Spor yaptıktan sonra su içmek

Spor Yaptıktan Sonra Su İçmek Kilo Aldırırmı Acaba?

Güncellemeler:
Ben eskiden spor yapardım ve kilo alırdım çünkü az bişey yerdim tabi yarım saat 1 saat sonra..
Şimdi su içecektim içmeden KS'ye sorayım dedim su bile kilo aldırmasın dedim kendi kendime
Hepinize Teşekkürler zaten kilo verebilmek için su içiyorum bol bol
<3

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Spordan sonra sıvı alman faydalı bir şey.terle atılan elokrolitleri suyla alabilrisin.

Erkekler Ne Diyor 25

• aksine kilo verdirir

• kaybettiğin suyu geri almalısın .. link

• İçtiğin suya bağlı olarak değişir. Ilık su yağ yakımına yardımcı olur. Soğuk su yağların dışarı atımını zorlaştırır(her ne kadar daha da terletse de) ve terliyken hasta eder(bağışıklık sistemine zarar verdiğinden).

• iyide ılık su mide bulandırıcıdır :/

• tam tersine gayet sağlıklıdır. Saf su nasıl mide bulandırabilir ki :S daha önce kötü bir anın olabilir bununla ilgili. Eğer hala öyle düşünüyorsan şişmanlık da herkesin midesini bulandırır. :((

• yok sıcak olması içilirken dayanılmazdır ya da ılık olması.. soğuk su olmadan herhangi bir su içemiyorum. ama eğer daha yararlıysa denemekte fayda var haklısın şişmanlık mide bulandırıcıdır :S öğğğğ

• hayir tabikide sen ter ile sivi kaybediyorsun . vucut ihtiyac duyuyor yeniden siviya

• Kaybettiğin sıvıyı kazanmak için su içmelisin...

• içmek kilo aldırmazda içmemek ölüme kadar götürür

• spordan sonra alınan su kas hücrelerini doldurarak şiş durmasını sağlar bence hem spor yaparken hem de sonrasında almalısın

• bir zaman sonra içilebilir...

• terli iken içme başına vurur

• hayır. bol bol su içmelisin zayıflamak istiyorsan

• kilo verdirir diye biliyorum. günde 2.5 litre su için. :)

• candyterry bacı: keşkeee

• Suyu Keseyim Deme Sakın Çok Yanlış Bir Düşüncedir.Bana Sorarsan Çok Efor İsteyen Vücudunu Geliştiren Ve Zorlayan Spor YApmalısın Derim.Ben Yıllardır Kilomdaki Kişilerden Nerdeyse 2 kat Fazla Yemek Yiyorum Ama 1 Kilo Bile Almıyorum Çünkü Aldığımı Veriyorum.Sanada Tavsiye Ederim

• Çok içerim

• Su asla hicbir zaman aldirmaz aksine direk kilo verir ve direk terleme yada idrarla en kolay vucuttan cikan gidadirr..

• hayır kılo aldırmaz.ama gereklı bır ıhtıyac antranman esnasında kaybolan sıvıyı yerıne koymak gereklı

• Spor yaptıktan sonra su içmenin yaptığın sporada bir faydası yoktur. Eğer glikozu su ile birleştirmezsen , laktik asit oluşturur bacaklarında. Spor yaparken su içmen en doğrusu. Ne sporu yapıyorsun ?

• 1-2 saat merdivenden inme çıkma

• Hmm .. dinlenme esnasında su iç mutlaka , su içmeden zayıflayım , yağları yakayım düşüncesi çok saçma olur. Su asla kilo aldırmaz. çünkü inorganik bir madde.

• yok ben geçen aylarda yanlış beslenerek ve hiç su içmeyerek spor yapıyordum kilo almıştım.. tekrarlanmasın die bu soruyu sordum

• Yalnız az beynin kullanırsan suyun içinde kilo aldırıcı her hangi bir madde olmadığını fark edersin ki kilo verdirici özelliği de vardır...

• Güncellemeyi okumadın sanırım..
      Ben eskiden spor yaparken kilo alıyordum..
      beynimi kullanmasaydım günde 3-4 lt su içmezdim.

• Öncekileri Göster
    • 168 boy
      Ayrıca yemekle beraber su içmek göbek yapar derler yıllarca yemekler beraber su içmem
      günde yarım ekmek yerim tabi eğer lazım olduysa

• Kim demiş onu? nereden duymuş? doğru olduğunu nereden biliyor? bilimsel bir açıklaması yada gözle görülebilecek bir kanıtı var mı? lütfen başkasından duyduğun bir şeye doğruluğunu araştırmadan inanma... yemekle birlikte su içmek sindirimi kolaylaştırır böylece eğer yemek sonrası karnında bir şişkinlik hissi, ağrı vs. oluyorsa dindirir hemde daha az kilo almanı sağlar (yağ olarak)

• Ne alakası var?Su her zaman iyidir.

• Su da kalori mi var da kilo aldırsın...bol bol iç metabolizmanı çalıştırır..kilo vermene yardımcı olur.

• Spordan sonra yemek te yesen kilo almazsın çünkü vicudun da harcanan eforu dengelemek için alınan besin yakılacaktır.

• hyr tabiki vucudun gerekli ihtiyacını karsılamak zorundasın spor yaparken bile su tüketebilirsin az miktarda bu vucut direncini artırır ve unutma su klo aldırmaz ;) rahatlıkla tüketebilirsin .ancak alkol kola fanta ve asitli içecekler klo aldırır meyve suyu nu bolca iç klo almassın problem asitli içeceklerde ;)

• su iyidir yahu.

• 2 litre içerim abartmıyorum.

• bende günde 4 lt

• Su Doğal koşullarında Hiç şekilde Hangi sebebten dolayı içilirse içilsin isterse kişi karnı yırtılana kadar su içsin kilo yapmaz Çünkü suda kilo yapıcı bi özellik yoktur.Spordan önce bol su içersen karnın ağrır ama spordan sonra içersen daha güzel olur su sadece ağırlık yapar kilo yapmaz

Kızlar Ne Diyor 10

• saçmalama su niye kilo aldırsın

• YETER Kİ İÇ , HEP İÇ ~~

• ne içtin bana da söyle..

• Öncekileri Göster
    • pardon bacım yaa
      başka soruma cevap sandım :)
      pekii içerim

• Sorun değil tamam

• spordan sonra su içersen metabolizman onu daha çabuk yakar ve ter yoluyla dısarı atar

• Ben her gün yaklaşık 1 saat pilates yapıyorum yaklaşık 3 bardak soğuk su içiyorumdur. Ama kilo aldırır mı, aldırmaz mı bu konuda herhangi bir fikrim yok.

• kilon ne kadar acaba?
      evde kendin mipilates yapıyorsun ?

• Öncekileri Göster
    • Dert etme o zaman canım uzarsın. :)

• inşallah diyelim :)

• tam tersi içilmesi gerekirr..

• tam tersi su bu icnde yag diye seker diye bir sey yok en saf sey sudur

• tam tersine daha çok verirsin

• sacmalama ne kılosu beee ter atıyorsun su ıcmessen olursun canım vucudundan su kaybedıyorsun

• Hayır suyu içersin sonra çıkartırsın :)

• hayır aksine vucuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur

Yükleniyor...