Kalp ile akıl arasında kaldınız mı kalp mı akıl mı sizce?

arkadaslar hiç kalbiniz ewet diyip aklınız hayır dediği oldu mu ? oyle bir an gelip mantığınıza uymayıp ama kalbınızın istediği sevdiğiniz birine hayr dediniz oldu mu ne yapardınız böyle bir durum da kalp mı akıl mı ?

Güncellemeler:
ama cok seviyorsunuz yıne akıl derdınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kalbini dinle,

akıl mutululuk veremezz

0|0
    1|0
    • pekı akılı secen biri sevmıyor mudur yeterınce ?

• ilgini daha çok belli ederek onu hayatında almak istediğini hissettirebilirsin.

yine de istemiyorsa zorla yapabilecek bir şey yok, unutacaksın...

• ewet aynen ole unutmak en doğrusu

Erkekler Ne Diyor 3

• tabiki akıl bunun aksini kimse inkar etmemeli

kalp kırılgandır hassasdır ve istekleri coktur karsısına cıkıcak zararları görmez ya hep ister ya hep istemez. akıl ferdi hareket etmez mantıklı bir aklın var şanslısın akıllı hareket ediceksin bu dünyada kalbinle degil aklınla güclü olursun

0|0
    0|0
  • aklımın , bu kız sana yaramaz, çok üzülürsün dediği, kalbiminde bu kız çok güzel , evlen dediği bir anım var, 2.5 yıldan beri aklımın ve kalbimin kavga etmesi sebebiyle kızıda çok kırdım ve çok pis dengesizlikler yaptım. Hala da üzgünüm :)

0|0
    0|0
    • pisman msn ?

• aynen :)

• ahh ahhh zor bı durum neymış akıl değil KALPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :)

• Kalp & Akılı ayırırsan birbirinden her yer Kalpsiz ve Akılsız ile dolup taşardı. Kalp & Akıl Ayrılamaz ayrı Kalamaz. Bir gün ters düşerler ertesi gün yine birleşirler. Mutluluğun sırrı kalp ile aklın bir olmasında saklı.

0|0
    0|0
    • ama oyle bır durum kı ayrı kalmak zorunda dıyeyım kalp evet dıyo akıl hayr olmaz dıyo

Kızlar Ne Diyor 1

• evet zor bir durumdur gerçekten. ama bu tür durumlarda "bence kalbinin sesini dinlemelisin" ve ya "bence mantığını dinlemelisin" demek yanlıştır. kendi tecrübelerime dayanarak konuşuyorum ki; bazı yerlerde kalbi bazı yerlerde mantığı dinlemek yararlı olacaktır. saplantılara kapılıp, "ben kalbinin sesini dinleyen bir insanım" demek ve hayatı boyunca alacağı bütün kararları kalbe şartlandırmak çok büyük bir hata olur. tam tersi de geçerli tabi ki.

0|0
    0|0
    • EWET SENDE KARARSZ KONUSTUN BRAZ :) ve cook seviyorsun ama cok buyuk bı neden var engel bu durumda kalbin ewet olsun diyo aklın hayır olaz diyo ne olacak sewgi yetmez mı bu durumda ?

• bırakıyosa sevmiyodur zaten

• doğru :(

Yükleniyor...