Sevgilimle bugün çıkma yıl dönümümüz

Fikir verriiiinnnn :(

sevgilimle bugün çıkma yıl dönümümüz dün bi hata yaptım ve küstük o yüzden bugün buluşmadık onun gönlünü almak isdiorum ama bi yandanda bugün yanıma glmediği için kızgınım ne yapmalıyım ?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• pelinno6 bacı: hani bi suç işlersinde hakim TCK yasalarına bakar. suçun neyse cezan orada yazar. işte sizin bu aşk işleri de bunun gibi değil, yani aşkın yasası yok. ne yapman gerektiğini sen bilebilirsin biz değil.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• sonucta bugün sizin özel bir gününz anlayıs gösterip barsımak için ilk adımı erkegin atması lazım ama tabi bu yaptıgın hatanın büyüğüne göre degişir sucun büyükse ilk adımı sen at ve onu cok sevdiğini bugününü sensiz geçmesini istemedigini herşeyin düzelicegini istedigin bi kız olucagını söle ve mesajını sonlandırırken espiriyle yaklas mesala seviyorum lan seni diyebilirisin ;)

0|0
    0|1
    • :d ona gore su an aldatmıs konumundayım

• ovvvv ozamn dedigim mesajı sen cek bu cok agır bi suc nekadar ben öyle bişey yapmadım desende bu senin düşüncen ;) onu anlaaa ve mesaj at ;) hemennnn

• Hatayı yapan sen olduğunu kabul etmişsin bunu birde onun bilmesi yeterli geleceğini düşünüyorum. Özür dileyip senin için ne kadar değerli olduğunu hissettirmelisin. ama kesinlikle ve kesinlikle ardından barışsanız bile ona kızgınlığından bahsetme :)

0|0
    0|1
  • fikir

0|0
    1|0
  • Çıkma yıl dönümü :D

0|0
    0|0
  • gonlunu al yazik yaa

0|0
    0|1
  • çıkma yıldönümüzün arifesinde tartıştığınız konunun önemine bak ! ciddi bir konuysa ara tatlıya bağlayın olayı. eğer basit dişin kovuğunu doldurmayacak bir sebepse yol ver gitsin.amaç başkadır.

0|0
    0|1
  • Hata var hata var. Hatasına bağlı ilacıda! O yüzden açık yaz cevabı açık al!

0|0
    0|1
  • hep küsüyorlar zten bu sevgililer

0|0
    0|1
  • Hata yaptıysan suçlu konumdasın. Sen git yanına. Ama gitmeden pasta börek bişey yap.

0|0
    0|1
    • aynen ole yapcam :D erkeın kalbıne gıden yol mıdesınden gecer :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel bir mesaj at,üzgün olduğunu söyle ve bugününüzü kutla.bir tepki verirse görüşelim de vermesede birşey deme herşeyide erkeklerden beklemeyin hatayı sen yapmışsın sen telafi et..Kolay gelsin.:)

0|0
    0|1
Yükleniyor...