Fitness mı yüzme mi?

Kararsız kaldım amacım fit bir vücuda sahip olmak ve kasları güçlendirmek yazın baslicam spora hangisini secsem daha yararli olur nedenleriyle (faydalariyla) birlikte soylerseniz sevinirim bidr yazin yuzmeye gitsem 3 ay sonra fitnessa baslasam nasil olur o konu hakkindada bisi soylerseniz tesekkurler

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme zevklidir bütün vücudu calistirir ve ayrica en etkili yag atma yontemidir fit olursun, fitness sıkıcıdır ayni zamanda zaman kaybıdır ilk kez gideceksen ilk once yuzmeye gidip bence fitnes a git

0|0
    0|0
    • 3 aydan sonra okul baslayinca yuzmeyi bırakmak zorunda kalicam büyük ihtimalle ozaman fitnessa geçiş yapsam kolay olurmu bana sil baştan mi baslamis gibi olurum

• Yuzme fizigi toparlar fitness a hazir olursun ayrica fazla yaginda olmaz ugrasmassin yaglarla

• Yuzmek dogal bir kas tetikleyicisi gibi birseydir fitness tan tek farki uygulaman gerekn kuvvet azdir ama uzun sureli yaparsan (uzun sureli ve hafif agirlikli calismalar vucudun fit ve dengeli gorunmesini saglar) vucudun iskeletinin tam ustune oturur tatli bir vucuda sahip olursun (kaslı ama tatlı) fitness ise kaslarini sisirir duba gibi yapar kaslarini bence sansin varsa imisni de yap derim ama tekini yapabileceksen yuzme (tabi haftada en az 2 gun)

Kızlar Ne Diyor 2

• Fitnessı seç sayısız faydası var. Bunlar: Kalbi kuvvetlendirir.
    Tansiyonu dengeler
    İyi kolesterolü (HDL) arttırır. Kolesterol oranlarını dengeler
    Kemikleri güçlendirir.
    Uyku kalitesini geliştirir.
    Vücut yağ oranını azaltır.

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fitness daha önemli. İkisi de yapılmalı.

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • kas hacmi için fitness tabiki

0|0
    0|0
  • Hocam ben fitness yerine yüzmeyi tercih ederdim ve yüzmeye de 1-2 hafta içinde başlıyacağım. Çünkü yüzme tüm kasları çalıştırıyor ve ekstradan da boyunu uzatıyor..

0|0
    0|0
    • Aynen bide zevkli ama 3 ay sonra bırakmak zorunda olcam büyük ihtimal okul baslayinca uzak gelir fitnessa gecsem ordan uyumlu sporlarmi geçiş gibi olurmu

• Fitness

0|0
    0|0
  • fitnessla yüzmeyi kıyaslama fıtness (bodybuilding) bir yasam tarzıdır.

0|0
    0|0
  • Fitness. Çoğu spor salonunda yüzme havuzu var zaten.

0|0
    0|0
  • spor eğitmeni olarak sana tavsiyem 1 gün yüzme 1 gün fitness haftada 1 gün de dinlen. 3 ay sonra farkı gör

0|0
    0|0
    • Hocam onu düşünmüştümde uzun zamandır ham olan birisi için ağır olmazmi

• o zaman hamlığını atana kadar sadece yüz hem toparlanmanı sağlar hem de bütün vücut çalışır

Yükleniyor...