Kardeşim dediğim insanla küstük

ailesiyle sorunları vardı ve 1 ay gibi bi süre dışarı çıkamadık. çıktığımzdada 4te evde olmam lazım dedi tamam dedim 5.30da aradgmda sevgilisinin yanındaydı. bunun gibi bi çok şey yaptı ve bende kustum.onunda hataları vardı benimde. geçenlerde özür diledim ve sanırım biyeri kalktı. napmam lazım. ?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynı durumları ben de yaşıyorum..ama hayatta hiçbir zaman 4/4 lük insanlar çıkmayacak karşını elbette hosuna gitmeyen yanları olacak kardeşim diyebiliyorsan eger geçmişte yaşadıgın birçok güzel şey buna vesile olmustur .. o günleri hatırla birbiriniz için yaptıgınız güzel şeyleri beraberce geçirdiginiz vakitleri arkadaşıl dostluk en güzel şeydir şu dünyada öpüşün barışın bea

0|0
    0|0
    • ben barışmaktan yanayım o yanaşmıyo ne yapablrm ki o zaaman

• zamana bırak diyeyim nediyebilirim.

Erkekler Ne Diyor 2

• bir yerini kaldirdiysan bekle hic mesaj atma yavas yavas iner emin ol

0|0
    0|0
  • Gerçekten kardeşin olsaydı tavırlar bu şekilde olmazdı .

0|0
    0|0
    • evet söylemişlerdi en yakın arkadas hiç bi zaman sana küsmez diye. ve sevgilisi ona o kdar sey yaptı hala birlikte ben özür diledim yaranamadım

Kızlar Ne Diyor 4

• vala boylederıne affedıcı olmamak lazım bı benzerını bende yasadım kımse kusura bakmasın nazlarını cekemem

0|0
    0|0
    • kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyolar :)

• amaaann shake :D

• :D

• Düzgün bi biçimde konuş sonuçta kardeşim demişsin 3 günlük dünya ne üzülmeye değer ne küsmeye amaan boşverin.

0|0
    0|0
    • ben gayet düzgün bi biçimde knstm yaptklarına rağmen özür diledim suç bendemii :)

• o zaman egosunu dizginlemeye çalışmalısın ama bi zamanlar kardeşim demişsin bi kalemde silip atılmaz tabi ama yine de verdiği tepki büyükse başka arkadaş mı yok canım

• var yanii :D

• 4 te evde olmasi lazimdiysa 5.30da sevgilisinde olamazmi arada 1.5 saat var..sen niye kustunki bunu anlamadim..sana yalan soledigini dusunerekmi ?

0|0
    0|0
    • ailesiyle sorunları vardı sevgilisini öğrenmişlerdi buna rağmen bana yalan söyledi ona gitti. buna benzer şeyleri bi kaç defa daha yaptı örn; dışarı çıktık sevgilisini gördü beni tek bırakp gitti

• hmm..sen onu kardes gibi seviosun ama o biraz bencil gibi..

arama bida..sen zaten ilk adimi attin ve havalandi..

bosver birak kendi halinde

• birazmı bencil ve şımarıık bıraktm zatenn :)

• Demek ki insandan kardes olmazmış.

Baska alemlere yönelin efenim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...