Arkadaşlar sevgilim protein tozu kullanıyor bir yardımcı olsanız?

Sevgilimle beraber fıtnesa başladık ama o protein tozu kullanıyor banada önerdi bende kullanıyimmi sizce zararlımı ne gibi zararları var faydalımı faydalıysa neye fayda lı açıklarmısınız?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• supplementler bilinçli kullanımlarda zararsızdır. ben 7 yıldır kullanıyorum hiç bir zararını görmedim. vücut geliştirme yapılıyorsa veya vücutta protein değerleri eksikse kullanılabilir. zararı yoktur. sporcunun günlük alması gereken protein miktarı kilo başını1.5 çarpıp çıkan sonuca göre kullanması gerekir. doğal besinlerden bir miktar diğer kalan değeler ise supplementlerden alınmalıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen vücut mu yapican sen kullanma sevgilinin de fitness da yeni olmalı kilo alırsiniz erkek arkasın kullanabilir ama sana onermem

1|0
    0|0
  • Ben de kullandım bıraktım. Böbreklere aşırı yükleme yapıyor kas olması için çalıştırıyor. Bir de yüz şişliği oluşur. Kas çabuk yapar.1,5 hafta kullandım hemen kas yapmaya başladı. Sonra bıraktım.

0|0
    0|0
  • kullanma sakın daha senin yenisin ilerde başla

0|0
    0|0
  • Faydalı ama şimdilik senin için gerekmez

0|0
    0|0
  • Protein tozu takviyedir zarari yoktur spor yapmayanlar uzun sure sporla ilgilenmeyenlerin uydurduğu bisidir ama duzenli kullanman gerek zarari nasil olur protein tozu kullanırsın spor yapmazsın zarari bu

0|0
    0|0
  • Zararı yok özel bir yararı da yok. Yiyecekler de olan proteinin toz hali.

0|0
    0|0
  • kullan :D goguslerın sıkılasır :D

0|0
    0|0
  • çok işe yaramıyor, düzenli ve protein ağırlıklı beslenirsen gerek kalmaz yani

0|0
    0|0
  • bıraktıgın zaman heryerın sarktıgında anlarsın zararlımı

0|0
    0|0
  • bir işe yaramıyor

0|0
    0|0
  • Bende 6 ay oldu kullanıyorum zararını görmedim

0|0
    0|0
  • Sevgilin kullansin da senin icin luzum yok

0|0
    0|0
  • Kullanma dogal yollarlar almayi dene protein

0|0
    0|0
  • Sana gerek yok kullanma.

0|0
    0|0
  • İyidir iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein tozunda ki proteinleri beslenerekte alabilirsin ama protein tozuyla eş değer proteini almak için bayağı bir yemen gerekecek. Vücut geliştirmek istiyorsan sorun değil ama amacın vücut geliştirmek değilse gereksiz masraf protein tozu

0|0
    0|0
Yükleniyor...