Zengin biriyim apartmanımızdaki kapıcının kızına aşık oldum. Ailemi nasıl ikna edebilirim?

zengin biriyim.özel üniversitede okuyorum.arabam var.ama kriterlerimize uymayan apartmanımızdaki kapıcının kızına aşık oldum ciddi ciddi.konuşuyoruz o da yakın davranıyor samimiyiz gayet ama ben bu durumu gidip anneme anlattım boş bulunup.annem karşı çıkıyor babama da söylemiş karşı çıktı.aşkımdan yanıyorum resmen.ailemi nasıl ikna ederim evlilik konusunda yardım edin.

Güncellemeler:
dalga geçiceğinizi de geçtiğinizide biliyorum.evet ben okusam aynen yazdıklarınızı hatta fazlasını yazardım.ne yazıkki olay gerçek.3 aydır var bu durum.ciddi ciddi var.inanmayanlar kendileri bilir.bana yardımcı olucak birilerine ihtiyacım var.
2 aydır çıkıyoruz.fakat apartmandan atıldılar memlekete dönüyorlar biz nasıl ilişki yürütücez böyle

0|0
23|11

En İyi Kız Görüşü

• Gercekten seviyorsan ailen sana saygi duymali bence, sen ne yapmak istiyosan onu yap. Ask senin, hayat senin, yol senin. Emre'nin yolu diyelim o zaman :)

1|1
    0|0
    • ailemin bana saygı duyduğu falan yok evlatlıktan reddetceklerini söylüyorlar.ne yapıcam bilmiyorum.alıp onu gitmek istiyorum buralardan ama cepte beş parasız kalınca adım bile atamayız..

• 2 sene bakalım beni beklicekmi kız o var işte

• Beklemezse zaten sevmiyordur o zaman bosvericeksin :)

Kızlar Ne Diyor 22

• Emir-Feriha diyorsun ...

2|0
    0|1
  • adını kızlar soruyor koydum:))))))))

1|0
    0|1
  • Adını gizli koydum.

3|0
    0|1
  • ben seviyorum ve evlenicem ister inanaın ister inanmayın onun sevgisi de gerçek de resti çek ben erkeğim zengin olan ben olmalıym filan de çok seviyorm ve sizde sevmek durumundasınz de benm mutsuz olmamı mı istiyorsunuz hayat boyu yoksa mutlu olup o kızla evlenmemi istiyorsunuz seçim sizin de benmde annem öyledir fakir istemez

0|0
    0|0
  • çagatay ?

1|0
    0|3
    • biliyorum dalga geçildiğimi.hep şu dizi yüzünden.annem diziden haberdar olmasa sever kapıcılarımızı iyi insanlar çünkü.ama annem gördü dizide olanları.sende yazarsın işte oradan çağatay diye işte öyle:D ama olay gerçek ne yazıkki

• fit olamazmısın olabilir :))

• zaman gerek sanırım.yada çağatay gibi ilaç alıp vücudumu şekillendiriyim.ozaman seni bekletmemiş olurum:D bana tavsiye ver benim sevdiğim biri var senle olmaz kusura bakma

• ne yazarlar var aslında

2|1
    0|1
  • aileni takma takmaaaaaa..eğer gerçek sevgiyse koş sevgiinin peşinden..asla brakma..ailen insalığı fakirlik zenginlik olrk ayırıyorsa hç düşünme ztn bunu ypmk için

0|0
    0|0
    • ailem beni evlatlıktan reddediceğini söylüyor.ben onu seviyorum gerçekten..

• evlenicek olan evet benim ama aile desteği olmadan şuradan şuraya adım atamam.özel okulda okuyorum okulun bitmesine 2 sene var.deseler seni evlatlıktan reddettik git okuldanda alıyoruz.ozaman ne yaparım?mesleğim olsa elimde hepsine resti çeker giderim o kızıda alırım.ama ne yapılır yani durumdan varmı çıkış yolu?

• köprüyü geçene kdr ayıya dayı diyecen o zmn ama ben bunlarn hçbirini umursamadm ünv.yazdrmasnlar dövsnler umrmda değil

• feriha koy.

0|0
    0|1
  • şu yaşta ne okulu la?

0|0
    0|1
  • adını feriha koydum dizisi geldi aklıma aynı kurgu =)

1|0
    0|0
    • annem bu diziyi izlediği için ben o kıza kavuşamıyorum.olaylar gerçekten aynı ne yazıkki

• derseler yol al senin gibi evladımız yok artık diye.ozaman beş parasız mesleksiz ne yaparım.öyle kolay değil.üni den mezun olsam elimde mesleğim olsa yapardım ama şu durumda hiçbişey yapamam

• sende o zaman üniden mezun olmayı bekle hem annen dizilerden neden bu kadar etkileniyoki =)

• buneya sınıf ayrımı olurmuymuş aşkta çok ayıp ama görüş farkları olabilkir tabiiii:D:D:Dxd

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten seviyorsan, gönlünü eğlendirmek istemiyorsan segine ve sevdiğine sahip çık. yoksa tam tersi yap o apartmandan uzaklaş başka bir yere git

0|0
    0|0
    • ailem beni evlatlıktan reddediceğini söylüyor.ben onu seviyorum gerçekten..

