Erkekler sevgilisiyle maç, takım tartışmasına girmekten rahatsız olurlar mı?

Benim sevgilim fenerbahçeli hem de inanılmaz koyu fenerbahçeli ben de beşiktaşlıyım...yani hafife alınmıcak kadar iyi beşiktaşlı sayılırım...:)) sevgilimle bu konu hakkında sürekli çekişiyoruz...bu onun hoşuna gidiyo mu bilmiyorum...erkekler sorum size sevgiliniz sizinle iddialı bi şekilde futbol tartışmasına girse bunu ne kadar hoş karşılarsınız?...

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• tam aksine ben sevinirim yanlış anlama asılma anlamında söylemiyorum bende beşiktaşlıyım eşim fenerli veya galatasaraylı olsaydı iyi papaz olurduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• futbol bilgisi varsa çok hoş gider. Ama yoksa klasik soru gelince yine mi yaa diyor insan o soru tabiki OFSAYT NE? sorusu. :)) bu arada benim kız arkadaşım benim tuttuğum takım dışında bir takımm tutma ihtimali yok. Her türlü ikna ederim

0|0
    0|0
    • kızların futbol bilgisini bu kadar hafife almanızı gerçekten anlamıyorum...

• ben zaten artık futbol muhabbetini açmıyorum onlar açmadıkça. Çünkü ahiret soruları geliyor sinirlerim oynuyor belli bi zaman sonra

• tabi hosuma gider sevgilimle boyle tatli tatli cekismeler yapmak ama boyle asiri birbirimizi sinir yapip giciklik edip laf sokarsaniz tabi hosuma gitmez gicigima gider ozm haha

0|0
    0|0
  • tam tersi yapmasını isterim.buyrun yapsın ben her türlü muhabbete açığım :) ama bi yere kadar konuşabilir ordan sonra susacağı kuvveetle muhtemel :)

0|0
    0|0
  • Futboldan pek haz almam. İzlemem ama takım tutarım sevgilimde tartışmayı kızıştırırsa bende sinirlenirim. Aradaki çizgiyi geçmemek lazım.

0|0
    0|0
  • tabiki gide muhtemelen kendi takımına da çekmeye çalışacak seni :)

0|0
    0|0
  • tabiki neret ederdim ben sevgilimin başka takımdan olmasında ...

0|0
    0|0
  • Ben futbolu erkeklerin nasıl sevdiğine anlama veremezken, pırrrrrrrr inanamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Eğerki düzgün bir şekilde olursa ewt erkeklerden futboldan anlayan kızları severler ortak nokta ;)

0|0
    0|0
  • ... Futbol bilgisi varsa olabilir.

0|0
    0|0
  • Dozu kaçmadıkça güzel, her şey gibi.

0|0
    0|0
    • tamam işte ben de onu soruyorum bunun dozu nedir?...çünkü bazen çok sinirleniyorum ve ayarı kaçırabiliyorum...

• İşte dozu odur. Tartışmayı fanatizme çevirmediğiniz sürece ayarındadır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı erkekler bunu en önemli meseleler içine dahil ederler ama benim için tırıs bir konu.

0|0
    0|0
  • Futbol bilgilerin sağlamsa tartış bence..Futbol onların etrafında dönüyor, kendini kanıtlamalısın..

Ama çok derine inme.Onlar için futbol=hayat..

0|0
    0|0
    • yok artık benim ki kabul etti onun hayatı benmişim:))

• Yok yok canım kesinlikle ağzını bile açma şike falan..millet parasını alıp yaşıyor yorma sevgilini, önerim bu. :))

• :))) teşekkür ederim:))

• bende koyu bjkliyim.her yerde ve her koşulda beşiktaşıma laf eden kız olsun erkek olsun herkesle tartışırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...