Elinizde yetki olsaydı sokaklarda ne yapılmasını yasaklardınız?

Elinizde yetki olsaydı sokaklarda ne yapılmasını yasaklardınız?

• Alkol almak
    12% (2)33% (1)15% (3)Oy Ver
  • Sigara içmek
    12% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
  • Öpüşmek vb.
    24% (4)0% (0)20% (4)Oy Ver
  • Diğer
    29% (5)0% (0)25% (5)Oy Ver
  • Yasaklara karşıyım
    23% (4)67% (2)30% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|7

En İyi Kız Görüşü

• Arkasındakini düşünmeden yürüyerek sigara içmeyi yasaklarım.

0|1
    0|1
    • Benim yorumumla çelişti şimdi, mecburen eksiliyorum:P Lütfen karşı kaldırıma geçiniz!

• O saçma mantığın altında çok mantıklı bir sebep yatıyor olabilir mi acaba? Bence yatıyordur. Çünkü seni cevap vermeye zorlayacak şekilde tasarlandı:) Kaç gündür bulaşmıyordum, ''Merhaba'' diyeyim dedim:)

• Hiç bir tuzakçı kurbanına tuzağını söylemez dikkatini çekerim, kıymetimi bil:) Bu arada dikkatini çekerim demene gerek yok her zaman çekiyorsun zaten:)

Kızlar Ne Diyor 18

• Çöp atılmasın , tükürülmesin , seyyar satıcı ve kaldırımlara tezgah kuranlar olmasın ...

1|1
    0|0
  • Yere tükürülmesini yasaklardım. Abi o ses nedir ya midem kalkıyor.

0|1
    0|0
  • a,b,c.. bide yol kenarlarında böle aç ayı gibi bekleyip, gelen geçen kızların orasını burasını süzen abaza erkeklerin toplattırırdım sanırım:)

0|1
    0|0
  • Sokakta yürürken bi anda pat diye durulmasına,yere tükürülmesine,yere birşey atılmasına karşıyım.

0|1
    0|0
  • yasaklara karşıyım

0|1
    0|0
  • gormemıslerın kroların sokaga cıkmasını yasaklardım :D

0|1
    0|0
  • A,B,C şıkları ve dilencilik.

0|1
    0|0
  • Hepisini yasakladım oh mis gibi sehirde kalabalığın yarısı gider :)

0|1
    0|0
  • Yasaklara karşıyım.

0|1
    0|0
  • hepsi:)belki öpüşmek olmayabilir

0|1
    0|0
  • yerlere tükürmek ve çöp atmak

0|1
    0|0
  • A-B-C birde D (dilencilik)

0|1
    0|0
  • Çöp atılmasın yere -_-

0|1
    0|0
  • A&B&C

0|1
    0|0
  • Öpüşmek vb.

0|0
    0|0
  • Öpüşmek vb.

0|0
    0|0
  • Alkol almak, sigara içmek, ulu orta öpüşmek , yerlere tükürmek, sokakta ayı gibi bağırmak, yerlere cöp atmak vs.vs...

0|1
    0|0
  • Alkol almak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sokakta göz göre göre tiner çekenler var. çevreye saldırıyorlar, tiner kafasıyla ne yaptıklarını bilmiyolar. alkolden sigaradan ve öpüşmekten daha önemli sorunlar var. ayrıca avrupanın tüm ülkelerinde sokakta bu yazdıkların serbest. insani gelişmişlik endeksinin birinci sırasındaki norveçte sokakta alkol içmek serbest ise, biz dede öpüşmenin ve içki içmenin serbest olmasında hiç bi beis görmüyorum. o gelişmiyik endeksinde 180. sıradayız. merak ediyosanız beğenmediğiniz israil 15. sırada. insan olmak farklı bişeydir. öpüşene içki içene karışıp bulaşacağınıza önce insan olmayı öğrenin.

1|1
    0|0
  • yere tükürülmesini

çöp atılmasını!

1|1
    0|0
  • Sokakta düğün davul zurna, ramazanda davul çalınmasını, eskicilerin dolaşmasını, overlokçuların 10 dk arayla geçip durmasını vs daha çok şey var

0|1
    0|0
  • Önünde sigara içeni düşünmeden arkasında yürümek. Doğal olarak sigara içen arkadakini rahatsız ettiğini düşünüp rahatsız olacaktır. Sigara içmeyenlerin dikkat etmesi gereken bir konu. Sigara içenlerin arkasından yürümeyi yasaklardım.

0|1
    0|0
    • Ne kadar da saçma bir mantık. Karşı kaldırıma geçsemde mutlaka bir içen olur. Yürürken içmeyin, ölmezsiniz.

Bu arada bak cevap verdim, dikkatini çekerim. :):)

• Anlaşıldı, bir daha düşmem bu tuzağa eheh

• Elimde olsaydı sokaklarda sevişmeyi dahi serbest bırakırdım

0|1
    1|0
  • insanlar sokakta,Pazarda,Avmlerde yavaş ve salına salına yürümesinler

0|1
    0|0
  • Çöp atılmasın

0|1
    0|0
Yükleniyor...