Erkekler nasıl affeder? Kendimi nasl affettirebilirim.

merhaba arkadaşlar erkek arkadaşım kuaför onunla tartışma yaşadık..bi ürün alçaktım daha önce ondan satın almıştm memnun kalmadım bende bu sefer başka bi kuaföre gitmiştim orda otururken erkek arkadaşımın elemanı beni görmüş hemen yetistrmiş. beni aradı nerdesin dedi bende yerimi söyledim.ne işin var dedi bi ürün almaya gittm dedim.oda bidaha gelme dedi.bende orayı bırakıp yanına gittim bana danışmadan oraya gittin diye bitirdi :( kendimi nasıl affettirebilirim yardımınıza ihtiyacım var :(

Güncellemeler:
gittim yanına özürde diledim benim sevmedigim insanların yanına gidip onalara danısıyodunda bana bişey demiyosn diye bitirdi :( bundan önceki ilişkilerimde bu şekilde bitti dedi bana yalan sölemiyecektin dedi yalan söylemedimki ben oraya oturmayada gittimde diyebilirdim acıkca söyledim bu yuzden gittim diye ben aramasaydım seni haberim bile olmayacaktı belkide dedi off uyuz oldum cidden :( napıcagımı bilmiyorum 2gündür mesaj atıyorum ona cevap vermiyor dükkanada gitmeye cesaretim yok
bugun ögrendimki elemanının annesi kaybolmuş. Rabbim işte biryerden cıkartıyor acısını hiç sucum yokken aramı bozdu benim.oda ektiğini biçiyo şuanda içim bi rahatladı

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu yüzden ayrılmka biraz sacma. konusmaya calıs anlat iyice ara uğraş ama eger olmuyor hala trip yapıyor bu kadar büyütüyorsa bosver. çünkü ayrılmak için sebep degil.

1|0
    0|0
    • 2gündür demedigim sey kalmadı haklısn felan dedim hatta çiçek bile göndermeyi düşündüm sonra vazgectim hediye aldım. yumusamasını bekliyorum işte salı günü izin günü calışmazsa tekrar buluşmayı deneye calısıcam hediyesinide vericem.kargoylamı göndersem napsam?

• evet kargoyla gönder evine gelsin mutlu olur onun için cabaladıgını görür. bulusta izin günü.

Erkekler Ne Diyor 8

• boşver sen yapacağını yaptın topu ona attın artık sıra onda gelmezse keyfi bilir sorun onda ufak şeyleri maazeret yapıp ayrılıyor bu hiç iyi bir şey değil.

1|0
    0|0
  • Bu sebeple birliktelik bitirilmesi saçma geldi bana... bence Mazeret olmuş onun için. kendini boşuna üzersin. KOşturma arkasından hatasını anlar anlamaz gelir zaten . Hata olduğunu düşünüyorsa..

1|0
    0|0
  • Bu çok basit, çok çocukça... Devam etmek istiyor musun gerçekten böyle biriyle?

0|0
    0|0
    • alıp almaman önemli degil dedi bana danışmadan oraya gittin dedi.o önemli benmi dedi bende tabi sen dedim.ben seni görebilmek için bişeyi bahane edip geliyorum kesime geliyorum kesmiyosun birazdaha uzasın dedi boyaya geldim birazda bekle dedi fön cektiriyorum dedim kac saat bekliyorum dükkanda beni elemanınla savuşturuyosun ben oraya sırf senin için geliyorum bunu bil diye yazdım cevap vermedi hala :(

• Bana başka bir sebebi varda bunu bahane ediyor gibi geldi...

• vay be benden degilde başkasından alış veriş ettin seni bırakıyorum durumları, ilginc bir ayrılma sebebiymiş..

0|0
    0|0
  • zaten bahane arıyomuş ya..gerçekten seni sevmiyomuş

0|0
    0|0
  • sevgilin de sana müşteri gözüyle bakıyor arkadaş bu nasıl sevgi

0|0
    0|0
  • Allah'a af dua dilemek için çareler arasaydın böyle . Kim bilir ki yüce Allah' affederdi seni BİZİ.

0|0
    0|0
  • uzun bir süre ayrı kal zamana bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gereksiz bir tartışma olmuş bence onun seni affetmesini bekleme.O gelip senden özür dilesin.

1|0
    0|1
  • tartışma tamam da bitirmek ne yahu.

1|0
    0|0
    • off bende anlasam ilk defa tartıstık 1şans ver diyorum en küçük yanlışımda noktayı koy dedim .babam olsa onuda silerim diyo sanki aldattım onu :(

• tartışmayı anlarım ama bitirmesi saçma olmuş aklın varsa bişey yapma, sessizce bekle illa siniri geçtiğinde ulaşcak sana

1|0
    0|0
    • içim rahat degil ama biliyorum sacma bi şey ama babam olsa onda silerim diyo napıcagımı bilmiyorum cidden.elim kolum baglı

• son sözümü söyledim inşallah dönüş yapar başka elimden gelen bişi yok şuanda :(

• saç kremi vakası:Dunut gtsin o çocugu çürük o

1|0
    0|0
    • sac kremi degil sac serumu :) ya daha öncede bişi almıştım memnun kalmazsan getir dedi söyledim ondan memnun kalmadım hala duruyo evde dedim bi faydasını görmedim dedim napım diyo ben danışmadım ona nebilim.

• kızım brak ya öbür gün ojesinide ister o:Dheleki bayan kuafruyse:D

• sen neden kendini affettirme ihtiyacı duyuyosunki. bırak o düşünsün..

0|0
    0|1
  • hiçbirşey yapma sadece bekle

0|0
    0|0
Yükleniyor...