L-Carnitine ve Nabız değişimi?

Benim sorum L-Carnitine ilgili hardline l-carnitine sıvı 1000ml ürününü satın aldım ve antremandan önce 2 kapak alınması gerektiğini söylüyordu. Bende ilk kez kullanıcağım için 60 ml yerine 45 ml aldım. 30 dakika bekledim öyle yazıyordu, daha sonra yürüyüş yapıcaktım neyse 6.1'de yürüyordum nabız 160 civariydi daha sonra 10.0 yaptım nabız 181 oldu çok oldu bu dedim yavaşladım 5.5 yaptım sonra tekrar 9.5'e yükselttim 191 oldu koşu bandında 304 kalori yaktım bitirdim sorum bu nabız çok değil mi? Ne yapmam gerekli bu bir sorun mu?

Güncellemeler:
Up
Up Up

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bu ürünler zaten kan basıncını arttırıp metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlar. yani kan basıncın arttığı için nabzın daha fazla atar. bu normal. ama ben şahsen öğrencilerime bu tür yağ yakıcı takviyeler kullandıklarında yoğun antreman yapmalarını önermiyorum.

0|0
    0|0
    • 30 dk yürüyüş yapıyorum 6.1 normal hız daha sonra ara ara yükseltip koşuyorum 15 dk bisiklet 10 dk kros diye bir alet var tam bilmiyorum onu yapıyorum yani bu 191 olması normal mi? herhangi bir ağrı olmuyor ama ter baya bir çıkıyor

• dediğim gibi bu ürünlerin amacı nabzı hızlandırmak. terletmek. aslında hiç kullanmasan daha iyi çünkü şan uyguladığın program yeterli gayet güzel. L-carnitin kullansanda kullanmasanda hemen hemen aynı oranda kilo verirsin aradaki farkı anlaman imkansıza yakın.

• Açıkcası kullanmak istemiyordum ama bir kere aldık artık

Yükleniyor...