Kadının ses tonu ne kadar önemlidir? Kızlarrrrr

Kadının ses tonu etkileyici olmalı mı? Ya da şöyle sorayım. Bir kadına kalın ses tonu iticilik katar mı?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• bizim bölümde bi tane kız var...ağzını açana kadar hayrandım kıza ama konuştum geçti... melaike gibi tip ama ses ...zebaniii:S

0|0
    0|0
    • ahahha :)) süper bi yorum öyle çok var ya

• rutkay aziz dinle o zaman yutuptan:) bende seviyorum o adamın sesini ve diksiyonunu hatta kıskanıyorum:)

• Hemen bakıyorumm :)))

Erkekler Ne Diyor 11

• Hem evet hem hayır. Allah vergisi sonuçta bir şey diyemeyiz ama ses tonu karşındaki insan üzerindeki etkileri yabana atılmayacak kadar önemli bence

0|0
    0|0
  • etkileyici olursa etkiler. ama çıtıpıtı bir kızdan dedemin sesi çıkarsa... bir de bazı kızlar öksürürken yine rahmetli bakkal amca aklıma gelir hep. ama bazıları ihi ihi gibisinden kibarca :)) öksürüyorlar. o başka etki yapıyor tabii. Yine hapşururken de Haaaapşuuuuuuuu yapanlar var, bir de hapış, hapış yapan kibarcıklar var. bunlara da dikkat edile :))

0|0
    0|0
  • tabi ki katar fakat yerine göre biri asıldımı koca kart sesli olmasını isterim

0|0
    0|0
  • ... Ses güzel yada itici olabilir ama bir kadın şunun link yapmacık olursa,sesinden daha fazla itici gelir bana !

0|0
    0|0
  • herşeyin bir etkisi var. ben %10 diyorum. nekadar dişiysen okadar iyi. (kendini beğendirme açısından)

0|0
    0|0
  • O ses tonunun farkını ten renkleri kırmızıya kaydığında anlarsın. Doğal sesin kart bile olsa kullanmasını bilirsen çok sağlam bir manipulasyon aracı olabilir.

0|0
    0|0
  • kulak tırmalamamalı konuşurken ciyaklama hissi uyandırmamalı karşıdakine

0|0
    0|0

• Aklına bile getirme...))

Bu konu çok ciddi,

0|0
    0|0
  • Ses derinden gelmeli ve kadınsı olmalı.

0|0
    0|0
  • etkili olmalıdır konuştugunda erkeğini etkilemelidir

0|0
    0|0
  • Erkek gibi olursa tabii itici olur cokta tiz olmasin normali makbuldur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kalın ses karşı tarafın hayallerini yok eder

ince ses se yorar ortası iyidir

yinede ses de allah vergisi , elde olan değiştirilebilecek bir şey değil onun için pek eleştirilecek konu değildir

1|0
    0|0
  • Minyon olmama rağmen sesim kalın, bazen telefonda Bızzdıkk Bey falan diyorlar, sinir oluyorum. Bir kere bankayı aradım, sesimden dolayı sizin siz olduğunuza inanmıyoruz dediler ve işlem yapmadan kapattılar telefonu.

2|0
    0|0
  • kadının ses tonu önemlidir ve erkekleri etkileyen bişeydir..hatta biri bigün bişey anlattı..güya kadının sesi erkeğe harammış..bi gün adamın teki komşusunun kapısını çalmış, kadın kapıya gitmeden önce ağzına çakıl taşları doldurmuş kimsiniz diye sorarken sesi olduğundan farklı çıksın diye...hahhaa ben inanmadım takdir sizden :D velhasıl kelam ses etkiler, güzel ve narin olmalıdır..kalın ses tonu travesti havası katabilir.. :p

0|0
    0|0
  • Bence bır kadına yakısıcak sekılde olmalı kaba bır kadından ınce ses cıkması kıbar bır kadından kaba bır ses cıkması komık.Gecen gun yanımda bır kızın telefonu caldı actı bı an erkek sandım erkek gıbı konusuyordu hem ses tonu hemde konusma bıcımı ve o an sevgılımle kendımızı tutamayıp gulduk :D

0|0
    0|0
  • Kadının sesi kadın gibi olmalı :) etkileyici kadın konuştuğunda sizde ses tonu iz bırakmalı :)

1|0
    0|0
  • Ses tonumu sevmem çok vik vik.

Çok fazla kalın olmamalı ortası iyidir..

1|0
    0|0
  • kalin ses seksidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...