Sizce Fatih Terim İngiltere'deki Manchaster maçında forvette hattında kimlere şans tanımalı?

Evet bildiğiniz gibi Galatasaray haftaya son yıllardaki en önemli maçına çıkacak sizce Fatih Terim forvet hattında kimlere şans tanımalı?Forvette Johan Elmander-Milan Baros ikilisini oynatsa nasıl bir performans alır Benim şahsi görüşüm forvette Elmander-Baros ikilisi oynamalı çünkü hem Baros hem Elmander daha önce o ligde Manchastere karşı oynamış hatta gol atmış oyuncular yani oranın havasını iyi biliyorlar ve iki oyuncu birbirlerini çok iyi tamamlıyor

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Elmander-Umut ikilisi. Baros'u birak Allah askina ya, o is iyice inada bindi. Ondan bi verim alinmaz bu saatten sonra.

0|0
    0|0
  • Umut olabilir,Elmander

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Umut'un kredisi fazla, mutlaka oynar. Elmander yerine Burak oynarsa daha iyi olur gibi düşünüyorum. Hava toplarına ihtiyacımız olduğunu düşününce de Elmander olmalı diyorum. Çık işin içinden. Teknik direktörlükte zor işmiş valla. :)

0|0
    0|0
  • Elmander,Umut ikiside çok fazla pres yapıo bu ikili iyidir öbür tarafı fıs.

0|0
    0|0
  • tek forvet sabri reizzz

0|1
    0|0
  • Bence elmander-umut ikilisi ilk 11 baslamalı sonradan baros oyuna girmeli

0|0
    0|0
  • ikli forvet çıkmaz daha doğrusu çıkamaz tek forvet umutu uynatır normalide bu olur biraz daha orta saha ağırlıklı olur

0|0
    0|0
  • umut tek forvet olmalı.elmander kağnı arabası gibi,burak kazma.

0|0
    0|0
    • Bence çok yanlış düşünüyorsun hoca asla çift forvet uyglamasını bozmaz çünkü Galatasaray çift forvet sistemine geçtikten sonra başarılı oldu tek forvet sistemindeyken pozisyona giremiyorduk

• bakalım,göreceiz

• Baros15 kesin oynamalı beyb!1!1!

0|0
    0|0
  • Elmander-Burak yedekten sonra Umut-Baroş

0|0
    0|0
  • Elmander ile Umut'u oynatacak diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • umut burak elmander

0|0
    0|0
  • kime şans verir bilmem ama manuyu nasıl yenicemizi izletecez millete

0|0
    0|0
Yükleniyor...