İbrahim hacıosmanoğlu sizce neden hakem bülent yıldırımı aramış olabilir?

İbrahim hacıosmanoğlu sizce neden hakem bülent yıldırımı aramış olabilir bu etik bir davranış mı neden arar ki dünyanın hiç bir yerinde görülmedi böyle bişey gündeme damgasını vurdu bu olay ne demiştir bülent yıldırıma hakemi etkilemeye mi çalıştı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• haddini aşıyor

0|0
    0|0
    • dünyanın hiç bir yerinde böyle yok hakemi etkiliyor etkilendide

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Futbolu çirkinleştirmelerinden bıktık. Lütfen futboldan anlayan adamlar geçsin klüperimizin başına.

0|0
    0|1
    • hakemi neden arar dünyada görülmemiş bir hakeket diyor ki hakeme kimseden korkma yanlış penaltılar verme fenerbahçeye bu şike değilde nedir

• Fenerin hakkının yenmesi görülmüş şey değil velveleye vermeyin ortalığı

• fenerbahçe galatasaray beşiktaş trabzonspor haksız kazandığıda oluyor hakkının yendiğide bunu herkez biliyor

• hakemi etkiliyor aramak nedir ya

0|0
    0|0
  • Aradığına inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • kendi söyledi kendi futbol haberlerini takip ediyon mu sen yoksa xp için mi spor sorularını cevaplıyorsun?

• ne içinse ne tamam?

• ne tamam mı diyorum ki inanmıyorum diyorsun ben götümden mi uydurdum bunu adam KENDİ SÖYLEDİ kendi ağzıyla bülent yıldırımı aradım dedi bilip bilmeden yorum yapıyorsun diyorum

• herşeyde oldugu gibi futbolda da şike var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesinlikle doğru bulmuyorum kaldıki iyi niyetli aramış ama yinede etik bulmuyorum şuandada açıklamalarını dinledim başkanın eğer yarın yine hakem hatasıyla kaybedersek o maç bitmeyecek futbolcularım çekilebilirler dedi yine gergin bir maç bizi bekliyo gibi geliyo ama bu telefon görüşmesinden sonra kimse Trabzon lehine kararlar beklemesin aksine ters temicek gibi geliyo bana yani başkan kendi kendine ortamı gerdi ve bence FB lehine çevirdi olayı şimdi hakem bir faul penaltı vermeye kalksa Trabzon başkanı arada o yüzden verdi dicekler diye düşünücek ve belkide veremicek yazık..

0|0
    0|0
    • fenerbahçeye haksız penaltı vermiyin söylüyor dakika 89 0-0 fenerbahçede emenike ceza sahası içinde giderken düşürülüyor ya da trabzon topu elle kesti bülent yıldırım iho söylediklerini aklına gelecek penaltı vermiyecek fenerbahçenin hakkı yenecek puanlar gidecek tabi sizin işinize gelir

• Dostum maç oynanmadiki daha nasıl amacına ulaştı? Fenerin yenilmesi işimize gelir ama hakkının yenmesi değil! Dediğim gibi ilk yazanlardan olurum burada olursam hakkı yenmesin hiçbir takımın gördüğünü çalsın takır takır zevkli bir maç olsun niye hala hakkı yenmesi diyosunki yenmesin hakkı niye yensin?

• amacına ulaştı aradı aradı niy arıyor hal hatır sormak için mi ne için ne yüzle na hakla

• Trabzon Başkanına laf ediyorsun ama senin başkanın ondan daha beter, soyunma odasını basmalar hakemleri canlı yayında tehdit etmeler.
    Biz Turkiyede böyle sahtekar böyle çirkef başkanlara alışkınız.

0|0
    0|0
    • baros efendi bir kerede bir konudan çıkma olayı sizin açınızdan düşün kendini fenerin yerine koy fenerbahçe galatasaray maç öncesi aziz yıldırım bülent yıldırımı arasa ne düşünürsün fenerbahçe yapsa şikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee başkası yapsa normal mi?

• Bana göre Trabzon başkanının burada yaptığı yanlış zaten ben Trabzon başkanını zerre kadar sevmem fakat sizin başkanınızda ondan daha beter bence sizde bunu kabullenin.

• bu konuyla ilgili konuş aziz böyle aziz şöyle bak ben aziz yıldırım nefret ederim senden daha çok hatta adam nerdeyse takımımdan soğutuyordu şikeden değil şike yapmadı o gerizekalı takımın içine etti tek başına karar veriyor alexi gönderdi ben gfb üyesiyim her yerden aziz yıldırıma kinimizi söylüyoruz en son novi pazardaki taraftarımla ortaklaşa bir pankart açtık her yerde aziz istifa takım iyi olmasına rağmen şikeden değil aziz yıldırım gibi bir sürü kişi herşey aziz aziz değil fatih terim bence en büyük mafyacı futbolcular teknik direktörler başkanlar ve medyayı eline almış adam çok var aziz gibi herşeyide bir adama yıkmıyalım lütfen

• İyi niyetli aramış olsa bile saçma bir şey. Ben Fenerliyim ancak bu tarz hareketler Trabzonspor Klubüne zarar veriyor. Adam gibi takım yönetmeyi bilmiyorlar. Hakemi ararsan maçtan önce, beyanat verirsen hakkında tabi ki hakemler stresse girer hata yapmamak için ve hatalar kaçınılmaz olur bu ortamda.

0|0
    0|0
    • iyi niyetli ya da kötü niyetli kritik maç bu maçın hakemini aramak neyin nesi hakemi etkilemiyor mu şimdi hakem adamın telefonda söylediklerini kafasını karıştırır fenerbahçeye haklı penaltı vermiyecek

• Onu diyorum ya ben de.

• fenerbahçe penaltı kazandığında iho söyledikeri aklına gelecek fenerbahçenin penaltısı güme gidecek

• Para verip maçı bizim aleyhimize yönet demiştir ne olacak başkaaa :)

0|0
    0|0
    • valla insanın aklına tek o geliyor niye arıyor hal hatır sormak için mi

• Başka ne için arıcaktı ki adamların tek derdi FENERBAHÇE Olmuşş komik duruma düşürüyolar kendilerini

• Maçtan önce etkilemeye çalışıyor işte ne olacak tehdit eder gibi adam mafya.

0|0
    0|0
    • etkiliyor tabi telefonda demiş ki fenerbahçeye haksız penaltılar verme korkma kimseden diyor

• Hakkın yeniyorsa takımı sahadan çek bu kadar basit. Çünkü seni kimse kalaya almıyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...