Spor yapanlar zayıflamak isteyenlar

Ben spor yapıyorum ama kilo alıyorum nasıl beslenmeliyim ne sıklıkta yemeliyim ayrıca hoca da iyi çalıştığımı söylüyor bu nasıl oluyor anlamadım? önerileriniz var mı moralim bozuldu

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• sporla birlikte beslenmenede dikkat ediyor musun ? bi diyetisyenden yardım almanda fayda var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini o kadar yorma bence ha bide şu kadar spor yaparsam şu kadar kilo veririm gibi şeyler aklında olmasın bazen kilo almak psikolojik olabiliyor sadece sporu sağlık için yapmalıyım gibi şeyler olsun aklında :)

0|1
    0|0
  • ekmeği azalt su iç bitki çayı iç abur cuburu kes hemen kilo verirsin

0|1
    0|0
  • spor yapıyorum diye tıkabasa yemek yersen öyle olur. azalt az az ye bol bolda su iç.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• spor yapan insan kaybettiği enerjiyi almak için daha çok yemek yer .. yemek yerken dikkat etmelisin .. harcadığın kadar enerji ve kalori almalısın .. harcadığından fazlası kilo olarak gelir ..

0|1
    0|0
  • hangı sporu yapıyorsun.yapdıgın spor body ıse kılo alman dogal cunkı kas hacmınde artııks olması ıcın kılonda da artıs olması gerekıyor

0|1
    0|0
  • ağır spor yapıyorsan yağların erir kasların genişler ve kilon düşmez. aynısı bende oldu çünkü

0|1
    0|0
  • sık sık ye

0|0
    0|0
  • badiyle uğraşmaktayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...