Fitness programı?

Evet arkadaşlar programınız nasıl? kaç set? kaç gün çalışıyorsunuz? Doğru program nasıl olmalı? kas olarak büyümek için önemli olan ne? Şimdiden teşekkürler..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay gittim yoruldum hommına :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• haftada 3 gün çalışıyorum, iki saat. kas yapmak istiyosan eğer ağırlıklara yükleneceksin. ayrıca spordan sonra iki öğün yemen lazım. birisi ara öğün olmak şarti ile. 7 ay sonunda ancak değişiklikleri görebilirsin arkadaşım :)

0|0
    0|0
    • hocanızın 3 gün çalış fazla yorma demesini kast ediyorsanız salonda kişi bolluğu olması içindir gerçek bir fizik istiyorsanız en az 3-4 gün olmalı ve antremandan sonra amacınıza göre yemelisiniz 2 öğün değil antremandan sonra vücut yağ yakımına yatkın olucaktır siz yemek yer iseniz pek fayda etmez tabii protein olarak yemelisiniz 3-5 ay diye bir şey yok bence tabii herkes için değil yani kimi 3 ayda yapar kimi 7 ayda siz bench press te 40 basıp ben 80 basarsam 3 ayda yapabilen kişi ben olurum tabi hedefe göre değişir

• e bunları biliyosan uygula sonuca bakalım hep birlikte :)

• Haftada 3 gün,1,5 saat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 4 gün çalışıyorum pazartesi göğüs, çarşamba omuz sırt kanat, cuma triceps biceps, cumartesi bacak

0|0
    0|0
    • Kardeşim bicep ve triceps aynı gün zor olmuyor mu yoksa daha verimli mi olur

• şu an ki programım senin eskisi gibi değiştiriyimmi diyosun yani

• kendi programın çok yoruyorsa bir de böyle dene, yoksa o şekilde de çalışabilirsin bir kısa bir uzun kas

Yükleniyor...