Sebebi ne olabilir ?

Bir kişiyle arkadaşsınız sonra o sizi sevdiğini söylüyor fakat gerçekten birlikte olmanız imkansız. Bu dönemlerde çok iyi anlaşıyorsunuz size çok ilgili çok düzgün davranıyor çok mutlusunuz sonra siz de hoşlanmaya başlıyorsunuz ve aranızda bir yasak aşk başlıyor. Sadece ikimizin bildiği bir ilişki etraftakilere hala arkadaşsınız gibi davranıyorsunuz. İlk başlarda her şey gayet güzelken sonradan her gün tartışmalarınız olmaya başlıyor ve en sonunda neredeyse hiç konuşamamaya başlıyorsunuz. Konuşabileceğiniz nadir zamanlarda sizi umursamıyor ve takmıyor yazdıklarınıza cevap vermiyor üstelik henüz daha arkadaşken etraftakilerin sizi üzmesinin onu çok sinirlendirdiğini söylerken şimdi o sizi çok ama çok fazla üzmeye başlıyor. Acaba neden çıkmaya başladıktan sonra bütün büyü bozuluyor lütfen yorum yapın :/

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• büyü bozulmuyor sadece samimiyet biraz daha arttığı için , önceden söyleyemediklerinizi daha sonra rahat rahat söyleyebiliyorsunuz... ve bu yüzden de tartışma sayınız doğal olarak artıyor ama bunda kötü bişey yok tartışmalar ilişkiyi olgunlaştırır... sonrasında hiç konuşamamanızın sebebi ise ya ikiniz de alttan almayı bilmiyorsunuz , ya da aranızdan biri kendini diğerinden fazla büyük görüyor... umursamama ve takmama durumunu senin gözlem yeteneğinle çözmen gerekiyor , burdan ne desek boş o konuya...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• biribirinizi tanıyorsunuz yapmadıgınız şeyleri yapıyorsunuz sıkılmaya baslıyorsunuz saygı kalmıyor heycan kalmıyor ve bitiyor

0|0
    0|0
  • belki de geleceğiniz olamıyacağını anladı.

0|0
    0|0
    • Peki bir erkek olarak sana soruyum sen de böyle sevdiğin kişiyi hiç umursamayıp dediklerine cevap vermemezlik yapar mıydın yani onu düşünmeden ?

• açıkçası imkansızlığın durumuna bağlı.tam olarak şartları bilemediğim için net bir şey diyemiyorum.ama yine de kızı karşıma alıp söylerdim gibi geliyor

• Anlıyorum, teşekkür ederim.

• arkadaş olarak görüyordur seni artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayalindeki olamayabilir karşısındaki, beklenti v.s.

0|0
    0|0
    • Evet ben de bu şekilde düşünüyorum ama eğer sebebi buysa geri kazanmak için bir şeyler yapmalıyım :/

• İstemediğini de belirtmiyor ki onu belirtse ben zaten neden ısrar ediyim

• Ama her ey sözle söylenmezkii tavırları yeterlidir.

• Elde etmiş ve ilgisi bitmiş bu kadar basit.

1|1
    0|0
  • senin ona tavrın değişmiştir de o yüzden. kaybetme korkusuyla üzerine fazla düşmüş olabilirsin. onun senin ona olan sevginden %100 emin olmasını sağlamışsın. ona onun diliyle hitap etmen lazım. o ne yapıyorsa sen de aynısını yap. arama, yazma, umursama. unutma erkek her zaman avcıdır. av yakalanırsa bi anlamı kalmaz.

0|0
    0|0
    • Ben de onu başaramıyorum işte 4 5 gün tamam ama onun sonunda artık bir şey yazmadan duramıyorum yani bir problem varsa söylemesini istiyorum her durumda

Yükleniyor...