bi alakası yok bunun ya.Hijyenle alakalı ben anneminde diş fırçasını kullanmam sevgiliminde kardeşiminde.bu böyledir.

0|0
    0|0
  • hiç fırçalamamak daha iyi bu durumda diş fırçalamak hijyen için yapılan bir şey bu şekilde ağızda daha fazla bakterinin oluşmasına yol açar.

0|0
    0|0
  • Aynı diş fırçasını kullanmak sağlık açısından çok zararlı,o yüzden kullanmam.Aynı bardaktan su falan içerim ama.

1|0
    0|0
    • 2side aynı şey aynı bardağı kullanmakta sağlıksız hatta opüsmekte çelişkisiz konusun surda

• Hayır öyle bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • hijenik bisey degil. onun azgiinin bakterisinin icindekileri cikaran fircayi alican birde kendi agzina skucan iyimis. opusme ayni degildir farklidr. orada ukurukler ztn bakterileri oldurur ama sen bakteri dolu seyi agzina sokucan.. ben sahsen yapmam.

0|0
    0|1
  • Asla kullanmam diş fırçamı bile her ay yeniliyorum :) diş sağlığı önemlidir ortak kullanıma girmez.

0|0
    0|0
  • şöle bi durum var gün geliyor kendi diş fırçamı bile değiştirmek zorunda kalıyorum macun birikintisi olduğu için ! KENDİMDEN İĞRENİYORUM ONDANMI İĞRENMİCEM uleyyyn diyorum .

0|0
    0|0
  • kaşığından çatalından yenir bardağından içilir ısırdığı bişey yenir falan ama ne diş fırçasını kullanırım ne de çiğnediği sakızı çiğnerim böyle şeyler de artık abartı biraz yani bence

0|0
    0|0
  • yarımını yerım catalını kulanırım corabınıda cıkartırım ayaklarınıda yılarım bardagından ıcerımde oda ıcer ya akla gelen herseyı yaparım paylasırım o benım özelım ccunkı ama fırcasını hıc kulanmadım dusunmedımde acıkcası ama soyle dusundugumde öpusuyorum madem yerı geldıgınde kulanırımda

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    86
İPANA, 3 GÜNDE LEKELERİ %100 E KADAR GİDERİR!

Erkekler Ne Diyor 107

• bardağından içerim hatta o çiğnesin sonra ağzıma alırım lokmayı .. çatalını kullanırım.. aynı tabaktan yerim tşhrtlerini giyerim terli olsa bile.
    diş fırçam var her yere taşırım ama çok acilse kullanırım onun kini alla alaa..
    tırnağına kurban olurum . nokta :D Alıntıdır:)

4|0
    0|0
  • hayatımı paylaştığım kişiyle fırçamı paylaşmışım çokmu

0|2
    0|0
  • bunlar kişisel hijyendir. kullanırım diyen de hijyenine dikkat etmiyor demektir. hijyen meselesi tabi.

0|0
    0|0
  • soran arkadaş sevgilin sana hadi öpüşelim dese nefessiz öpersin yemeye gelincemi tiksiniyon? ben her şeyi yaparım fırcalarım ne var yani ondan mı tiksinicem.

2|1
    1|0
  • Hayır. O aşk değil hijyendir

2|1
    0|1
  • o zaman hiç sevgilinle de öpüşme kardeşim madem sevgilinin içtiği yediği şeyden bu kadar tiksiniyorsun öpüşmezsin de olur biter...

Ne alakası var diyenler için; Öpüşürken onun sevgilinizin ağzından salyalarıda ağzınıza alıyorsunuz mecburen...

Seviyorsam aşıksam herşeye sevdiğim insanın suyunuda içerim tabağını çatalınıda kullanırım hatta ısırdığı elmadan meyveden bile yerim hatta mecbur kalırsam diş fırçasını bile kullanırım nokta...

1|0
    0|0
  • diş fırcasını kullanmam muhtemelende çatalını-kaşığını kullanır onun su içtiği bardaktan içer Onun ısırdığı şeyi yerim, ben kuzenlerimin yada yakın arkadaşlarmın catallaraını kullanırım aynı bardaktan su içerim arkadaşlarla aynı şişeden şarap yudumlarız veya bira içerim rahat ve relaksım bu konuda. pardon hocam sorması ayıpta sevgilinle nasıl öpüşebilionmu

0|0
    0|0
  • Her türlü cinsel aktivite yapılıyor da bu neden yapılmasın? Bütün vücut sıvıları paylaşılıyor sonuçta. Ben gerekirse diş fırçası, çatal ve bardak gibi eşyaları da kullanırım. Ha durduk yerde dur ben de aynı diş fırçasını kullanayım da demem. Gerekirse her şey olur.

