Ağladığınızda sevdiğinize mi koşarsınız yoksa sizi sevene mi?

Samimi cevaplar verin.

Ağladığınızda sevdiğinize mi koşarsınız yoksa sizi sevene mi?

0|0
46|50

En İyi Erkek Görüşü

• Rabbime el açarım dua ederim

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Dizilerden duydugun sözlerle buraya sormak saçma. Benim değer verdiğim kişi, zaten benimle olandır. Yanımda değilse,zaten değersizdir arkadaş. kim olursa olsun,hiç kimse benden değerli değil. Benim değerimi bilenler önce gelir.

0|0
    0|0
  • sevdiğime yolun durumuna göre uzaksa otobüsle yakınsa taksiyse aynı mahalleyse yürüyrek giderim sevgilim kaçmıyo ya:D

0|0
    1|0
  • seviştiğime koşarım hatta depar atarım 2 saatte alır herşeyi :)

0|2
    1|0
  • Bir insanı herhangi biri kırabilir ama bir tek en cok sewdiği acıtabilir.yani o oluyo ki bir tek sewdigm icin aglayacgm îcin tek kalmam daha uygun olacktr:-)

0|0
    0|0
  • Adriana lima'ya...

0|1
    1|0
  • Tek olmayı severim genelde

0|0
    0|0
  • Sümüklerimi çekmek için lavaboya .p

0|0
    1|0
  • cıks bu soruyu sevmedim bi beni seven var bi enim sevdiğim ben ikisi bir arada seviorum

0|0
    0|0
  • ağlayarak koşmayı hiç denemedim :)

0|0
    1|0
  • beni sevene...sevdiğim telkin edemez belki ama seven çırpınır o an teselli için...

0|0
    0|0
  • köprücüğe koşarım, omzu yeter..

0|0
    1|0
  • hiçkimseye koşmam!..

0|0
    1|0
  • sevip sevilmiyorsan oturup tek başına ağlamak daha mantıklı... çünkü tercih yaparsan güldüğünde sevdiğine , ağladığında seni sevene koşarsın ve bu hiç adil değil... 3 kişi için de...

0|0
    0|0
  • sevdiğin seni sevmiyorsaa koşsanda samimiyetsiz gelirr en güzeli seni sevene kosmaktır cunku kendini rahatca onaa güvenip teslim edebilirsin zaten seni sevenide o anlarda kıymetini anlarsınn

1|0
    0|0
  • sevene koşarım çünkü sewdiğim ağladığımı görüüpte güçsüz sanmasın die.. ama sölede düşünürüm sewdiğim yanında daha çok mutlu olacağım için sewdiğimede koşarım yani duruma bağlı

0|0
    0|0
  • Beni sevmeyen sevgilim olamaz.

0|0
    0|0
  • ikisinin de aynı kişi olmasını isterdim. ama farklıysa beni sevene gitmek daha mantıklı..

0|0
    0|0
  • sevdiğime.. zaten sevdiklerim de beni sever

0|0
    0|0
  • Emin olacağın tek gerçek senin sevdiğindir..Hiçbir zaman karşındakinin sevgisinden emin olamazsın..O sebeple sevdiğine, sevdiğin için koşarsan bundan eminsindir kuşkusuz..Peki O gerçekten sevdiği için mi gelir sana? Buna garanti verebilir misin?

0|0
    0|0
  • ağlarken yalnız kalmayı tercşh ederim. çünkü herkes dışarıya başı dik birisi gibi görnmek ister..

0|0
    0|0
  • Beni sevene giderim samimi olurlar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok zor bir soru. Seven ve sevdiğin ayrı kişilerse sanırım beni sevene koşarım. En azından sevgisinden emin olurum

0|0
    0|0
  • Sewdiğime koşmak isterim ama beni anlayamaz o... Beni sevene koşamam gerekir... Ama o an ki ruh hali genellikle o an yanında kimi görmek istiosan onun yanına götürüyor insanı...

