Kimileri sevgilisinin yanında yemek yemeye çekinir, siz ?

Başlıktan da anlaşıldığı gibi; kimileri sevgilisinin yanında yemek yemeye çekinir. Aç gider aç döner garibim..

Sizde durumlar ne ?

1) Hem yerim hem yediririm n olucak ki sanki ya!

2) Yok yok.. hayatta yiyemem utanır çekinirim..

3) Sevgilimin yanındayım, biri dışarı simit poğaça falan getirsin..

4) En son bir hafta önce buluşmuştuk, 3 gündür yemek yiyorum..

:)) Tebessüm etmeniz için seçenekler abartıdır.

Güncellemeler:
Nerden tanıştığımı unuttuğum bi kızla ilk buluşmamızdı. Arabanın kapısını açtı binmeden önce ablamlara döner aldım onları verip geliyorum dedi, bende "banada bütün bi döner alsana içinde domates olmasın" dedim :) kız şaşırdı alıyım mı gerçekten ? " Yav hadi ayranıda unutma" dedim şoke oldu gitti aldı geldi bende bi güzel yedim :D rahatlığımı özetliyor sanırım

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• O değilde şunun cevabını verin!

Çekindiğimiz birinin yanında birşey içerken neden yutkunurken gooortttt şeklinde ses çıkıyor.Yutmadan tutuyoruz sıvının kendisinin geçmesini bekliyoruz!

Neden!

1|0
    0|0
    • o nası bi tariftir Allahım :)) resmen yanımda oldugunu ve gooort yaptıgını hissettim bide o anı yaşadığında gözlerini kocaman açıp sağa sola bakarsın ya kim yaptı lan edasıyla o an ölmez ya candır o <3 :))

• Allah sabır versinseni alana ne diyim :)

• soran sana katılıyorum .D

Kızlar Ne Diyor 17

• Ne çekinicem yahuu , gayet rahatız birbirimizin yanında ...

0|1
    0|0
  • :) seçenek 1 :):)

0|1
    0|0
  • yeni falansa anca o olur sonra gömül yemeklere yani onun yanında rahat olmuycksm kimin yanında rahat olcam

0|1
    0|0
  • Çekinmeden afiyetle yerim.

0|1
    0|0
  • cokda güzel yerim helede acsam adamin gözü korkar :))

1|1
    0|0
  • Yeriz içeriz biz birlikte bir şeyler hazırlayıp sonra oturup yemeyi de çok severiz. Bu konuda hiç sıkıntımız olmadı.

1|0
    0|0
  • Beraberliğimizin başlarında az da olsa vardı bi çekingenlik amaa şimdi hayvan gibi yiyorum :D

0|1
    0|0
  • inanılmaz şekilde utanıyodum hemde. kesin diyodum ya üzerime dökerim ya kesin biyerime sos falan bulaştırırım. ya diyodum salata yerken marulları ağzıma sokmakta zorluk çekerim rezil olurum felan:) ama çok şükür hiç öyle bişey olmadı. aksine belkide hayatımda yediğim en lezzetli yemektii:)

0|0
    0|0
  • ula niye hep bu adam benle yemeğe gittiğinde hep ben yedim diyordu şimdi anladım sebebini yanımda yemeğe utanıyormuş meğer :-)

0|0
    0|0
    • aslında erkekler kendı bıldıklerını kızlarında bıldıklerını sanıyolar ama yanlış :) bikaç örnek verebilirim

• canım değer kattın bebişime yeniden :-)zaten utangaç adam ben de yanında paso yiyordum arada çatal uzatıyordum hahahaha siz neler biliyorsunuz siz

• beş yıldız verdim sana

• ılk baslarda yıyemıyordum ama şu an silip süpürüyorum :D

1|0
    0|0
  • bilmem yerim heralde ama doymam çünkü bn çok yerim yanındada çok yemeye utanırdım :D:D

0|0
    0|0
  • Ne utancam o gegirirken utanmiyor ben yerken mi utancam :(

1|0
    0|0
  • sevgilimle buluşmadan önce yemek yiyerek gidiyorum yanıma yanında yemeye çekindiğim için ama çekingenliğim geçicek kadar uzun bi ilişkim olmadı daha :)

0|0
    0|0
  • insan gibi yediğiniz ve yediğimiz sürece sorun yok :)

0|0
    0|0
    • ıhhm :)) karnım açken kendimden korkarım

• sevgilimle cok rahatiz yaa happur huppur yiyoruz :)

0|0
    0|0
  • başlarda çekinirdim amaa şu an çok rahatım yanında :)

0|0
    0|0
    • Acımak lazım gence :O

• Teşekkür ederim aklımı bağşladıgın için :))

• rica ederim :P

• 1 numara hem yiyorum hem yediriyorum. ımm ne güzelmiş diyorum bide :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1 bana daha çok uygun. öküz gibi yerim kim olduğu farketmez

0|0
    0|0
  • :) Bu konu düşündüğüm bir olaydır. Kesinlikle bir kız arkadaşımla yemek yerim onu değerlendirebilmek için en iyi yollardan biridir. Ben çekinmem yerim öyle böylede yemem fakat acı yersem benden koşarak uzaklaşır eminim :D

0|0
    0|0
  • asla birde çok açıkmışsam kimseyi tanımam

0|0
    0|0
  • sevgilinin yanında yemeye çekiniyorsan sosyal fobin olabilir.

0|0
    0|0
  • karşılıklı rakı içmek gibisi yok

:)

0|0
    0|0
  • Valal kardeşim burda sevgilin ola kızın karakteri önemli mesala ben esk sevgilimin yanında uzun süre yemek yiyemedim hani belki ağzıma ketçap bulaşır fark etmem sakarlık yaparım heyacandan kızın üstüne bişey dökerim falan diye.Ama sonra bir kere yemek zorunda kaldım korktuğum başıma geldi üstüme yağ damlattım ama kız hiç hissettirmedi bile sonra onunda çatalından salata parçası üstündeki bluzun üstüne düştü baktım buda insan ben gibi aman boşver ne çekinecem dedim götürdüm yemekleri :D

0|1
    0|0
  • Bırak Yemek Yemeyi daha da ileri gidiyorum Osuryorum bol bol :D oda Karşılık veriyor

0|0
    1|0
    • Tavsiye ediyorum herkese mütiş bir müzik mütiş bir ahenk ve ambians oluşuyor :D

• Neden çekiniyim ikimizde elimizle yeriz eti , pizzayı vs

0|2
    0|0
Yükleniyor...