Eyvah!.. 30 yaş üstü kadınlarda evlilik histerisi var..

Bugün Ayşe Arman'ın bir yazısını okudum, yazıda özellikle 30 yaş üstü kadınlarda evlilik psikolojisinin her erkeği potansiyel koca olarak görmesini sağladığını, bu yüzden de eğer erkek olarak haliniz vaktiniz yerindeyse kadınlara av olacağınızı yazıyor. Hee birde Türk kadınlarının Rus kadınlarıyla amansız karşılaştırılması ve Rus kadınlarının hem kültürel hemde kadınsal açıdan önce olduğu vurgulanıyor.

Yazının orjinal hali burda. Ne düşünüyorsunuz?

link

Güncellemeler:
yanlız röpostajdaki lokanta hikayesi gerçekten de doğru, bunu kabul edin :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• yalnız bu roprtajı yaptığı üç adamda birbirinden tipsiz yaa bunlarla evlenicğime evde kalırım puahaha

0|0
    0|0
    • püfff ben alternatif olarak birisi sevgilime bakıyorsa bende başka erkeğe bakarım puahaha banane ya hayat kısa

Kızlar Ne Diyor 5

• 30yaşındayım ava mava çıkmadım hali vakti yerinde olanlar hep içi geçmişler bu yüzden evlilik saplatım yok. Ayşe arman fazla kişisel konuşmuş bilimsel verileri olaydı iyiydi.

1|0
    0|0
    • kadın haklı<3

• ay bie gördün mü tipleri gözde bekar olma saplantısı bence bazı kadınlar düşüyor ama ne diyeyim allah herkese akıl fikir versin

• o kadın alman olduğu için her defasında türk kadınını aşğılıyor yaa safın teki sürekli seks hayatını anlatıyor köşesinde sanki bir tek kendi seks yapıyor dünyada basit biri işte gazeteci olarak bile görmüyorum kendisini .evliliğe gelince 20 yaşıman beri evlenmek istiyorum valla her kadın evlenmek istiyor yaşla alakası yok

0|0
    0|0
    • yaş kaç ki :)

• benimde:)

• yalnız roprtaj yapılan tipler bomba yaa sanırsın ki böle bilmem nee tövbe yaa bu tiplere kadar düşen kadın cidden evde kalmıştır puahaha

• aziz kedi vermiş şukusunu :)

-peki bu kadınlar hemen çocuk yapmak mı istiyor?

+e ne olcaktı? benden bowling topu yapmak isteyecek hali yok ya.(gfşlhksf)

0|0
    0|0
    • adam çok iyi demiş ya ;

"kadınlar türkiye'de aşık olmayı çok iyi biliyorlar.öğreniyorlar.birbirlerine öğretiyorlar.ancak sevmeyi bilmiyorlar.sevebilen kadın istiyorum."

• :)))) hemen sevişme yaaa

• ay sen seviş valla ben sevişmem yüz takla atsa bu herfiler kolaysa beni tavlasınlar bakalım çoğalmak istiyorum deyip kadınları kandırıyolarmış o kadınlar saf demek ki

• ayşe arman mı:/ geçiniz.korkmuştum bir an kafam elimden gidecek diye.

0|0
    0|0
  • 30 dan sonra uğraşcağımı sanmıyorum..kesin ben o zamana evlenmiş olurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• doğru demiş ..

0|0
    0|0
  • ruslar konusunu gayet güzel özetlemişş

histeri durumda olan pek çok bayan tanıdım. run lola ruunn :))

0|0
    0|0
    • ruslarda evlenmek istiyor ki iş adamı bulup ama çoğu kötü yola düşüyor maalsef puahaa

• süper kavga devam :)

• arkadaşlar siz tanışıyor musunuz yaa?

• Vaaay ne günlere kaldık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...