Yaza kadar 10 kilo verilir mi?

Fitness da yapıyorum ya. Bakalım ne olacak.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen senin azmine, diyetine, programına, kullandığın supplemente bağlı ben 5 haftada 3.5 kilo verdim. Daha çok verirdim ama o zaman kas kaybı da olur diye belirli bir süre yapıyorum kardiyo, yakında görünecek, obliklerim çıkmaya başladı, bir kaç haftaya baklavalarım da gelecek inşallah :D

1|0
    0|0
    • Hadi be :D inşallah

• Sende aynısını yapabilirsin, hiç zor değil, imkanın varsa bir salona yazılıp, iyi bir diyet listesi çıkarttırıp ve iyi bir program yaptırıp ( Bulamazsan eğer ben yaptırabilirim bizim hocalara ) Lcarnitine ve CLA gibi 2 supplement kullanıp ( yağ yakıcı, eğer kalp rahatsızlığın, yüksek tansiyonun yoksa kullanabilirsin ) çok rahatlıkla verebilirsin. Benim gözümün önünde muhabbet eden annem yaşında yanımlar var 13-14 kilo verdim diye muhabbet ediyorlar :) Sadece başladığında bırakmamaya çalış diyetini ve programını uygula, uyku saatin belli olsun, junk food'u kes çünkü erkeklerde bel bölgesi bayanlarda basen bölgesinde birikiyor o yağlar, her türlü verirsin çok kolay o iş :)
      Teşekkürler bu arada eig için :) Yaz bana burdan bir sorun olursa.

Erkekler Ne Diyor 8

• Düzgün bir program ve beslenmeyle 3 ayda verilir ve vücutta sekil alir

0|0
    0|0
  • istikrarlı olabilirsen evet

0|0
    0|0
  • Rahatlıkla verirsin.

0|0
    0|0
  • Bence diyet felan boşver sağlıklı spor ver her şeyi tatmalisin ama yeteri kadar alacaksın fazlasını değil ve düzeni koş sabah erken saatlerde 5☆ 6 gibi kalk koş sonra güzel bir duş ve güzel bir kahvaltı yemede yaninda yat Ohhh misss

0|0
    0|0
  • çok rahatt verirsin devamlılık sadece

0|0
    0|0
    • İnşallah ya. Bakalım birakmazsak diyeti sporu

• diyet yapmalsıın ayrıca

0|0
    0|0
    • Tabiiki. Tatlıyı kestim ekmeği azalttim. Sebze ağırlıklı besleniyorum

• Evet tabiikide. Onu da yiyorum :)

• o zaman sorun yok ;)))

• öncelkle bol bol su içeceksn spor yapacaksın makarna yok

0|0
    0|0
  • yaza kadar 10 kilo almayı planlıyorum bende :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...