"Bir gün pişman olacaksın!" diyenler?

Arkadaşlar hepimiz acılı bir ayrılık veya aldatılma yaşamışızdır. Bu ayrılıkların sonunda klişe bir durum vardır.

-Beni terk ettiğin için pişman olacaksın

-sürüm sürüm sürüneceksin

-gün gelecek beni çok arayacaksın ama ben sana gelmeyeceğim

-allah senin cezanı verecek (ibrahim tatlıses pek olmadı ama olsun)

Yukarıdakilerden herhangi birisini duymuş olan var mı?

Yukarıdakilerden herhangi birisini söylemiş olanınız var mı?

Sonuç olarak size geri yana-yakıla döndüler mi? Veya siz ona yana yakıla geri döndünüz mü?

sorular biraz kalabalık, işinize geleni cevaplayabilirsiniz.

0|0
21|9

En İyi Kız Görüşü

• bu sozleri yuzune karsi soylememistim beni terkederken gururumu yerle bir edip aglamistim.. cok beddua ettim cokta sevmistim tuttu benden sonra hayatina kimse girmemis kimseyi sevemiyomus aklindan cikmiyomus cok mutsuzmus pismanmis 2 senedir yalvariyo ona kopek muamelesi yapiyorum cunku ondan sonra cok degistim ilk askimdi ondan sonra kimseyi oyle sevmedim kendimi gelistirdim degistim hem guzel hemde basarili ayaklari yere saglam basan bir kizim simdi o ise hala surunuyo

1|1
    0|0
    • o zaman ayrılmasanız da şimdi yine ayrılırmışsınız gibi geliyor bana. sen kendine bişeyler katabilmişsen ve o hala bıraktığın gibiyse bu sonuç kaçınılmazdı bence.

• o oyle biri degildi gercekten allah duami oyle bir kabul ettiki o kadar aglamistimki o gece o kadar yalvarmistimki.. benim hayatim degisti ondan sonra her serde bir hayir vardir derler ya evet bambaska biri oldum guclendim simdi ona aciyorum :)

Kızlar Ne Diyor 20

• Boşver gittiği yerden memnunsa bırak gelmesin birdaha.Senin yanında mutsuzmuş ki gitmeyi tercih etmiş.

0|0
    0|0
  • bı ılışkımde benı terk ettıgın ıcın pişman olacaksın değilde birgun çok pişman olcksn demıstım o an anlamamıstı ama 1 gun sonra yalvarmalar basladı bunlar boş kelımeler değil bence mesela sürüneceğini sen nerden bıleceksın kı yada allahın ceza verıcegını sacmalık bence bunları haklı kullanırsa belkı bıyere kadar ama her önune gelenın kullanmasını dğru bulmuyorum...

0|0
    0|0
  • Aldatı ve üstelik beni terk ettin pişman olacaksın dedi onun gibisini bulamazmisim kıçımla güldüm hala gülüyorum

0|0
    0|0
  • şükür duymadım daha.ben hiç kötülük yaparak ayrılmadım.o yüzdendir heralde :)

0|1
    0|0
    • ayrılıkların iyi bi tarafı yoktur. ilişkiler evcilik oyunu değildir.

• haklısın da en azından o lafları hakedecek bişey yapmadım

• Pişman filan olmazsın ben hiç olmadım en azından. Olumsuz şeyler illa yaşarsın hayatta ama bunu eski sevgiliye bağlamamak gerek

0|0
    0|0
  • bana bunu diyen olmadı ama ben demiştim hatta beni bırakıp gittiğine köpek gibi pişman olcaksın o zaman işte ben olmucam gibisinnden bişey demiştim :)

tabiki köpekk gibi pişman oldu iş işten geçtikten snra. :) böyle tesadfler coktur

0|0
    0|0
  • Beni terk edenler heepp pişmann...

1|0
    0|0
    • bu terk edenler kaç kişiler? bu topluluk seni terk ettiyse bu durum senin hatalı olabileceğini göstermez mi?

• terk edenler deyince büyük bir topluluk olduğunu düşünmüştüm. 2 kişi topluluk sayılmaz

• 2 kişi olduğu için terk eden diyemezdim :)

• Güle güle canım deyip çekilmek gerek.. Fazla ürütmek iyi değil.. Onun havlamasını dinleyemem..

0|0
    0|0
  • Söyledim benden sonra bulduğu kız problemli çıktı koşa koşa geri geldi

0|0
    0|0
  • 2 kere terk edildim ;

- Pişman olacaksın geri döndüğünde seni sevmekten vazgeçmiş olacağım

- Defolup gidiyorum hayatından benim hayatımı mahvettiğin gibi umarım senin de hayatını mahveden birisiyle karşılaşırsın...

Zaten başka da ilişkim olmadı..

0|0
    0|0
  • Hayir ne duydum..nede soyledim..

Beni istemeyenin yolu acik olsun..

Tabiki kirilirim uzulurum ama..

arkasindan beddua etmem..

Severken iyide giderkenmi kotu..

Sevgi bittiyse yapacak bise yok..

