Ailem sevgilimi benden ayırmaya çalışıyor yardım edin ?

arkadaşlar yaşım ın 21 olmasına ve üniversite ye gitmiş olmama rağmen hala aile baskısı altındayım arkadaşlar bir kaç gündür telefonumda mesajların okunduğunu görüyordm ve korkuyordum ve bugün annemin cüzdanında sevgilimin numarasını buldum arkadaşlar geçende babamla bu yüzden tartıştık babam tamam karışmıyorm sevgiye karşı karışmam demesine rağmen annemin cüzdanında sevgilimin telefon numarasını buldm ve arkadaşlar gece mesajlaşırken bir kaç kez uyuya kalıyrdm ve bu arada annem hemen bakmış arkadaşlar şimdi şunu düşünüyorm zaten cüzdanındaki o kağıdı attım ve annemin babamın telinede bakacam o numaralar var mı diye bakacam yani bu durumda şüphelenmelimiyim yoksa annemin babamın teline bakaym yeter mi zaten kağıdıda attım bundan sonra telefonuma da çok dikkat edecem ne yapmalıyım arkadaşlar şüphe olmalımı yada bana verebileceğiniz bir kaç tavsiye varmı ?

Güncellemeler:
arkadaşlar sizce şüphelenmeli miyim bu durumdan ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Güvenlik kodu koy.

0|1
    0|0
    • kardeşim koydum bundan sonra gece yatarken de çok dikkat edicem açık falan bırakmıcam

• Oda bırakmadı zaten çok yalvardı işte anlatamam ama ben annesinin söylediklerini duyduktan sonra bitirdim oda düşman oldu ailesine. Gerçekten o değilde sen yine telefonlarına bak ne olur ne olmaz yani kesinlikle bak. yada sevgilinle ciddi düşünüyorsan ailenle tanıştır fikirlerini al. artık kendin kararlar verecek yaştasın.

• kardeşim kesin telefonlarına bakacam zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• Telefonuna güvenlik kilidi koy.

0|1
    0|0
    • çok sagol kardeşm sence şüphelenmeli miyim ?

• Telefonlarına bak tabiki ben olsam bakarım. Ve onlara söyle bir daha bu tür şeyler yapmasınlar. Ben olsam neden yaptıklarını sorardım.

• kardeşim telefonlarına bakacam bu akşam gerisinide inşallah hallederim ya

• Bu yaziyi okudugumda seni kiz sandim :D Vallah, ailem 23 yasima kadar asiri derecede kontröl ediyorlardi beni her konuda. Ama ellerine almadiklari tek sey telefonum. Bende baskasi telefonumu eline alamaz. Ne ya, hazir odalar dolaplar karistiriliyor, onun üzerine kitab aralari falan birde telefonum baksinlar yuh daha neler. Bence ailenle konus, senin bi erkek oldugunu, ve böyle bi muamele sadece cocuklara yapildigni söylemelisin. Hem neden korkuyorsun? Napa bilirler ki?

0|0
    0|0
  • annenlere büyüdüğünü hatırlar bence.

0|1
    0|0
    • kardeşim nasıl anlatırım ki _

• ALLAH yardımcın olsun

• allah razı olsn kardeşim ya

• asil neden ayirmak istediklerini bilmek lazim..sorun ne ?

0|1
    0|0
    • kardeşim yok erkenmiş yaw 21 yaşındaym yeter deyip patlayacam ama bir gün boşver diyorm anne baba diyorm geçiriyorm ama artk yeter dedirtecek kadar fazla oldu bu

• ins hersey gonlunce olur :)

• amin güzel kardeşim benim

• aneler hıc bır zmn kızlarının buyuduklerını gremezler senınkıde oyle bnce bı yanlıs yoldamısın degılmısın önlem almak ıcın olabılır

0|0
    0|0
    • erkek yalnız :D

• ya kıza syle annenın tlf larına bakmasın notu atmıssın tm da tekrar alamazmı zannedıyorsun

• peki nereden alacak ki telefon uma daha çok dikkat ettikce ?= tamam kardeşim kızada söyleyeyim şu telefonlara bakma diye

Erkekler Ne Diyor 1

• resit sen ve seviyorsan kendin izin vermeye bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...