0|0
    0|0
  • sevdiğime

0|0
    0|0
  • sevdigime kosarim sadece

0|0
    0|0
  • sevdigime

0|0
    0|0
  • yanlız ağlarım

1|0
    0|0
  • beni seveni bende sevdiğim için tabiki benı sevene koşarım

1|0
    0|0
  • ağlamam da koşmam da. şişman ve duygusuzum

1|0
    0|0
  • seven ana oluyor sanirim, hahaha :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 46

• beni iki yıldır deli gibi sevene gittim ama ümit vermeden sebebini de söylemedim bana yemek yaptı sonra da eline sağlık çok güzel dedi gözümü kaçırdım ki ümitlenmesin çok iyi bir insan ,saf samimi duygularında ,çiğ köfte yapar yollar,çiçek alır yollar bütün semt biliyor ama karşılıksız sevgisi o da biliyor

0|0
    0|0
  • Önceden sevdiğime diyecek kadar saftım.. şimdi mi ağladığımda koşacağım tek yön sevdiğimin uzağı sevenimin yakını olur... Zayıflığımı beni kırabilme potansiyeline sahip bir insana göstermek istemem.

0|0
    0|0
  • Seven insan karşısındaki acı çekmesin diye her şeyi yapar. Ben de sevenime giderim ki üzüntümü alsın mutlu mesut sevdiğime göndersin

0|0
    0|0
  • o kadr koşmama ne grek var ki Allah'a dua ederim sonuçta oda benim sevdiğim ...ama birine koşmm gerekseydi sevene koşardım çnkü sevdiğim bni sevmiorsa bni anlayamaz zaten ...

0|0
    0|0
  • gönül isterki sevdiğimle beni seven aynı kişi olsun ki bu çok mumkün olmuyor tabiki beni sevene koşarım beni anlayabilir diye dşünüyorum

0|0
    0|0
  • Odama koşarım

0|0
    0|0
  • benı sevene sanırım. benı sevenı bende sevıyorum ama. garıp oldu.

0|0
    0|0
  • beni sevene koşarım, yani sevgilime. Beni sevmiyorsa sevgilimde olmaz zaten

0|0
    0|0
  • kimseye koşmam kendim ağlarım beni seven yanımda olsun o gelsin ben demem gitmem o bilsin

0|0
    0|0
  • ya ben bu lafı anlamıyorum abi ben seviyosam o da beni sever zaten kim sevmediği birine dayanmak zorunda hissetsin ki kendini ? seven sevilir bence

0|0
    0|0
  • ağladığımda zaten büyük ihtimal ya seviğim ağlatmıştır ya beniseven...zaten ağlamam da uzun sürmez 30 saniye falan

0|0
    0|0
  • Genelde ağlarken tek başıma olmayı severim. Ama ille de birine koşacaksam aileme koşarım. Karşılıklı seviyoruz işte.

0|0
    0|0
  • Hiçbirine koşamam. Ağlayinca konuşamıyorum hareket edemiyorum ve etrafımda sevmediğim kisi varsa yalnız kalmak için deliriyorum

0|0
    0|0
  • burcuya ya da kardeşime koşarım ama gerçkten kötü olmalıyım.kndi başıma atalatabileceğim bişeyse kesinlikle yalnız kalmak tercihimdir.

0|0
    0|0
  • Kendi halimde olmayi tercih ederim, Cünki esim biraz "odun"

1|0
    0|0
  • sevdiğime koşarım

0|0
    0|0
  • sevene

0|0
    0|0
  • sevdiğim de beni seviyorsa ona giderim değilse yalnız ağlarım

0|0
    0|0
  • ağlayarak pogo yapıyorum

1|0
    0|0
  • gozume toz kacınca banyoya kosarım.aglamam ben :(

1|0
    0|0
  • kim ağlatıyor?

0|0
    0|0
  • Sevdiğime...

0|0
    0|0
  • sevdiğimden o an istediğim karşılığı almayacağım için sevene

0|0
    0|0
  • sevdiğim ve benide sevdiğini bildiğim kişiye..

0|0
    0|0
  • Beni sevene koşarım.

0|0
    0|0
  • benı sevene

0|0
    0|0
  • ,sevdiğimeee

0|0
    0|0
  • sevdiğimeeee <3 :)