Azıcık yardım etseniz n'olur :(

Şimdi erkek arkadaşımla aramızda güven sorunu vardı ben ona yalan söylemiştim ama masum küçücük bişeydi uyuyodum uyandıktan sonra evimizin tam yanında halam oturuyo oraya gittim ama ona söylemedim oda bakın tesadüfe bizim sokaktaymış takibe gelmiş :P sonra neyse o artık yaptığım herşeyden şüphelenmeye başladı artık bana güvenmediğini ve inanmadığını söyledi ama ayrılmadı belkide ayrılsa daha iyiydi yüzüme vurup duruyo öyle yaptın böyle yaptın haklı olmasına haklı ama çok fazla neyse 1 yıl 3 ay oldu tam ve şimdi benden kafasındaki soru işaretlerini silebileceğim bişey yapmamı istiyor zaman kısıtlı yarın akşama kadar sürem var ben düşündüm bişey gelmedi aklıma birazcık akıl verseniz ama lafta olmayacak hiç bişey icraat icraat icraat.

Güncellemeler:
off ALLAHIM ben anlam veremiyodum sevgilimin hareketlerine KS'de de anlam verebilen çıkmadı bu çocuk gercekten sorunlu hatta paranoyaaak

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• güven kaybedildiğinde yerine koyulması zor bir şey.ayrıca güvenebilmesi için yapacağın her çaba senin güven konusunda eksiklik hissettiğini gösterir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tam bir şey yazabilecem diyordum ki '' kafasındaki soru işaretlerini silmem için birşey yapmamı istiyor '' yazısını gördüm.. Yaşınız kaç 15 mi? oyun mu oynuyorsunuz.

0|1
    1|0
    • bunu illa cinsellik olarak algılamayın. zaten olması gereken şey onun çok dısında bişey siz orayı geçin yazmak istedıgınızı yazın

• aynen sadeness karşim ya. bide 1yıl 3 ay olmuş hala aynı mevzu devam ediyor olaya bak

• yav bacım bi git allahaşkına velet senle oynuyor sen bi bok yapcam diye çırpınıyon. iyiki eline koz vermişsin iyiki halana gitmişsin o arada bu işi bu kadar sürdüren veled bakkala gittiğini görse elletip borç sildirdiğini idda eder

• bir günde kafasındaki düşünceyi sileceğin bişey vay bee ne çocukmuş,ben biraz olaya tersten bakarım amacı seni kullanmak dicem yanlış anlıycan en iyisi bildiğini yap,ben o çocuğu çözdüm ama sen çözemessin

0|0
    0|0
  • özet gec ya bukadar uzun okunmuor

0|0
    0|0
  • topla sadece özgüvenini olay bundan ibaret

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 günde güvenecekse ilginç yani hiçbişey yapma hatta üste çık halama gittim herşeyi sana söylemek zorunda değilim de bırak dananın kuyruğu kopacaksa kopsun

1|0
    0|0
    • hııı ne yorucam kafamı ya

• yok hayır o an uyudugumu düşünüyodu bende uyanıp mesaj atmadım bu yüzden ve acayip takıntılıdır

• takıntılı erkek yorar salla gitsin

Yükleniyor...