0|0
    0|0
  • Sen öpemezsinde şimdi onu. Tiksiniyorsun ya. Senin yerine biz öperiz artik...

0|0
    0|0
  • Kardeşim dışında hiç kimsenin ne kaşığını kullanırım ne diş fırçasını hayvanmıyız biz bunları yapanlar genellikle hayvanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeyinden çekinmez, tiksinmezdim onun, ter kokusu bile ayrı bir güzel gelirdi bana...burnu akar elimle silerdim, kızardı bana... canımdı herşeyimdi..

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • Cevap verenlerin geneli aşkı bilmiyor.Aşık kisi aşkini ayirmaz tek görür.boyle göen fircayimi sorun eder.

2|1
    0|0
  • neden tiksineyim yaa onu öperken dil dile değerken bırak tiksinmeyi uçuyorsan havada artık tek vücuttur 2 insan

2|1
    1|0
  • Tamamını okumadım yazılanların belki yazan olmuştur, Fakat; öpüşürken sorun etmediğiniz şeyleri diş fırçası için nasıl sorun edebilirsiniz..Her şekilde kullandığınız o ağzınıza sevgilimin diş fırçasını sokmam diyen birinin alnını karışlarım..Konuşturmayın ulen beni :@

0|0
    0|0
  • Sağlık bu kadar hafife alınacak bir konu değil, o yüzden hayır.

0|0
    0|0
  • catal kasık bıcak onlar neyse de dıs fırcasını kullanmam kendı dıs fırcamı kullanmak ıstesede ızın vermem.O kadar degıl yanı.

0|0
    0|0
  • Geçirdiğim kötü deneyimlerden dolayı kusmuk fobisi gibi bir şey var bende, onun dışında sevgilimin hiçbir şeyinden iğrenmem. İnsan sevdi mi her şeyiyle seviyor.

0|0
    0|0
  • öpüşürüm elleşirim ama gerisi midemi bulandırır :))) aşkta iğrenme olmaz.. örnek veremeyeceğim ama anlayan anlar:))sevgili la bu boru mu senin öbür yarın ;)

0|0
    0|0
  • Sevgilimin kullandığı bardak, çatal vb. şeylerden tiksinmem ama diş fırçasını kullanamam.

0|0
    0|0
  • Ben gerçekci bir yorum yapayım öpüşüyorsam, sevgilimse hoşlandığım temiz titiz biriyse her yerini öpüp diş fırsını emebilirim o kadar

1|0
    0|0
  • ben ki kimsenin eşyasını kullanmaktan iğrenip kullanmayan onun ağzını yerim dış firsasını da kullanırım kendisi zaten benden çok daha temiz en azından sigara içmiyor tertemiz ağzı :)

0|0
    0|0
  • Hiiiiç sıkıntı yok :)) colayı önce ona içirtirim sonra onun dudaklarından ben içerim sıkıntı yok yani ne var bunda

0|0
    0|0
  • Diş fırçası farklı bir konu ama çatal kaşık falan hiç insan sevdiğinin ağzından tiksinir mi?

0|0
    0|0
  • olm mıdem bulandı sabah sabah. oldu amk donunuda gıyelım

0|0
    0|0
  • bunlar ne demek ya diş fıraçası ne demek yaa ben onun sümüklerini ekmeğe sürerde yerimmm idrarını şişeye doldurur parfüm diye kullanırım :)

0|0
    0|0
  • sadece sevgili olmasına gerek yok bi arkadaş ortamında da bi yemeğimi paylaşırım çatalını felan kullanırım ama diş fırçası için mutlaka sevgili olması lazım :D

0|0
    0|0
  • yav birbirinzi ne kadarsevsenizde bu nu yapmk zorunda değilsin bimde 50 kuruş yavruuuuum ben sana alırdım

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • ya ben sizi anlamıyorum oral yaparken o şey defalarca fırcalar gibi ağzınıza girip çıkıyor zevk suyu ağzınıza akıyo yutuyosunuz ama fırçalama gelince tiksiniyorum bu ne perhiz bu ne lahana turşusu:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    77
Yükleniyor...