Spor giyim için saç modeli önerileri bekliyorum herkezden :)

Kot pantolon üzerine spor gömlek için nasıl bir günlük saç modeli önerirsiniz?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Dağınık topuz yapabilirsin ... Hoş durur bence

0|1
    0|0
    • ingilizce kursuna giderken saçı dağınık topua yapmak abes olmazmı ?

• evet.. bu da olabilir bak bence.. ;)

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 14

• link (sağdaki çok güzel bende yapıcam hatta:)

link

link (3.sıradaki)

0|0
    0|0
  • kıvır kıvır..

1|0
    0|0
  • Konu spor giyimse tabiki at kuyrugu sıkı bir şekilde olmalı ;)

0|0
    0|0
  • at kuyruğu en iyisi..

0|0
    0|0
  • at kuyrugu yapabilirsin?

1|0
    0|0
  • gömlek dedıgımız nasıl bırsey yanı?bu bız kızların gıydıgı uzun tunık seklınde gomleklerse at kuyrugu yap saçlarını sıkı olmadan bol sekılde ama eger bahsettıgımız kısa bırgomlekse ozaman fazla cıddı hava vermemk ıçın salmalısın

0|0
    0|0
    • tunik değil..

• ayrıca bana salınık saç yakışmıyor

• mesela saçında uzunmus dıger yorumları okuyunca gordum boyle hafıf dalga yapıp saçlarını tek bır yandan toplayıp kahkulun yada perçemın varsa onları salıp sportıf ve cıcı bır hava elde edebılırsın

• At kuyruğu..

0|1
    0|0
  • En iyisi sıkı at kuyruğu yakışırsa salmak hoş olurdu ama.

0|0
    0|0
  • at kuyruğu çok hoş oluyo

0|0
    0|0
  • sıkı bir atkuyruğu ideal :)

0|0
    0|0
  • At kuyruğu veya topuz yap.

0|0
    0|0
  • örgü ;)

0|0
    0|0
  • sıkı bir at kuyruğu ideal olur

0|0
    0|0
    • ayrıca bana salınık saç yakışmıyor

• o zaman bağla mutlaka.önündem balıksırtı başlayıp küçük bir örgüde yapabilirsin kalan saçını bağlarsın ben yapıyorum hoş oluyor

• dağınık topuz çok yakışır ama saçların nasıl uzun mu kısa mı? dalgalı mı düz mü?

0|0
    0|0
    • dalgalı biraz uzun

• Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutuyoruz.

Saçların tamamen kuru olması hem şekillenmesi hem de yıpranmaması açısından çok önemli.

Saçlarımızı kuruttuktan sonra fırça ve fön yardımıyla üstün körü düzeleştiriyoruz. Bunu dalgalarımızın daha güzel görünmesi için yapıyoruz.

Saçlarımızı ince tutamlar halinde ayırıyoruz ve alttan başlamak üzere saç maşamızı ısıtıyoruz.

Ayırdığımız her tutama sadece hafif ıslanacak şekilde Saç Spreyi sıkıyoruz.

• Sıktığımız spreyli tutamı diplerinden başlayarak maşaya sarıp bir dakika kadar bekliyoruz.

Bütün tutamları yaptıktan sonra saçlarımız düğüne gidecek gibi hazırlanmış topuza hazır vaziyete geliyor. (Sarı saçlı bayanın resmindeki gibi.) Korkmayın bu normal bir durum.

Tüm tutamlarımız bittikten sonra başınızı önünüze eğip saçlarınızı ellerinizle karıştırın. Böylece birbirine girmiş sönük dalgalar birden hacimli ve kocaman iri su dalgalarına dönüşmüş oluyor.

Umarım tam istediğiniz gibi olur.

Yükleniyor...