Aşkı kurtarmak için ne yaparsınız?

Birisi ile çok kötü ayrılmış olsaydınız ve beraberken de aşırı derecede yıpransaydınız birisi yüzünden bir zaman tüm aşka küsmüş olsaydınız aradan 2 sene gibi bir süre sonra böyle bir süre geçmesine rağmen hala olumsuz düşünüyor olsaydınız aşkı tekrar kurtarmak için ne yapardınız ?

Not: 2 senelik sürede kimseyle sevgili olmadım. Saçma sapan alakasız yorumlar yapmayın lütfen.

Güncellemeler:
aynı kişiyle aşkı kurtarmaktan bahsetmiyorum genel anlamda diyorum.

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Başka pencereden bakmayı dene.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sadakatine hasta kaldım.burcun ne balıkmısın

0|0
    0|0
  • Olumlu düşünmek için zamanın bol gerekirse bi 2 sene daha bekle..

0|0
    0|0
    • 2 senede geçse sonuç aynı olur benim bu düşünceden feragat etmem lazım ama nasıl

• Zamana bırak diyorum işte napabilirsnki başka

• 2 sene yeterli bir süre daha zamana yayacak vaktim yok artık. Hee demek istediğim briisi yok değil ufukda ztn gün boyu dolu kişi oluyor da ben istemiyorum sorun burası eskiler yok olursa ufukda eleman ztn var ;)

• ayni kisiyle mi aski kurtarmaktan bahsediyorsun anlamadimki

0|0
    0|0
    • hayır ya ne aynısı aman :D hayatta istemem aşkı kurtarmak derken genel

• :)

ozaman aski kurtarma vakti geldi :)

• insanlığa yetişemedik inş aşka yetişiriz ölmemiştir inş .D

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşkdan uzak dururdum. Farklı şeylerle ilgilenirdim. Saçma sapan şeylerde olabilir

0|0
    0|0
    • abi aşkı kurtarmak icin diyom sen uzak kaçardım dion böyle nasıl kurtuluo merak ettim ? niye alakasız soru dısında cevap veriyorsunuz size kurtarmak icin ne yapardınız diyorum ne yapardınız ne hissederdiniz demiyorum.

• Hemen yeşil sahlara dönmek istiyorsan , durumun o kadar vasat değil sanırım. Soruda öyle bir anlatmışsın ki. Yıpradım, kötü ayrılmışım, olumsuz düşünüyorum. Ee 2 sene geçmiş halen daha bunları atlatamadım demişsin. Ben de diyorum ki önce bunları atlat, sonra aşık ol.

• kardeş işte ikimizde aynı şeyden bahsediyoruz aslındada farklı açılardan yorumlyoruz zamana bıraktım yeterince onları atlatmak icin en yapabilirinm ztn az kaldı diyorum zamana bırakmakdan başka alternatif olarak :))

Yükleniyor...