Hayatınızı değil hayatınızdaki öküzleri tüketin...

Bugün bambaşka bir sorum olcak :)

Hayatınızı değil hayatınızdaki öküzleri tüketin ... Kendinizi değil cevrenizdeki böcekleri mahvedin, canınızı değil varlığından haz almadıklarınızı sıkın .bütün bunları hanginiz yapıyor uyguluyor. ?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• O Günler eskidendi, beni üzen hic birseyin hayatimda yeri yok. Kimse özgürlügümü, özgüvenimi, sapikligimi, acik sözlügümü elimden alamaz. Kimsede, ben bile bile izin vermedigim halde kalbimi kiramaz. Canimin istedikleri hayatima girer, onlarla muhattab olurum,.. Hayatimda yeri olmayacaksa, umursamiyorsam isimde olmaz, konusmam. Bumudur? BUDUR :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Soruyu beğendim.

Hayatımdaki saçma sapan şeylerden ve boş işlerden kurtuluyorum yavaş yavaş,bu bir süreçtir hızlı yapamazsın.Ben değişirsem herşey değişir.Yeni kararlar,yeni başarılar getirmeli.Beni aramayan ,sormayan,canımı sıkan insanları hayatımdan çıkardım ama haberleri yook işin güzel kısmı o zaten:D:D çünkü işleri düşüp aradıklarında deyim yerindeyse itin g. sokmak istiyorum.

Babam bile olsa canımı sıkan ,özgürlüğümü kısıtlayan herkese tavır alırım.Bence hayat sizin hayatnız neden başkası karar veriyor,duygular ise sizin duygularınız.Herkesten fikir alın ama yüreğinizin ve aklınızın sesini dinleyen,kimseye yaranmak için onlar gibi düşünmeyin baktınız cevap veremeyeceğiniz biri susun.Susmak bazen iyidir..Hiçbir şey için can sıkmaya değmez dünü dünde bırakın,bugünü yaşayın,yarınada zaten Allah Kerim.Gün içerisinde kendinizi dinlemeyi ihmal etmeyin.Ve en önemli şey kesinlikle ama kesinlikle maddi olarak kimseye bağımlı olmayın Aileniz başta olmak üzere.

0|0
    0|0
  • Bunu her doğan günde kendime tekrar ediyorum. Beni üzen, zarar veren hiç kimseyi hayatımda tutmayacağım diye tekrar ediyorum. Her canımı yakan olayda bir daha olmayacak diyorum. Şuan geriye dönüp baktığımda o canımı yakan ninsanları hala yüreğimde taşıdığımı görebiliyorum. İşte kendime kızgınlığım hep bundan. Neden sihirli değnek herşeyi silemiyor. Aklımız değilmi elimizdeki değnek.

0|0
    0|0
  • yapabilsek süper olur :) ama denemek lazım :) denicem :):)

0|0
    0|0
  • kafama esınce burnum kaf dagında oluo :D ezer geçeriiimmm :D

0|0
    0|0
  • Valla keşke yapabilsek..

0|0
    0|0
  • iyi söylemişsin...

0|0
    0|0
  • evet bunlar çok güzel cümleler.

ama tersindeyim durumun. canım bişey istemiyo.

0|0
    0|0
  • ne demiş Serdar baba ' hayatından mikropları at ' :D

0|0
    0|0
  • ımm sıkıntı büyük :)

0|0
    0|0
  • Uzun iş, ben kısa yolu buldum.

İlgilenmiyorum hıc bır seyle, oh mis.

0|0
    0|0
  • nerde o günler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok güzel söylüyorsun ama zaten bu dediklerini yapmaya çalışırken hayatımız tükeniyor, kedni kendimizi yiyoruz ve canımızı sıkıyoruz. Bir de bakmışız ki yaş seksene gelmiş ve öüyoruz.

0|0
    0|0
  • Serdar Ortaç ''Mikropları at...'' diyoır ya hani; ben de bunu ekliyorum. :)

Tam verimle olmasa da özel hayatımda anlayışsız,bağnaz,saygısız ve eğitimsiz kişilerle olmadığım için sorun yaşamıyorumç.Bu saydıklarım gibi olmamalarına rağmen yine de sorun yaratan kişileri ise temizliyorum dönem dönem.

0|0
    0|0
  • Açıkcası bir kaç kişiyi atabilirmisin ama herkesi değil birisiyle muhattap olmaman diğer arkadas cevrenıde etkılıyor sadece cok muhattap olmayabılırsın anca bu kadar senın en ıyı arkadasın nefret ettıgın bir tipin en iyi arkadaşıda olabilir yada sevgilinin arkadaşıda olabilir mesela

0|0
    0|0
  • kimseye ne öküz ne böcek derim nede kimseyi sıkarım..yaptığım şey olumluysa pay tamamen bana aittir yanlış bişeysede hatalı sadece kendimdirim..kısaca ben beni bende yaşarım :D

0|0
    0|0
  • Yapıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...