Evde tek başınıza yaptığınız saçmalıklar neler :)

– aynanın karşısında elinizde saç fırçası şarkı söylemek gibi mesela. Ben bunu çok yapardım.sonuna müzisyen oldum sahnede de söyleme şansı buldum.

Sizin "kimse göremesin"leriniz bekler?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• evde kimse yokken iç çamaşırlarımla dolaşmak o şekilde yere oturup sigara içip biraz düşünmek...buna çok ihtiyacım oluyor ve iyi geliyor , özgür hissettiriyor. en azından beynim özgür

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hiç sormayın görseniz saçmalıklarımı allah anasına babasına sabır versin der. Bir kere aynanın karşısına geçtim ayna ayna söyle bana annem ile babam nasıl sevişiyorlar demiştim sıkıntıdan. O an babam içeri girip yüz ifademi siz anlayın artık. Sıkıntı nelere kadir ya

0|0
    0|0
  • bazen konuşmak istediğim kişiyi hayal eder onunla konuşurmuş gibi konuşurum, yo yo şizofreni değilim.

1|0
    0|0
  • saçmalık yapmıyorum

0|0
    0|1
  • evin içinde hızla turlarken bi yandan yüksek sesle konuşurum. evin içinde sadece kendi sesimi duymak garip hissettiriyor. yine de yapıyorum bunu. :)))))

0|0
    0|0
  • Duş alırken bass sesleriyle eğlenmek

0|0
    0|0
  • ben o ayna fırça işini ev tıklım tıklım doluyken de yapıyorum alışık herkes ama evde teksem şarkıyı son ses açıp dans ederim yorulana kadar:D

0|0
    0|0
  • evde kimse yokken çıplak dolaşmayı seviyorum. birde banyoda şarkı söylüyorum:)

0|0
    0|0
  • ayna krşısında şarkı söylüyorum şarkının sesi son ses...

0|0
    0|0
  • Dans ediyorum, ve çin yemeği yapıyorum. Annemler dalga geçiyor =(

0|0
    0|0
    • Çin yemeği yapmak?

• Çin yemeği işte. Noodle moodle karıştırıyorum hepsini, üstüne krep yumurta kırıyorum falan değişik. Ama tadı güzel

• Ben genelde kitap okurum veya film izlerim

0|1
    0|0
  • evde kimse yokken çıplk dolsıyorum .d.d ytğın ustunde zıplıyorum . sonr knkileri çırıyorum yastık svası falan :D sonra saçmalmasyon ypıyoruz .ç :D neyse çay koy :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• vay arkadaş yorumları okudum galiba her 10 kişiden 8 i evde çıplak dolaşmayı seviyor :D ne yalan söyleyeyim bende seviyorum evde yalnızken yarıçıplak olmayı :D birde yüksek sesle müzik dinlemeyi .

0|0
    0|0
  • Ne çok çıplak takılan varmış yahu..

0|0
    0|0
  • son ses müziği açmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...