0|0
    0|0
    • şiir gibi yazmışsın, pek inandırıcı gelmedi açıkçası ;)

• Yok arkadasim bende cok ugrastim ama onca yapilandan sonra asla boyle birde git yuzun gulsun diyemem he benim yasadigimi oda yasasin bikere sonra mutlu olsun ama anlasin benide isterim :D

• ''Bugün son günümüz, beni bıraktığın andan sonra ilk gün mantıklı bişey yaptığını düşünceksin, ikinci hafta beni aramaya başlayacaksın ve üçüncü hafta köpekler gibi pişman olcaksın'' dedim. Ve dediklerimin hepsi teker teker oldu.

0|0
    0|0
    • sana acınası bir sır verebilirim. bir erkek terk ettiği kızı geri arıyorsa muhtemelen sevişesi gelmiştir. sonrasında tekrar kaldığınız yerden devam...

• ya kendi yazdığını ya da benim yazdığımı yanlış okudun.

• Yok doğru anladım yav, ilerisini yazcaktımda kısa kestim cümleyi. Haklısın haklısın öyleydi.

• Hcbirini duymadim da soylemedim de diye hatirliyorum.

0|0
    0|0
  • Belki hakettiler ya da hakettim ama ne ah aldım, ne de ahımı aldılar.

0|0
    0|0
  • Çok duydum...hahay

hiç söylemedim öyle durum olmadi çünkü

0|0
    0|0
  • evet

hayır

0|0
    0|0
  • beni terkedenlere teşekkür..allah razı olsun...

0|0
    0|0
  • söyledm

0|0
    0|0
  • bana dedı bunların ucunude:D

pişman olucaksın bı gun gelıceksın alvarıcaksın ama ben sana asla donmuycem yzune bıle bakmıycam o zaman allah senın cezanı vermıs olacak bende mutlu olucam dedı bende sıktır lan dedım aradan 2 yıl gectı hala o yalvarıyor ama ben hala donmuyorum donmuycemde bana dedıklerını kendı yaptı mal

0|0
    0|0
  • daha önce terkedilmedim o yzden duymadım...ama terkettgm kişilere de böyle beddua etmedim.. ne gerek var bitmiş gitmiş..ama sunu syleyebilirm ben ayrılmış olsamda aylar sonra mutlaka geri geldiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Uzun zaman önce gerçekten sevdiğim bir kız vardı. ama mutlu son hiç olmadı. bir ara başka bir kıza sardım oda beni çok sevdi ama benim gönlüm yinede o kızdaydı. belki zor olduğundandır bilemiyorum. beraber olduğum kızdan ayrılmaya karar verdim. o bana terketme beni dedi pişman olacaksın yapma dedi onu unuttururum sana dedi ama benim salak kafa dikine doğruydu o aralar. sonra tekrar birleştik fakat bu sefer onun gönlündede vardı birisi fakat sonunda noldu ikiside bitti. sevdiğim o kızla görüşmüyorum yıllar oldu. beni seven o kızla hala görüşüyoruz ve şimdi kendiside diyor keşke seni bulduğum zaman bırakmasaydım diye... gerçekten bulduğunuzda bırakmayın bırakmasınada izin vermeyin arkadaşlar benden size abi kardeş arkadaş tavsiyesi... hadi eyvallah

0|0
    0|0
  • ben söylemiştim... uzun bir süre birliktelikten sonra mutsuz kötü bir son oldu... aylar sonra istanbulun çok işlek olan semtlerinden birinde bir baktım ki o ... sonra yeni erkek arkadaşı geldi... tartışmaya başladılar çocuk herkesin içinde kıza tokat attı falan filan... "al işte Allahından bulmuşsun ben sana bakmaya kıyamazdım ulan " dedim içimden :)) ama hala beraberler :)) keşke bende dövseydim diyorum şimdilerde ... :))

0|0
    0|0
  • eski nişanlıma pişman olacaksın demiştim oda 7-8 ay sonra pişman olup dönmüştü

2-3 hafta süründürdükten sonra yol verdim

son pişmanlık neye yarar şarkısını söledim =)))

0|0
    0|0
  • aldatmadan dolayı bi ayrılık olursa en uygunu Allah senin cezanı versin olur ve ne gelen olur ne giden dierleri için ise bu devirde ilişkilerin bi coğu kaşarlanmış olarak yasanmaya devam ettiği için onlarında pek destekli söylendiğini sanmıyorum illaki taraflrdan biri dierine yavsamaya baslar genel konusmuyorum bi coğu için gecerli olan kanımca budur :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ama sonra hepsi tornistan :D

0|0
    0|0
  • çaresizlikle söylenmiş son sözlerdir bence, ama ilahi adalete de inanırım, eğer bir haksızlık yapılmışsa giderken mutlaka bedeli zaman içinde ödenir.

0|0
    0|0
  • Geber.. Canın Cehenneme lanet olası p*ç..

Litvanyalı kız arkadaşım.

1 Hafta sonra yatağımda sevişirken özür diliyordu. Ayrı konu tabi. Ha bu arada yatağımda tek yastık vardır.

0|0
    0|0
  • hyr

0|0
    0|0
Yükleniyor...