Nedir bu Elmander'in olayı ?

adam cıkmış manchestr bizi geçer biz grupta ikinci oluruz gibi acıklamalar yapıyo.. hadi biz taraftar olarak böyle bi görüş belirtebilirz ama sen bu kulübün futbolcususun daha kafadan yenilgiyi kabullenmek size de sacma gelmiyo mu sayın renktaşlarım ?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• karsi takim kim olursa olsun futbolcular kendilerine guvendiklerini gostermeliler bencede... ikinci olucas diyiceyine, elimizden geleni yapip birinci olmak icin calisicagiz derse daha iyi olurdu..

Galatasaraya karsi oynama tercubemiz var. 'Cehenneme hos geldiniz' in anlamini asla unutmadik. Cok zor deplasman bizi beklior. '' Alex Ferguson !

WELCOME TO THE HELL :) BIZDEN KORKSUNLAR!

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Elmander dürüst olmaya çalışmış.Takılacak bir durum değil.Elmander iyi topçu.

0|0
    0|0
  • karizmatik ...

0|0
    0|0
  • elmander ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Elmander o değerlendirmeyi gruptaki kadro değerlerine göre yaptı şu an gruptan 1-Manchaster 2-Galatasaray 3-Braga 4-Cluj olarak gözüküyor bir gerçek varki Manchasterı bu grupta farklı bir yere koymamız gerekiyor ne kaldı Galatasaray ,Braga,Cluj Galatasaray bu iki takımdanda üst seviyede adam bunu söylemeye çalışmış yani bu gruptan 2. çıkarız dememiş zaten demeside saçma olurdu futbol oynanmadan kazanılmıyor bir ekleme yapayım bu benim şahsi görüşüm ben olsam İngilterdeki maçta forvette Johan Elmander-Milan Baros ikilisini oynatırım çünkü daha önce o ligde oynamış hatta Manchastere karşı gol atmış oyuncular.

0|0
    1|0
    • eğer sen galatasarayın futbolcusuysan değil manchester dünyanın hangi kulübü olursa olsun böyle bi acıklama yapman yanlış.. elmanderi dinlednmi bilmiyorum ama adam manchesterı gecemeyiz dedi.. bu cok yanlş işte

• kendine ve takımına güveni yok.gerçekçi olmak böyle konuşmayı gerektirmez

0|0
    0|0
  • biz hep atıp tutmayı biliyoruz zaten. ispanya var grupta biz hemen birinciligi kesin zorlarız diyoruz, ucu ucuna ikinci oluyoruz. adamlar bize 10 kusur puan fark atıyo. biraz realist olmak lazım. ikincilik oluruz demek bu macta man utd ye yenilcez demek degil zaten.

0|0
    0|0
  • dost acı söyler :)

0|0
    0|0
    • o acı söyleyen dostun kendine güveni yoksa oynamaz olur biter.. bize kendine güvenen adamlar lazım

• bende galatasaraylıyım ama adam kabullnememiş fikrini beyan etmiş onyargılı olmayalım arkadaşım .. ne yani futbolcu diye fikrini beyan etmersin mi.. hem büyük konuşmaktan iyidir temkinli olmak..

0|0
    0|0
  • Çaktırma kardeş, Elmander ters bağlama yapıyor, maçta şok yaşatacağız onlara. ;)

0|0
    0|0
  • zaten yılllardır bizim basınımız onu da geçeriz bunu da yeneriz çok kolay rakip ohooooo sudan keklik gibi açıklamalar yapa yapa yapa bi bok beceremedik avrupada doğru düzgün. Açıklamada bir şey yok favori olann takımı hepimi biliyoruz sonuçta. Önemli olan çarşamba oynanacak 90 dakika.

0|0
    0|0
  • takım adına gösterdigi basarılar ortadayken bu sözünden yenilgiyi kabul etmis bir futbolcu edası çıkartmak yanlıs olur takım adına görmüs oldugu eksiklikler olabilr ne bileyim vs

0|0
    0|0
  • Elmanderin bu açıklamaları bence tamamen karşı tarafı rehavete kaptırmak için yapılmıştır. Ben takımımdan en kötü beraberlik bekliyorum abuk sabuk gol yemezsek.

0|0
    0|0
  • Mantıklı bence

0|0
    0|0
  • kağıt üzerinde haklı ama futbol top yuvarlak hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • Maç bu akşam mıydı yaw?

0|0
    0|0
    • 19 eylülde kardeşim

• Ohoo daha çok varmış:)

Manchesterın artık kadrosu zayıf...Nani yi tutarsak tamamdır:)

İki forvetini de bizim tecrübelilere bırakırsak sorun olmaz...

Ancak kanatlarda sorun yaşayabiliriz.

Kontra ataklarla vurabilirsek kolaylaşır :) Hatta 2 den sonra çok açık verebilirler..

• adamın kralı elmander

0|0
    0|0
  • Elmander serbest yahu kebap

0|0
    0|0
Yükleniyor...