Sinirlerime hakim olamıyorum n'apacağım böyle sorun büyü mü ?

arkadaşlar sorunum çok büyük ağlamaktan yoruldum artık. sebepleri çeşitli ama bendeki durumda çok garip.

ben sevgilimle normalde iyiyim ama bunun hoca olan bir akrabası var daha önceden büyü yaptığını duymuştum. sevgilim ne zaman biz ciddiyiz evlenicez diye ayağa kalksa aramızda çok büyük problemler oluyor ve yök yere ayrılıyoruz.

bende çok garip değişimler oluyor. sevgilim iki gün önce yine söyledi evlenmek istiyoruz dedi biz iki gündür berbat haldeyiz. Sabahları onu uyandırırım bugün beni tersledi bende onla tartıştım sinirlerime onun davranış bozukluğu yüzünden hakim olamıyorum.

Napacağım bilmiyorum bir anda değişiyoruz kavgacı tipler oluyoruz herşey güzelken çok mutsuz oluyoruz ve sonrada yaptığımıza çok pişman oluyoruz. Psikolojim çok bozuldu artık fikir verir misiniz ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• evet büyü yapılmış size bozdurman lazım

1|0
    0|0
    • nasıl bozdurayım ben anlamam kı oyle seylerden her seferınde boyle oluyo :(

• nerdensin

• izmir

Erkekler Ne Diyor 3

• büyü gerçektir amam gerçek büyüyü de her kes yapapmaz. erkek evleneceği zaman çok stres yapar bunu abimden biliyorum her gün kavga ederler di ta ki düğüne kadar o yüzden evlenmeye karar verdiği zaman fazla üzerine gitme

1|0
    0|0
    • ama biz ayrılıyoruz bizimki öyle olmuyor ac defa ayrıldık bu sefer kendımıze hakım olmaya calısıyoruz. ne zaman o akrabasına evlenmek ıstedıgımzı soyluyor tamda o gece ısler karısıyor. yine aynı sey oldu ve o kişi sevgılımın yakını bir hoca ama o bunu kabul etmiyor tuhaflık oldugunu kabul edıyor ama büyüyü kabul etmiyor. daha önceden yaptıgınıda biliyoruz.

• onu bilemeyiz ama sorun sevgilinde her ney ise

• pek inanmam böyle şeylere ama nazar muskası yaptırın takın ikinizde

1|0
    0|0
    • onu hıc duymadım ama varsa olur oda olur yanı :(

• Var araştır biraz çevreni sağlam güvenilir bir hocaya gidin etrafında bu tarz konular içinde olan komşu abla v.s vardır düşün bakalım ama dikat et dolandırıcısına denk gelme hocanın işi bilen olsun :)

• yani bize yapanlarında acı hoca ama gercegını bulmak zor yakınımızda yok

• birlikte bir sağlık kurumundan destek alın

0|0
    0|0
    • ıyıde bız normalde ıyıyız zaten her ayaga kalkısımızda onlar duyar duymaz bu hale nasıl gelıyoruz anlamıyorum en cokta onlar ıster gıbı duruyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Büyü mü değil mi anlamam hiç o işlerden ama bir bilene bu konuyla ilgili danışın.

0|0
    0|0
    • ben eminim ama sevgilim kabul etmiyor bu durumu sankı bısey bılıyor gızlıyor

Yükleniyor...