Zayıflama hapı kullanan oldu mu? Kullanımınız ise yaradı mı ve hangi hapı kullandınız?

Merhaba dostlarım zayıflama hapı kullandınız mı haplar konusunda ne düşünüyorsunuz... ise yarayan oldu mü

0|0
16|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Piyadadaki hapların birçoğu ölümlere bile neden olabiliyor.Çoğu sahte çünkü.Doktor onayı olmadan birşey kullanma.İnternette satılanlar özellikle sorunlu şeyler.

0|0
    0|0
  • hiç haber izlemiyormusun TV de bas bas bağırıyorlar zararlı diye neyin sorgulamasını yapıyorsun şişman olda aramızda ol boş ver biz seni öylede severiz...

1|0
    0|0
  • biberli miberli bişey kullandım çok işe yaradı şimdi reflü var birşey yiyemiyorum baya zayıfladım :S

0|0
    0|0
  • hapa hiç gerek yok. bende bi ara kullanmayı düşünmüştüm sonra vazgeçtim. çünkü ne kadar btkisel falan olsada vücut içn iyi değil. daha uygun bi yolla zayıflamayı dene. spor yap çok hareket et, az ye. yiyeceksende meyve ye..

0|0
    0|0
  • kullan geber sonra :)

0|0
    1|0
  • herbalife diye bir ürünü kullanmıştım bende yıllar önce etkisi bende büyük oldu. Çok feci şekilde zayıfladım seminerlere felan milletin önüne çıkarmışlardı beni o yaşlrarımda. Şu anda tam olması gibiyim boy 171 kilo 70 :)

0|0
    0|0
  • Kullanmayin yalan dolan hepsi. Oyle bir dunya yok. Bogaza hakim olmak var spor var. Haaa ne yapsan olmuyorsa sagligini tehdit ediyorsa cerrahi operasyon var

0|0
    0|0
  • iyi bir diyet ve sporla altından kalkılabilirsin bence hiç gerek yok..

1|0
    0|0
  • Protein diyetiyle fıstık gibi olan kızlar var..Kimyasala hayır !

1|0
    0|0
  • hapa gerek yok kelepçe taktır

0|0
    0|0
  • haplar ölüm getiriyor yapmayın böyle şeyler. boğazınıızı tutun biraz.

0|0
    0|0
  • Doğal yollar varken ne gerek hapa bea

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma bence ;) bol bol yürü ve yemekten önce su iç

0|0
    0|0
  • sakın haa. çok tehlikeli. ölen var mazallah

0|0
    0|0
  • zararlı

0|0
    0|0
  • Hapın her türlüsüne karsıyım ağrı kesıcıde dağil.. Yapmayın

0|0
    0|0
  • ben abd den getırttım sporda kullanmak ıcın su anda kullanıyorum w-bieder diye bişi ayda 10 verıyorum :D :D

0|0
    0|0
  • nar çiçeği hapı kullandım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• ben kullandım ve 9 kilo verdim çok mutluyum şuan geride almadım. mesaj atarsan adını veririm burda dırdır etmesinler.

0|0
    0|0
  • bunlarla ugrascaginiza bi tarafinizi kaldirinda fitness yapin spor yapin sonra aksam haberlerinde izlemeyelim sizi ;)

0|0
    2|0
  • ~İnan ki böyle şeyler saçmalıktan ibaret canım.

Git bir spor merkezine ve zayıfla,

hem sağlığın için idea, hem de kilooooon!

0|0
    0|0
  • Teyzem biraz kiloluydu o sıra korktuğu için zayıflama hapından şu şekilde yapıyordu bir iki gün hapı alıyodu ama bir iki gün sonra bırakıyordu ama diyet şeklinde dewam ediyooodu şuan epey kilo verdi.

0|0
    0|0
  • Ben akapunktur yaptırıyorum ve 20 günde 6,5 kilo verdim tabi yürüyüşler yaparak bence önce onu dene hap kullandığında zaten o kilonun kalıcı olması icinde bayağı uğraşman gerekiyor

0|1
    0|0
  • maurers kullandım işe yaradı bir ayda 5 kilo vrdm hiç dikkat etmedgm halde.. ama dikkat etmek lazım yan etkileri oluyo bnde bas ağrısı yapıyordu su içmediğimde.. birde ara ara kullanmak lazım mesela 6 gün kullanıp bir gün kullanmayacksn

0|0
    0|0
  • yok ise yaramiyor canim,sadece vücudundaki suyu emiyor,sonra zayifladim saniyorsun :) halbuki öyle bisey yok.. sakin kullanma!

0|0
    0|0
  • hapa zayıflamaya hiç ihtiyacım yok ama sana önerim hapı falan boşveer spora yönel :D

0|0
    0|0
  • hap kullanma diyetisyene git ama hap kullanma onlar ölümcül şeyler

0|0
    0|0
  • ölüme teşvik etmiyorum.

0|0
    0|0
  • gazetelerde hastanelere düşenleri görüyoruz durum ciddi tavsiye etmiyorlar

0|0
    0|0
  • Ciddi bi kilon varsa. Dietisyene gitmelisin.

Haplara güvenme.

0|0
    0|0
  • kullanmadım ama cok zararlı olduğunu biliyorum sende kullanma doğal yollarla zayıfla :/

0|0
    0|0
    • Bir arastirma yaptim bitkisel haplarin bir zarari bulunmuyor

• spor yapsan yada hormon testi filan yaptırsan

• birçok hap sibutramine içeriyor

bunu da şurdan anlarsınız, ağız kurulugu su icme istegi

halsizlik bas dönmesi---UZAK DURUN

ben lida içtim gözüme zarar verdi, 3. günün sonunda 2 kg vermiştim, fakat uyandıgımda kütüphanemdeki kitapların adını okuyamadıgımı farkettim

göz dibine hasar veriyormus bu madde ve tüm zayıflama haplarında var (dr osman müftüoglu nun yazısında sonradan okudum )

yani gözümü mahvetti 3 günde

karar senin, körlüğe dogru gitmek istiyorsan iç

ben tüm ilacları aldım, maurer lida vs, hepsinde aynı madde var

şu olabilir carnitine ve alpha lipoic acid tablet kullanırsın, bunlar antıoksıdan ve baska faydaları da var cilde vs antiaging dir ikisi de

yesil cay al caykur teneke kutu

yediklerine az dıkkat et verirsin

ben boyle vermistim

1|0
    0|0
  • Xenical (Orlistat) gerçekten etkili, zaten doktorlarca reçeteli olarak da veriliyor aşırı kilolu kişilere; vücudun tükettiğin yiyeceklerdeki yağların bir kısmın emmesini engelliyor ve bu yağlar tuvalete gittiğinde atılıyor. Yan etkisi de en fazla çok yağlı yersen bağırsaklarını bozmak şeklinde olur, gayet güvenli bir ilaç. Bir başka etkili ilaç da Reductil, iştahı bastırıyor ama onu yan etkilerinden dolayı tavsiye etmem.

Bunlar dışındaki ilaçların tonlarca yan etkileri olmasının dışında para tuzağı olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Tıbbi ilaç isimleri vermekten kaçınmanızı öneririm. Sonuçta bünyeye en uygun ilaca hekim karar vermelidir.

• hekimin canı cehenneme, spor hekiminde bile kilo var bana öneri veriyor yapamicagımı ikimizde biliyoruz

• 60 90 lw kullandım ama sadece1 hafta oda tok tutsun ve miğdem küçülsün diye ciddende işe yaradı ama daha fazla kesinlikle kullanmamak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...