Ya arkadaşlar bu göbeğimi nasl eritebilirim günlük koşu yapsam erirmi?

Ya askerden sonra biraz kilo aldm gòbek normal belli oluyor.

Güncellemeler:
Evet akıl veren yok mu

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Mekik çek ben günde 200 mekik çekiyodum yazın ama yarım mekik sende dene ama mekik çekmeden önce ısınma haraketleri yap liflerin kopmasın bu arada günde 5 adet yumurta yersen göbeğin erir ve göbek kası oluşmaya başlar :)

0|0
    0|0
    • Vayy güzel fikir kız halinle nasl 200 mekik çekiyon sen :))) neyse eig yaptm seniii

• Anladm saol fikilerin icn

• Isınsın ısınmadan mekik çekmiştim hastanelik oldum

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine 1 aylık fitnes programi ayarla

0|1
    0|0
    • Ya onlara hiç içim îsnmadı çekiniyom biraz yani

• Bölgesel zayıflamak icin hareketler var onları arastırabilirsin

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 8 cm zayıfladım bel bölgemden, fizyolojik yapımız gereği vücuttaki yağı genellikle bel bölgesinde topluyoruz biz erkekler, spora salonuna gidip cardiyo yaptım, hala da yapıyorum, bir kaç supplement kullanıyorum Lcarnitine gibi, en önemlisi mutfakta bitiyor o iş abi, ne yersen hemen bel bölgesinde toplanıyor.

0|1
    0|0
    • Doğru

• Millet neticesinden atıcak yok 5 yumurta ye, sen body building yapmıyorsan gerek yok 5 yumurta yemene, boşu boşuna para harcama, six packler de yumurta yiyince çıkmıyor, bazı insanlar 15 yumurta yiyior günde, ilk haftadan çıkması gerekirdi çok salakça birşey, yapıcaksın kardiyonu, alıcaksın suppelmentini, yağlı tuzlu şekerli hamur işinden uzak durucaksın. Bol bol yeşillik yiceksin bak nasıl veriyorsun. İnterntte bir ton site var araştırabilirsin.
      www.bodyforumtr.com örnek olarak.

• benim 5 tane amcam var hepsinin göbeği var 3 ay önce futbol oynamak için karar verdik 1 kere maç yaptık. koşmayla olacak iş değil yemeği az ye

0|1
    0|0
  • Hafif tempo koşu ve alt karın bölgesi için egzersizler yapmalısın, tabi yemeyi biraz azaltıcaksın.. Ha sporumu kesintisiz yaparım her türlü diyosan yemenide devam ettir içmenide :d

0|1
    0|0
  • Spora başla düzgün bir salona

0|1
    0|0
  • bogazdan kesicen bro artı gümlük 3 litre su iç koşmasan bile erir

0|1
    0|0
Yükleniyor...