Erkek arkadaşımın gönlünü almak için ne yapabilirim?

erkek arkadaşım 2. sınıf ünv. öğrencisi ilk defa ders seçimi yapacaktı bugün son gündü ama yapamadı birde sen bak dedi. ben bakarken yanlışlıkla ders seçimini yapmışım ama boş olarak göndermişim yani şuan hiç ders alamadı ve ekle sil haftasına kadar geri dönüşü yok ekle sil haftasıda pazartesi. benim yanlışlıklıkla gönderdiğim boş ders listesi için çok sinirlendi. ama onların otomasyonu benimkinden farklı o yüzden bende isteyerek yapmadım zaten. özür diledim ama hala çok sinirlİ.

onun gönlünü nasıl alabilirim..

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• üstüne gitme. Sürekli özürdileme. Yalnıslıkla yapmıssın sonuçta. Eğer çok üstüne gidersen, affetmesi uzun sürebilir. Ama takmazsan, yalnıslıka yapmıs oda ıstıyerek yapmamıs deer ve affeder. Denenmiştir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ya bu kadar problem yapmasına gerek yok ki düzeltilmeyecek bişey değil hem böyle şeyleri kızlar problem yapar ya şaşırdım:/

0|0
    0|0
    • evet bende telafisi olduğunu söyledim ama derslerin kontenjanı dolmasından endişe ediyor. bide ilk defa ders seçimi yapacakken benim hatam yüzünden hiç ders alamayınca sinirlendi tabi. günlerdir uğraşıyordu.

• Benim sevgilim olacakta kızacağım bide..Bilerek yapmamışsın ne var bunda..Bence üstüne gitme.Kendi haline bırak.zaten özür dilemiş, üstüne düşeni yapmışsın..Seni kırdığını yakın zamanda anlayacak O sana dönecektir..Boş ver ağır ol şimdi..

0|0
    0|0
  • Affedilmeyeck bi mevzu degil.zaten ozur dilemissn defalarca .ek olarak birsy yapman gerekmz.seni gercekten seviyorsa affeder akisina birak.

0|0
    0|0
  • kendini suçlu gibi hissetme. çözülemeyecek bi sorun değil. o yüzden bırak kendi haline..

0|0
    0|0
  • Sınırlenmeye sebep arıyor..

0|0
    0|0
  • bence op:D

0|0
    0|0
  • ekle-silde düzeltsin işte ne olacak ki

0|0
    0|0
  • Sakinleşmesini bekle uygun bir dille tekrar dene.

0|0
    0|0
  • romantik bi ortamda seni seviyorum desen yeter bence bir sevene

0|0
    0|0
  • sen de aldığın derslerden kal ödeşin derim ben :)

0|0
    0|0
  • Haklı adam siz kızlar bir şeyi de becerseniz şaşarım şu hayatta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• danışman onayı olmadan kayıt onaylanmaz.Gitsin danışmanının yanına seçimini düzeltsin.Ayrıca ekle sil adı üstünde ekliyorsun siliyorsun.Sorun yok.

0|0
    0|0
    • onlarda ekle sile kadar geri dönüş yok ne yazıkki. danışman hocasıda aynı şeyi söylemiş

• hem becerememiş hemde başkasınamı kızıyor.Kabahatıni sana atması.

• kendi yapsaymıs hiç kızmasın .. bu arada bizdede sorun var zorunlular dısında sectiğimzde hata veriyo ne yapacgm bilemiyorm

0|0
    0|0
    • evet aynen bizdede var. bugn bizimde ders seçiminin son günü ama otomasyon bile açılmıyo.. ve ben daha ders seçemedim ama panik yapmıyorum. ilk defa ders seçicek olsaydım belki panik yapardım erkek arkadaşım gibi. ama onada hak veriyorum.

• ben ilk defa ders secimi yapıyorum ama nden panik yapmıyorum o zman:D aman allahmm hmn panik yapmalıyımm :)

• siz bi de yıldızın usisini görün. daha kötüsü olamaz

• Danismani yok mu onu arasin o halleder hemen

0|0
    0|0
  • kötü olmuş ya .s

0|0
    0|0
  • ne var o kadar kızacak ekle bırakta düzeltebilir. ama o zaman istediği seçmeli dersleri alamayabilir yada istediği şubeler dolabilir :S

0|0
    0|0
  • saçmalamış bence.sen niye onun gönlünü almaya çalışıyosun ki.senin bi suçun yok.yanlışlıkla olmuş

0|0
    0|0
  • okulda bölüm hocası bu tarz heyleri düzeltiyor... farkında değil mii

0|0
    0|0
Yükleniyor...