Bir erkeğin tüm yakın arkadaşlarının kız olması sizi de şüpheye düşürmez mi?

bir erkeğin tüm yakın arkadaşlarının kız olması sizi de şüpheye düşürmez mi? :)

Bu konuda fikirleriniz? :)

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Yok öyle birşey bir erkek kızlarla daha iyi anlaşıyorsa en yakın arkadaşlarının bayan olması çok doğal benimde en yakın arkadaşlarım bayan öküz altında buzağı aramanın anlamı yok

0|1
    0|0
    • iyi ama bu hep böyle devam ederse bi ilişki nereye kadar devam eder yaa olmaz öyle şeyy :D

• gelecek hakkında kesin konuşmak doğru değil bence ama uzun bi geçmişimiz var öyle salmam yani onu hemen :)

• Helal olsun kardesim anlat ona :D

• bende lisede en yakın arkadaşlarım olmasada kızlarla bayağı yakındım, bazılarıyla cidden erkeklerle paylaşamadığın sorununu derdini paylaşabiliyorsun, daha böyle sırra sadıklar, arkadaşlıklarına değer verdiğini hissediyorsun,

0|1
    0|0
    • Olabilir ama ben kıskanıyorum . erkeklerle arkadaşlık kurmak bu kadar mı zor yada kötü birşey yaa :)

• yok olur mu, mavi boncuk dağıtıyorsa herkese birazda ondan olabilir, popüler olabilir, ne biliyim olabilirde olabilir, ama rahatsızlığını söylersen ne kadar yakın olursa olsun daha dikkatli olacaktır :)

• Harem egosunu tatmin ediyordur?

0|0
    0|0
    • egosuna sahip çıkmak zorunda. öyle düşünürsen herkesin bi egosu vardır yani sevginin ne değeri kalır ki o zaman. kızlarında egosu var o zaman :D

• Tabii öyle ki. :)

• erkekler dişi sinekle bile konuşmaktan zevk alabilir :) ama sıkıntı olma ihtimali yüksek muhtar

0|0
    0|0
    • o da senin gibi düşünüyorsa yandık o zaman keserim valla :D

• ben nasıl düşünüyorum? dişi sinekle tatmin olmaya mı calısıyorum sence :) ben genel erkek egilimini soyledim. gir omegle'ye (rastgele chat arkadası atıyor sana.) erkek oldugunu soyle kac erkek senle konusucak bi bak. erkekle konusmaya calısınca da gay muamelesi yiyosun. burdan istedigin gibi bi cıkarım yapabilirsin.

• Hangi konuda? Tercihleri konusunda mı?

Evet.

0|0
    0|0
    • Ya yakın arkadaşlarının hiçbiri erkek değil hepsi kız. kötü bi niyeti olduğunu düşünmüyorum ama bu durum size neyi düşündürür? :)

• asiri dikkat ceker

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki :P

0|1
    0|0
  • evet dikkat çeker

0|0
    0|1
  • Yok arkadaslardan bı sıkıntı olmaz hatta siz kiskandikca iliskinizin güçlenmesine bile vesile olur

0|0
    0|0
    • ya biraz öyle oluyor dediğiniz gibi :) ama insanın aklına ayrılık fikrini de düşürmüyor değil .

• ala ala çok biliyosunuz.

0|1
    0|0
  • hal ve hareketlerine de bakmak lazım tabi :)

0|0
    0|0
  • CinsiyetiNden Şüphelenirim... :d

0|0
    0|0
    • Niye sen hep erkeklerle takılıyorsan bende senden süphelenirim arkadaşım :D

• vay be adam iyi çalışıyormuş :D

0|0
    0|0
  • şüpheli durum tabi

0|0
    0|0
  • ya çok çekici bir erkek..yada yakar top.

:)

0|0
    0|0
  • aslaaaaa

0|0
    0|1
  • Evet düşürür...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• düşürür

0|0
    0|0
  • Beni şüpheye düşürmez, zira karşı cinsle anlaşmak, paylaşmak daha kolaydır. Ve eğer karşı cins sevgiliniz ya da eşiniz değilse sizi en iyi anlayandır. :)

0|2
    0|0
  • olay btmiştr

0|0
    0|0
  • düşürür

0|0
    0|0
  • Ne kadar yakın olduklarına bağlı.

0|0
    0|0
    • mesela kızla dışarıda karşılaşıyolar sonra kız mesajda çok tatlı olmuşsun falan diye iltifat ediyor bildiğin. :D ama o günden sonra konuşmuyor bildiğime göre.

• İnanmayın hanımlar fotoşok :D

• hayir.

0|1
    0|0
    • kötü düşünmezdin öyle mi ? :) peki sen bu konuda tam olarak ne düşünüyorsun fikrini alabilir miyim ve merak ettim başına böyle bişey geldi mi ?

• bunun adı sorun çıkarmak değil insan değer verdiği sevdiği insanla bu konuları rahatlıkla tartışabilmeli bence. sorunların üstünü kapatırsak yarın bi gün karşımıza elbette daha büyük bi sorun olarak çıkabilir.diye düşünüyorum

• iyi de arkadaslarini ben sevmeyebilirim ben sevmiyorum hoslanmiyorum diye o da arkadaslarindan vazgecmek zorunda degil. sonucta sen yokken onlar vardi.

• ben yokken napıyo bunlar :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...