Kickbox'a gitmem benim için iyi mi?

herhangi bir sporla uğraşmıyorum bayağı da ham sayılıım. ama hayatımda spor olsun istiyorum ve kickbox'a başlamak istiyorum. çok istekliyim. sice başlamalı mıyım?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Ben mma ile ugraşıyorum inana bana orda yapılan antreman benim bodybuildingde yaptıgım antremanların yanında vız kalır bpdyde bölge ve kasa yönelik çalışmalar olur burada bpdyden daha zor diyenlerede gülüyorum siz 30 kilo agırlıkla iki hareket yapıyosunuz oyüzdendir pro bodybuildır olarak söylüyorum en zor spor body ve vücuda en etkili spor

0|0
    0|0
    • yani tam olarak önerin ne? :)

• hımm peki anladım teşekkürler :)

• Rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben de kickboksa gidiyorum, başlamalısın kickbokstan başka iyi spor olmadığını düşünüyorum 6 ayda 40 kilo verdim evrim geçirdim resmen :)

0|0
    0|0
    • peki giden biri olarak ilk günler nasıl antremanlar yapılır tavsiye verebilir misiniz?
      hevesliyim fakat korkuyorum da :)

• çok teşekkürler:))

• Rica ederim, ne demek =)

• kesinlikle başla
    hem zaten kikboksun karate veya tekvando gibi filan fazla masrafı da yok sadece eldiven bandaj tekmelik filan alırsın o kadar

0|0
    0|0
  • kick boksa niçin gidiyorsun?
    git fıtness çalış en azından gıda supplementler kür'ler ve çalışma programlarıyla vücut işletim sistemi hakkında yıllar sonra epey bilgin olur. vücudunuda hem kıvamda tutarsın.

0|0
    0|0
    • kickbox daha eğlenceli ve kendime güvenimin artacağını düşündüğüm için düşünmüştüm.
      sizce?

• tavsiyeler icin teşekkürler :))))

• rica ederim başarılar diliyorum :)

• Başla çok tatlı oluyor kickbox yapan kızlar. d

0|0
    0|0
  • ben yaptım kickboks cidden sert spordur antremanları baya ağar body e göre yakında varsa git bir kaç antreman izle derim kendinde o güveni görüyosan başla

0|0
    0|0
  • nerde beraber gidek teşvik olsun

0|0
    0|0
  • şu an hamsan kıckboks cok zor olur once salonda çalış 6 ay sonra basla

0|0
    0|0
  • Basla ve seksi ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başla iyi olur senin hırslanman için ilk gün dayak yiceksin şimdiden iyi eğlenceler :) :)

0|0
    0|0
  • pilates yap bence

0|0
    0|0
  • Aynı senin gibiydim ve başladım. İnanamazsın çok fazla zevk alıyorum, çok yoruluyorum ama yinede koşarak gidiyorum:) hem acaip kilo verdiriyor, sıkılaşıyorsunda:) hemen başla :)

0|0
    0|0
  • şu an hamsan zorlanirsin biraz spor yap sonra basla:)

0|0
    0|0
  • Basla tabi durman hata

0|0
    0|0
Yükleniyor...