Kaslı insanlar bakabilir mi? (Hem kızlara hem erkeklere) ne kadar zamanda yaptınız ve sadece fitness ile mi yoksa evde egzersizde mi yapıyosunuz?

Kaslı insanlar bakabilir mi? (Hem kızlara hem erkeklere) ne kadar zamanda yaptınız ve sadece fitness ile mi yoksa evde egzersizde mi yapıyosunuz?

0|0
220

En İyi Erkek Görüşü

• benim göbek sorunum vardı göbekle birlikte kalçalar ve bacaklarda kalındı. spora diyete başladım. deliler gibi diyet ve spor yapıyorum. evde gözümün önünde çikolata yiyor kardeşim sabretmek için odama gidiyorum felan. neyse 16 kg fazlam vardı. 78 olmam gerekirken ben 94 olmuştum. 3 haftadır deliler gibi diyet ve spordayım şu an 88 89 arası bir durumdayım. salonda ise son 1 haftam kaldı. muhtemelen üyeliği tekrarlayacam. 3 haftada bacaklar kalça gögüs kollar harika oldu. göbekte inceldi ama halen göbeğim var hatta biri gördüğünde göbeklisin diyeceği kadar var. araştırdım bu işin en önemli yolu beslenmek %60 yemek %10 su %30 ise haraketli yaşam ve spor. yani evde %70'e ulaşırsın ama diğer %30 en kötü evde ve dışardaki haraketli yaşaamınla 1 yılı geçer. salona yazılırsan fitness bisiklete binme yüzme vs. gibi sporları yaparsan hız kazanırsın ve kilona göre ortalama 1 2 ayda şekillenirsin.

0|0
    0|0
    • 3 hFtada bacaklarını incelttin mi naptın

• ben hem kardio hemde ağırlık çalışıyorum bu yüzden 3 haftada bacaklarım kaslandı kalçam büyüktü o küçüldü çünkü yağları eridi kollarımda da kas yaptım. gögüsüm hafif yağlıydı o yağlarda eridi orasıda kaslandı. göbekte ortalama 3 cm kadar inceldi ama daha özellikle göbekte bayaa fazlam var

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• ne önemi var ki zamanın . nasıl olsa olsa sevgilimiz olunca yağ bağlattırmaya çalışıyo :D Demiyo ki bu adam bu kasları yapmak için G. T ünü yırttı :D

efendim aşkım :D

dar badi mi giydin L an gene

kendi üstüme yapıt mıt aşkım :D

çabuk çıkar L an

tamam aşkım :D

bu ne L an , bunun için mi vücut çalıştık :D

0|0
    0|0
  • Evde egzersiz ile hayvan gibi tabir edilen goruntuye ulasman zor benimki parca duzen birakip basladigim zamanlar oluyo sisiyoruz kuculuyoruz su anda 7 ay falan oldu fitness yapali onceden boksla ugrastim lisansli olarak dalgiclik yuzme hep ilerlettigim spor dallari kas istiyosan duzen sart herseyin duzenli olmali neler yiyiceksin ne calisicaksin ne zaman uyuyacaksin

0|0
    0|0
  • En az 1 yıl gerekli. Saglikli ve yerine oturmus kaslar için en az 1 yil

0|0
    0|0
  • kaslarım yok taktiği biliyorum ama sadece kaslı insanlar baksın demişsin oyüzden cvb vermicem sadece yorumları okumak için geldim.

0|0
    0|0
  • 6 ayda olusturdum 4 ayda gelıstırdım hem salonda hem evde calısıyorum. aletın oldugu her yer benım salonumdur..

0|0
    0|0
  • Erkekler için evde cok zor. Ama bayanlar evde kendi vücut agirliklarini kullanarak istedikleri vucuda ulasabilirler.. bu da yaklasik 3 ay gibi bir surede olur. Ama en önemlisi unutulmamalidir ki bu isin % 25 i idman.. % 75 i ise beslenmedir. Beslenme olmadan cok cok kucuk degisikliklerdrn baska bisey olmaz. Dogru beslenme çok onemlidir.

0|0
    0|0
  • Ee Kasli genclermz bilmiorlar mi duzenli uyku sart bu saatte niye uyaniklarmis sor bir bakalm :)

0|0
    0|0
    • Ders derken sabahı buldum :D

• Kütle artımı evde çok zor salonda. olur

0|0
    0|0
  • Amaç kilo vermekse imkanin varsa salona yazilmani oneririm evde hem motivasyon hemde yapacaklarin kısıtlı olur

0|0
    0|0
    • Sıkılaşması için istiyorum tek

• 8 yıldır futbol oynuyorum idmanlarınızın içinde ağırlık çalışması kaçınılmaz bizdeki hafif ama seri yapılan ağırlıklar. Sporla uğraş ve azim etmelisin.

0|0
    0|0
  • Fitness duzenli beslenerek duzenli bir uyku ve 3 yil duzenli fitnesse giderek 62 kiloda abarti durmayan hos bir yigin olustu ama su son aylarda uyku duzenimduzenim bozuldu toparlicam ins

0|0
    0|0
  • Kas yapmak için kaslarını deforme etmen gerekir kendini zorlayacaksın bu arada sadece yukarda söylediklerin seçenek değil bir arkadaşınla da çalışabilirsin bu daha etkili olur

0|0
    0|0
  • 2 buçuk sene oldu düzenli yapıyorum, eskiyle arasında dağlar var.

0|0
    0|0
  • 3 aydır gidiyorum. Spor salonuna gitmeden tam olarak forma olamıyorsun.

0|0
    0|0
  • 1 seneden önce tam anlamıyla bir görüntüye kavuşamazsn

0|0
    0|0
  • 6 baklava var fakat sadece fit olmak için yaptım yani abartı yok evde egzersizlerle 6 ay sürdü

0|0
    0|0
  • Bacım inanmazsin ben BALE ile kas yapıyorum

0|0
    0|0
  • Hacimlenmek istiyorsan fitness salonuna gitmelisin evde zor yani

0|0
    0|0
  • olmuyo evde denedim. salona her ay 150 lira bayılıp gittim. eh çıktı az çok bişiler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...