Kick box yapanlar bir gelin?

Ben 1 yıldır kick box yapıyorum salona birisi geldi 3 yıllık profesyonel sparring yaptık herif resmen beni rencide ede ede dövdü çok koydu bana ben kendi seviyemdekileri alıyorum amatör birkaç maçım oldu sadece ama hiç böyle ezilmemiştim son olarak high kick savurdu gardım kapalıydı ama balyoz gibi herif aptala döndüm hiç var mı kötü anınız az moral verin

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk maça çıkmışımda kız üzerimde sadece kombine uyguladı. Vurmaya fırsatım olmadı. Ringin kenarında duran abla bana "diz at burnuna" dedi. Yasa dışıydı ama dizi attım. Ondan sonra kızın üstüne gittim. Maçı karşı taraf durdurdu. Dayak yiyen bendim ama ağlayan kız oldu. Çıkışta ablanın yanına gittim ve "Kick boksda diz atmam zaten yasaktı. Uyarı da yedim." dedim. Abla "Zaten maçta bir kere uyarı yiyecektin. Bari karşındakini sakatla." dedi. (Muay Thai ile uğraşıyorum.)

0|1
    0|0
    • Evet thai boxta yaptim biliyorum k1 full contact maclarinda diz de atılabiliyor genede iyi yapmissin icin rahat etmiş ben normalde iyiyim ama ilk kez böyle ezildim çok koydu o yüzden

• Ben iyi de değildim işte. Bende 1 yıldır gidiyorum ama bizim antrenmanlar çok boş ve disiplinsiz geçiyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir keresinde antrenmanda spinning back kick atarken ayağım kaymıştı düşmüştüm onda çok utanmıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...