Merabaa yardımcı olur musunuzz?

Ya merabaa. Boyum 1.70 kilom 59. Sadece göbeğimden ve azıcık yanlarımdan yana sıkıntım var. Birazda üst bacaklarım. Özellikle göbeğimi nadıl eritebilirim bu konuda sıkıntım büyük çünkü? Bide şu köprücük kemikleri omuzun ordakiler yani onların çıkıklığı doğuştan mı benimkiler hiç belirgin değil belirgin olmasını istiyorum da?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• altına düşersen o kilonun abes durur. sen şimdi "yeaaa ayı gibisin. 8-9 kilo vermen lazım." diyen kekolara bakma. vücudun sıkı değil anladığım kadarı ile. koş, yürü, mekik çek.

0|0
    0|0
    • Ya aslında eskiden koşucuydum atletizim yapıyodum o yüzden bacaklarım çok sıkı ve kaslı. Üst bacaklarımda öyle. Ve inanılmaz çok su içiyorum bir alışkanlık gibi. Normalde bu kadar içmesem bu kadar yemeye çok daha kilolu olurdum.. Sıkılaşması için bu dediklerini mi yapmalıyım?

• evet. internette, youtubeda falan sıkılaşmak için squirt diye bir mevzu var. onu yap.

• Tamamdır çok sağol:)

Erkekler Ne Diyor 10

• Ekmeği hayatından çıkar yiyeceksende 1-2 dilim kepekli ye. Öğlen ve akşam öğünlerin çorba salata olsun çok rahat zayıflarsın 1-2 haftaya birde spor yap tabi.

0|0
    0|0
    • 1 2 haftaya kilo vermek o kadar kolaymı

• Tamamdır teşekkür ederim

• O değilde senin kilo vermeye ihtiyacın yok gibi bence boşa kuruntu yapmışsın. Sadece kilo almamaya çalış.

• Evde mekik denemelisin göbek için

0|0
    0|0
  • saglıksız beslenıyorsun gordugum kadarıyla aburcubur vs tuketıyosunuz galıba

dunya saglık örgutunun verılerı kılonuzun boyunuzdan 10 birim assagıda olması gerektıgını söyluyor.

0|0
    0|0
  • iyisin iste fazla kurcalama

0|0
    0|0
  • homidi gırtlağı bir keseceksin önce sonra spor şart plates falan yap

0|0
    0|0
  • Ne çok sıkıntın var

0|0
    0|0
  • göbek ii dir

0|0
    0|0
  • sen bir spor salonuna yazıl o seni yönlendirir

0|0
    0|0
  • Zayıfla belirgin olur. Göbek için mekik derler ama bilmiyom :s

0|0
    0|0
  • Sevgilin var mı ynls anlama var mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen zaten ideal kilondan bir kilo eksiksin. Ama yine de gobek icin mekik cekebilirsin.

0|0
    0|0
    • Örneğin kaç tane günlük ve nasıl mekik

• Zorlanirsan dizlerini kirip yapabilirsin. İsim olarak bilmiyorum:s 15le basla artira artira git gun gectikce. birden yuklenme

• Gerdanin oradaki kemikler onlari cok severim cok hos duruyor. Bel bolgen icin oncelikler mekik cek o cok etkilidir yediklerine dikkat et zayiflayinca bircok kemik gibi o kemiklerinde belirginlesir

0|0
    0|0
Yükleniyor...