Sizden hoşlandıgınızı anlar mıydınız ?

Kardeşinizin arkadaşı size doğum gününde hediye olarak AYNA alsa düşünceniz ne olurdu ? Sizden hoşlandığınızı anlarmıydınız ?

Bayanlar sorum size acaba ne düşünürdünüz ?

Güncellemeler:
Osmanlı’da erkeğin bayana hediye olarak ayna vermesinin âdet olduğu ve bunun bayan için nice pahalı hediyelerden daha mâkbuldür. Sebebini sorarsanız Çünkü aynanın manası, sana senden daha güzel bir hediye bulamadım demek oldugunu cogunuz bilmiyorda ondan ;)

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• O dönemdeki anlamını bilmiyorsa alan kişi herhangi bir hediyeden farkı olmazdıki, farklı bir anlam çıkarılsın.

0|0
    0|0
  • Bunu on sormakta fayda var.Hoş ben öyle bir hediye vermezdim.

0|0
    0|0
  • güzel bi aynaysa evet hemde çok:D

0|0
    0|0
  • ne alaka.

0|0
    0|0
  • aynanın anlamını aşka yoran bir insanla karsılastım:D:D

0|0
    0|0
  • aaklımın ucunan bile geçmezdi. yani her aldığım hediyede bi anlam ararsak ohoo. düşünmüş beğenmiş almış sağolsun der geçerdim:)

0|0
    0|0
  • saçma ne alaka yani bana da hediye alan vardı abimin arkadaşalarından ben hiç böyle bir şey düşünmedim onlar da bence:D

0|0
    0|0
  • Anlamazdım, kolye alsa ayna alsa düşüncem değişmez. Ama kardeşimin arkadaşı neden hediye alıyor bana diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • "Aynaya bak biraz " der gibi. Sanki hakaret eder gibi :D

Tuhafım ben saçma saçma şeyler anlardım :P

0|0
    0|0
  • Anlayamazdım.Bence amacıda o değildir zaten diye düşünüyorum.Ayna neyi çağrıştırabilir ki :/

0|0
    0|0
    • Osmanlı’da erkeğin bayana hediye olarak ayna vermesinin �det olduğu ve bunun bayan için nice pahalı hediyelerden daha m�kbuldür. Sebebini sorarsanız Çünkü aynanın manası, sana senden daha güzel bir hediye bulamadım demekmiş

• Hmm bilmiyorum.Öylseyse olabilir

• aynadan aynaya fark eder.

hey allaım

0|0
    0|0
  • Ohooo aklimdan bile gecmezdi hoslandiği :D

0|0
    0|0
  • anlarım

0|0
    0|0
  • OsmAnli doneminde degiliz ama:) anlicagi turden bi seyler al bence daha belirgin..

0|0
    0|0
  • yok daha neler hahaha

0|0
    0|0
  • zor ben anlamazdm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bayana ayna hedıye almanın ınce dusuncesı sana guzel bısey almak ıstedım ama senden guzelını bulamadım ayna alıyorum kı kendıne bak anlamındadır .. senden hoslanmıs..

0|0
    0|0
    • Dogrusunu soylemek gerekırse.:Osmanlıda Erkegin bayana ayna almasının gercek nedenını soylemısn

• oyle tabı yoksa evde her yer ayna .. bır bayanın bıle cantasında 2 ayna var artık ..ne amaçla ayna alsın kı

• Felsefesini yaptı dağılalım

0|0
    0|0
  • belki sana bişiler ima etmeye çalışıyodur

0|0
    0|0
  • Mal bu diye düşünürdüm şahsen ama bide kız psikolojisinden duyalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...