• okuldan alırlar beni cebimde beş parasız sokağa atarlar bu yüzden hep söylüyorlar 1 haftadır uyumuyorum.3 aydır seviyorum kızı.

• zamana bırak okulunu bitir , bu arada görüşmüyormu gibi yap gizliden görüş yani. benim durumum farklı senden ama benim ailemde istemiyor erkek arkadaşımı , ama ben gizlide olsa görüşüyorum zamana bıraktık gizli kalsın herşey.

• bu diziler gençlere kötü oluyor dediğinde büyüklerimize kızıyoruz. al işte. cık cık cık:)

1|0
    0|0
  • adını feriha koydum gibi olmuş cidden bu ne ya:D

1|0
    0|0
  • adını feriha koydum, gizlikullanıcının yolu.

Şaka bi yana, onları ikna etmen çok zor görünüyor.:/

0|0
    0|0
    • ne yazıkki öyle...ikna edemicem asla sanırım...

• boşver kapıcı kızını gel sen bana evlenelim boşver onu canım

0|0
    0|0
  • Bizim kapıcının kızı Serap'ı alalım sana.

0|0
    0|0
  • kapıcı kızları var mı hala ya.

0|0
    0|0
    • var 2-2,5 aydır çıkıyoruz.babasını çıkardılar işten memlekete dönücekler 1 haftaya.napıcam ben ya:(

• unutursun salla

• adını feriha koydum hahaahhah.

pardon emirin yolu.

0|0
    0|0
  • Emir'den tüyolar almalısın bence.

0|0
    0|0
    • kalsın onun tüyolar kız öldü görmedin mi:D

• zengin misin! paran var diye kendini zengin mi sanıyorsun büyük yanılgı içindesin!

0|0
    0|0
    • fakirsin sanırım?

• bence o kızla birlikte olmamalısın zira bir gün ona fakirsin deme ihtimalin olabilir... bir yerde mutlaka sorun çıkacaktır belli ki paranın zenginlik için yeterli olduğunu sanıyorsun o kız bu durumu kabul etmeyecektir... gönlünüzün zengin olması dileğiyle...

• Emir sen misin kanka?

0|0
    1|1
    • adım emre.ama olaylar gerçek ve içinden yok çıkış yolu.aşağıdaki diyalogları okursan bana hak verirsin

Erkekler Ne Diyor 11

• Adını Feriha koydum Kızlarsoruyorun.com'un yolu senınkısıde ;)

1|1
    0|0
  • Klasik Feriha sendromu :D

3|0
    0|0
  • Seviyorsan git konuş

0|0
    0|1
  • seviyorsan git konuş

0|0
    0|1
    • konuştuğumuzu yazdım zaten oku tamamen

• tanıdık bir hikaye.

1|0
    0|0
  • kanka emirin yoluna düşme sakın öldürtme kızı al uzaklara kaç :)

0|0
    0|0
    • ailem beni evlatlıktan reddettiği zaman sanırım öyle olucak.beş parasız kızı alıp gidicem.

• son sınıfta olaydım bitsin okul paramı kazanayım derdim.ama yok daha zamanım var.okuldan aldıkları takdirde mesleksizim öyle yani

• o zaman doğru anı bekliyeceksin işini kurcaksın sonra sana bi allahın kulu hesap soramaz

• Buldum! Bu dizinin ADINI FERİHA KOYDUM

2|0
    0|0
  • Yav bak bunu ciddi yazıyorum. Senin gibi zenginler yüzünden kapıcı kızları bile suratımıza bakmıyor! O dururken bunu ne yapacam diyor sonra biz abaza kalıyoruz okey mi? Zengin kızlar zaten bakmıyor bize bari FAKİRLERİ BİZE BIRAKIN BİLADER!

0|0
    0|0
    • ailem beni evlatlıktan reddediceğini söylüyor hacı fakir kızı falan aldığım yok ama ben onu seviyorum gerçekten..

• Durumun çok zor panpa allah kolaylık versin.

• abi sevıyorsanız krıterın ne önemi var?

0|0
    0|0
    • bencede ama ailem bunu anlamıyor.alıp evlenmek istiyorum ama ailem beni reddeder evlatlıktan.

• gercekten edermi ya sanmam hicbi anne-baba evladına kıyamaz sadece braz sınırlerı bozulur ama zamanla kabullenırler.

• sülale ne der.kimse suratıma bakmaz.reddederseler beş parasız kalırım bildiğin.okuldan bile alırlar.imkansız aşk işte yapıcak bişey yok

• arabayla aşkın ne alakası var lan

0|0
    0|0
    • sor kızlar anlatsın sana.ben anlattığımda anlamazsın

• Hadi ateyizler bunuda açıklayın hadi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...