Bir de ben deneyeyim dedim aşk meşk olaylarını :)

Birini beğendiğinizi düşünün. Karşınızdakini etkileyip, elde etmek için nekadar ileri gidersiniz? sınırlarınız, kırmızı çizginiz nedir? yalan söyleme, olmayan duyguları gösteme sınırınız nereye kadardır?

Güncellemeler:
Soru açık arkadaşlar. Karşınızda bir insan var. Beğeniyorsunuz yada beğendiniz ve elde etemek istiyorsunuz. Duygularınız yokken var gibi gösterirmisiniz? yalan söylermisiniz? kısaca sınırlarınız nelerdir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• beğendiğim birini elde etmek için kendimi küçük düşürmeyecek her şeyi yapmaya hazırım. Sonradan ortaya çıkma ihtimali yoksa yalan bile söylerim. Tek amacım var: Onu kaptırmamak. Her yol mubah yani...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öyle sınırım filan yok kendim gibi davranırım seven böyle sevsin.

0|0
    0|0
  • Birinden hoşlanıyorsun hmm olabılır dıyorsun sonra bır bakıyorsun gerçek yuzunu goruyorsun ığrenıyorsun ne aşkı yane aşkı o fılmlerde olur

0|1
    0|0
  • Kendim olurum aşırıya kaçmam...Gerçekleri konuşur...kimsenin zamanını boşa çalmam...

0|0
    0|0
    • açıkça niyetimi söylerim . kart açmam diyorsunuz.

• yalnız sevgi yok olayın içinde. sadece beğeni var.

• beğeni de olabilir oda bir çeşit sevgidir...

• gerçekten beğendiğim biriyse ne yalan soyleyebilrim ne olmayan duyguları gösterebilirim oldugum gibi davrnır konusursam etkiliyecegimi umuyorum

0|0
    0|0
  • Ben kelimeleri kulllanmayı severim ve ana yoldan değil paralel yollardan eve giden cümleler kurmayı...

anlayana tabi ki..

:)

0|0
    0|0
    • sevgi yokken, sadece elde etmek maksadıyla! :)

• var aslında. sadece beğenmekten bahsediyoruz. duygular yok:)

• başlığına bak öyleyse..aşk meşk olayları...

ben elde etmeyi cinsellik olarak düşünmedim..

çekiyorum bu sorudan cevabımı.

• sınır elbet var. ama filmlerdeki gibi saçma sapan olmaz. gerçek hayat çok hızlı

0|0
    0|0
    • nedir mesela, yalan söylermisiniz? olmayan duyguları var gibi gösterirmisiniz?

• beni katmayın işin içine. böyle bir olaydan yola çıkılarak sorulan bir soru değil. sadece genel anlamda sorulmuş ve gerçekten sınırları merak edilmiş bir soru.

• siz bilirsiniz ama sorun sende gibi.

• Duygularımın olmadığı biriyle uğraşmam.

0|0
    0|0
  • sen evliydin ama ?

0|0
    0|0
    • Evet evliyim. Benim evli olmamla bu sorunun ne alakası var. Bir de ben deneyeyim dedim aşk meşk olaylarını derken aşk meşk sorularından bahsettim. sorunun içeriğini okumanızı tavsiye ediyorum.

• kötü niyetli olup olmadığınızı tartışmıyorum ki. sanırım aklı başında birisisiniz. ya benim sorularım size denk geliyor yada takip ediyorsunuz soruları. açın gizli profilinizi ben de bileyim kim olduğunuzu.

• kimsenin tanımadığı birisiyim işte bidaha cevaplamam sorularını tamam :/

• zaten etkilemek istediğim birini etkilerim güvenim yüksek 5 dakika konuşmamız yeterli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• birini beğeniyorsam ona karşı dürüst olurum kendim olurum ama bayanda bi yere kadar erkeğin daha fazla ilgilenmesi lazım

0|0
    0|0
  • Akışına bırakırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...