Diyet arkadaşı olabilir miyiz kızlar?

1 aydir diyetteyim ve spor yapiyorum devamda edicem insallah ama yalniz kalmiyim arkadasim olsun birbirimizi gaza getirelim istiyorum birbirimize biseyler sorup yardim edebiliriz meselaa :)

Güncellemeler:
Fitness yapan erkeklerde yardimci olabilirler tabiki:)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Bendensin yavrum
    diyet listelerine felan uyamiyorum ama ben porsiyon küçültüyorum herseyden az az yiyorum bide çavdar ekmeği kullanıyorum çok su içiyorum yürüyüş ve egzersiz yapıyorum alt bölgemin sıkılaşmasi lazim benim senin şikayetin ne?

0|0
    0|0
    • Bacaklarım kalim basenlerim yanlarim var yani baya hersey :(( kendime diyet yaptim o iyi ama spor salonuna gidip kendim calisiyorum ise yaramiyo :(

• Benimde sevgilim vermemi istemiyor :D hırs aynen hırs yaptım bende ve inaniyorum insan hırsından herseyi yapar zayifsin ve sıkılaşman daha kolay canım sporla halledersin bir guzel:) ben napayim daha bir 6 kilo vericemde sonra sıkılasirim falan:D

• Benim sevgilim incecik çok zayıf benden kilolu normalde ama erkeklerin kemikleri agir olur kilo falan yok yani onda. Bana sen benden kilolu görünyorsun diyor sinirlerim bozuluyor oda kilo almaya çalışıyor ben ondan kilolu gorunyorum diye kucuklugumden beri kilo sorunum var bir türlü istediğim fizikte olamadim ben ya -,-

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir arkadaşım sadece akşam 7 den sonra birşey yemeyerek 10kg verdi ama ne kadar sürede sormadım.

0|0
    0|0
  • ben arkadaşın olabilirim. her türlü soruda eksiksiz mesaj ile danışabilirsin. çocukluğumdan beridir spor ve sağlıklı beslenme ile ilgilenirim

0|0
    0|0
  • aklına takılan birşey varsa sorabilirsin burdan

0|0
    0|0
    • Haftada 5 gun spor iyi mi? bir gun bisikletlerle calisip diger gun hareketleri yapip agirlik falan calisiyorum mekik calisiyorum donusumlu yapiyorum yani hepsini bir gunde yapinca pertim cikiyor :(

• Pazartesi 30 dk yuruyus sonra aletlerde agirlikli bacak hareketleri ve kol yapiyoruk biraz so ra mekik cekiyorum. sali gunu 30 dk yuruyus 10 dk eliptik 20 dk bisiklet 10 dk yaslanmali bisiklet yapiyorum bunlari donusumlu olarak yapiyorum carsamba ve pazar gunumde tatil gunum

• tamam güzelmiş devam et öyle

• 6 senedir yapıyorum ben yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • Haftanin 6 gunu spordan halsiz dustum ve 2 saat yapiyordum simdi 5 gun gidiyorum max 1-1,5 saat kaliyorum ve 1. ayda 5 kilo verdim ama goruntume pek yansimadi:( bacaklarim basenler var 158 boyum 54 kiloyum 48 olmak istiyorum napmaliyim daha :( diyette de sabah cavdar ekmegi haric yemiyorum ekmek tuz seker yemiyoruk zaten bol bol da su iciyorum

• Sen mesaj atabilir misin ben atamıyorum da

• Beni takip et bende edeyim konsalm yeni actgm için atamyrm

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...