Bu durumda ne yapardınız ve burada kızın gerçek duyguları nedir? Nasıl davranmak gerekir?

Bir kızdan hoşlanıyorsun.Ve bunun için çabalıyosun.Tam duygularının karşılıklı olduğunu düşündüğün anda ben seni kısa bir süredir tanıyan ve tanımaya çalıştığın bir arkadaşınım,lütfen yanlış anlaşılmalar olmasın diyor.ve kendini geri çekiyorsun doğal olarak.sonra şöyle böyle muhabbetin sürüyor.ve tam o anda yine sana mesafeli davranıyor... neyse aradan 1 ay sonra filan karşılaştığında doğal olarak mesafeli davranıp ona pek yüz vermiyorsun.ve yine tam o anda bi mesaj geliyor.tam unutmaya alıştığın zaman.ben seni önemsiyorum acaba boşa mı kürek çekiyorum diye.yüzyüze bakmayacak kadar ne yaptım diyor sana.ve sen de kırılmak istemediğini söylüyorsun.bunları konuşmak ve olanları sana anlatmak istediğini söylüyor.eveet.bu durumda ne yapardınız?onunla buluşup konuşmalı mıyım yoksa biraz daha beklemeli miyim?acaba amacı nedir neden beni aradı. lütfen düzgün yorumlarınızı bekliyorum.teşekkürler

Güncellemeler:
özellikle kızlara soruyorum.bu kız ne anlatabilir.duyguları başta negatifken pozitife dönme ihtimali nedir?yani kızın amacı nedir?:) cevap veren herkese çok teşekkür ederim
arkadaşlar ve sonunda buluştuk ve söyledi.benim ısrarlı sorularıma dayanamayıp erkek arkadaşının olduğunu söyledi.ve bilmiyorum ne kadar samimi ama bunları söylerken gözünden yaşlar aktı.ben seni hiç kırmak istemezdim dedi.peki dedim.evine bıraktım.zaten diyecek de pek bişey yoktu sanırım.ne dednilebilir ki. ve birkaç saat sonra bi mesaj.bugünkü gözyaşlarımın samimiyetine inan lütfen.ve lütfen görüşelim bi daha.hadi bakalım şimdi bunu bi yorumlayın arkadaşlar görüyüm sizi

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• benccede konuşmalsın sonuçta ortada olmuş bitmiş bişey yokozmanki düşünceleri şimdi değişmiş olabilr veya konuşammanıızı gerektiren durumalr olablr bence buluş hem bu sana artık eksi bişey katmazki gitmelisin;)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.belki de gitmeliyim.sence ne anlatacak?bi kız olarak yorumlarsan sevinirim

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Konuş ya bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...